Bu Sezon Gökkuşağının
Tüm Renkleri Assortie’de…


Sıcak yaz aylarını geride bırakıp, sonbaharın kışı haber veren bu günlerinde içimizi saran karamsarlığa yenik düşeriz. Kışın kendisini hissettirmesiyle yaz aylarının o neşeli ve renkli günlerini özlemeye başlarız. Takı ve aksesuarda farklı çizgisi ile dikkat çeken Assortie, bu özlemimizi gidermek için gökkuşağının büyülü renklerini hazırladığı yeni koleksiyonuna yansıttı.Assortie Gökkuşağı Koleksiyonu ile rengârenk bir kış yaşamak mümkün. Gökkuşağının seçeneklerini sunan koleksiyonda yer alan takı ve aksesuarların hepsi canlı renkleri ile göz dolduruyor. Feminen çizgisi ile fark yaratan koleksiyonda bir birinden şık takı ve aksesuarlar yer alıyor. Soğuk kış günlerinde sıcacık yaz güneşini hissettirecek Gökkuşağı Koleksiyonu şapkalardan şallara, kemerlerden çantalara ve takılara kadar çok sayıda alternatif sunuyor. Rengârenk çizgiler ve çiçek desenleriyle süslenmiş, kışın vazgeçilmezi şapkalar, sapsarı rengi ile içimizi ısıtacak çantalar Assortie koleksiyonundaki canlılık ve neşe temasını ön plana çıkarıyor.
Gökkuşağının tüm renkleri ile sıcak ve neşeli bir kış geçirmek istiyorsanız, yaz ile kışın iç içe geçtiği Assortie Gökkuşağı Koleksiyonu ile tanışmalısınız.

Renkleri cesurca kullanmalı seven ve modayı yakından takip eden herkesi Assortie’nin; İstanbul’da Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Bakırköy, Ankara’da Karum ve Optimum alışveriş merkezleri, Antalya’da Tesco-Kipa, Akka, Deepo ve Laura alışveriş merkezleri, Adana’da Carrefour Alışveriş Merkezi, Konya, Lüleburgaz, Bodrum, Çanakkale Tesco, Aydın Kipa, Silivri Maxi City Alışveriş Merkezi, Rusya ve Çin’de bulunan mağazalarından birine davet ediyoruz.Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 700
favori
like
share
fLy Tarih: 12.09.2007 19:47
teşekkürler bebsh
SU-PERISI Tarih: 06.09.2007 18:59
eline saglık çantalarda çok güzelmiş