Kocaeli Rallisi'ne doğru!
Türkiye Ralli Şampiyonası'nın beşinci ayağı olan 25. Kocaeli Rallisi, 8 Eylül Cumartesi günü start alacak. Kocaeli Otomobil Sporları Derneği tarafından organize edilen rallinin startı Outlet Center önünden saat 11.00'de verilecek. Bu yıl farklı olarak toprak parkurlarda geçilecek olan rallide, otomobiller 129,36 özel etap, toplamda 257,42 kilometrelik parkurları tamamlamış olacak.

Toplam 12 takımın katılmasının beklendiği ralli 9 Eylül Pazar günü sona erecek.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 524
favori
like
share
eskitoprak Tarih: 10.09.2007 08:37
Kocaeli rallisi sona erdi!
Türkiye Ralli Şampiyonası'nın 5. ayağı olan Ford Otosan 25. Kocaeli Rallisi sona erdi. Rallide genel klasmanda Subaru Impreza WRC ile yarışan Ercan Kazaz-Cem Bakançocukları ikilisi birinciliği elde etti.

Kocaeli Otomobil Sporları Derneği (KOSDER) tarafından düzenlenen toprak zeminli rallide, pilotlar yarışın bugünkü bölümünde Toylar, Kızılcıktepe, Orman, Çenedağ ve Castrol Edge Özel Seyirci etabını 1'er kez geçti. Yarış sonunda genel klasmanda Subaru Impreza WRC ile yarışan Ercan Kazaz-Cem Bakançocukları ikilisi birinciliği elde etti. Süper 1600 grubunda Fiat Pailo ile yarışan Doğhan Ünlüdoğan-Ahmet Sami Can ikilisi, Grup N'de ise Mitsubishi ile yarışan Fatih Kara-Güray Karacar ikilisi de yarışı birinci
tamamladı.

Yarışlarda dereceye girenlere ödülleri Outlet Center'de düzenlenen törenle verilecek.