Show TV ekranlarında her gün canlı olarak yayınlanacak olan Petek Dinçöz'ün ‘Arım, Balım, Peteğim’ adlı programının ilk bölümü renkli başladı. Rahat tavırlarıyla dikkat çeken Dinçöz’ün ilk konukları ise, Alişan ve Erol-Ajlan Köse ikilisi oldu. Canlı yayında Mehmet Ali Erbil’in kızı Sezin’le ilgili ilginç açıklamalar yapan Alişan, “Ayrıldığımızda o kadar kötüydüm ki kimseyle görüşemiyordum” dedi. Gülşen ve Ebru Gündeş’le yaşadığı ilişkileri de açığa çıkan Alişan, “Bu olayların birini Erol Ağabey, diğerini de Arto patlattı. 9 sene sonra bir ilişki hakkında konuşmak delikanlı adama yakışmaz” diye konuştu.

GÜLŞEN SEBEP OLDU
Programın diğer konuklarından Ajlan Köse ise eşiyle boşanmalarına Gülşen’in sebep olduğunu kabul ederek şunları söyledi: “İlişkilerini Erol’un cep telefonuna gelen mesajla öğrendim. O dönemde hepimiz çok yıprandık. Hatta büyük kavgalar ettik.

Her fırsatta laf yetiştiriyor

Dinçöz ilk programda, “Assolist kavramına karşıyım. Ben makrostar’ım. Mikrostarlara duyurulur” diyen Hülya Avşar’a yanıt vermeyi de ihmal etmedi. Avşar’ın düğün hazırlıkları yaptığını söyleyen Dinçöz, “O kadar hazırlığın içinde hâlâ nasıl millete sataşacak vakit buluyor. Pes yani” dedi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 565
favori
like
share
Sindy Tarih: 04.09.2007 09:30
yakisti valla buna program:78: