Sevgilim sana nasıl söyleyeceğim, nasıl yazacağım.. Kelimelerim yetersiz, kalemim tutuk. Sana öyle hasretim ki bütün sözler ifadesiz. Senden önce yaşamamışım, senden önce ben ben değilmişim.Sen gittiğinden beri yine kendimde değilim. Seninle yaşadıklarım yetmiyor, anılar kalbimin acısını dindirmiyor.

Ayrılık kapıyı çaldı, seni benden aldı.. artık içeri hiç kimse giremiyor. Sevemiyorum kimseyi, gözlerim senden başkasını görmüyor. Ellerim senden başkasına gitmiyor. Dudaklarım senden başkasını öpmüyor. Geceleri bir yorgan gibi çekip üstüme, karanlığı örtüyorum. Uzak yıldızların ışığı bile bu karanlığı delip geçmiyor. Yıldız yok, ay yok, bulut yok.. umut yok sevgilim. Umutsuz yaşanmıyor.

Sokağa çıksam attığım adımlar boşlukta geziniyor, yağmurlar yağsa damlalar bana seni söylüyor. Çiçeklerin boynu bükük, güneş bitmiş. Dünya benden hesap soruyor. Bu ceza çok ağır sevgilim, bana reva gördüğün bu ceza çekilir gibi değil. Yüreğim sökülüyor. Hatamı biliyorum, yanlışın farkındayım. Senden özür dileyecek yüzüm yok. İstersen kapının eşiğinde küçük bir taş olayım itip kaktığın, yeter ki uzaklara fırlatıp atma beni.

Pencerende bir kuş olayım, elinin tersiyle uçurma beni. İnce parmaklarında solgun bir çiçek olayım, buruşturup kırma beni.. Susup gittin, çekip gittin. Bir namlunun ucuna kurşunu sürüp gittin.

Ama öyle kaskatı öyle ağır ki ruhum, can damarım kesilse bir damla kanım akmaz. Gözlerim ufka dikili, bir küçük kızıl ışık bekliyorum senden..Bir aydınlık teli.. Bir umut.. affeder misin beni?

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 434
favori
like
share
MiSS-FENER Tarih: 15.09.2007 13:35
Affetmek Büyüklüktür Tekrar Eskisi Gibi Olursa.......

Emeqine Saqlık Arzu
CADIKIZ Tarih: 15.09.2007 12:32
[COLOR="YellowGreen"]Gercekten artik kucucuk birseyi bile affedemiyorum sanirim eskilerin acisi uzerimde cok kaldi hep affet affet diye diye kendimi yiprattim onun icinde affetmiyorum etmicemde,yanlis olmasin bana kimseden:5:
eskitoprak Tarih: 15.09.2007 12:01
guzel bir paylasim
kücügüm_ss Tarih: 15.09.2007 02:29
affetmek lazım:5:
hallavye Tarih: 10.09.2007 14:25
hayatta affetmemek lazım yapan yine yapar.istediği yerde istediği şekilde mutlu olsun.ama benden uzak..
Gönülce Tarih: 10.09.2007 12:48
affetmek büyüklüktür derler
teşekkürler bebish
çikolata_meltem Tarih: 10.09.2007 11:27
pişmanlık zaten onun için en büyük ceza olmuştur affederdim ...
zekicin Tarih: 10.09.2007 10:35
bu mükemmel ifadeler cok etkiledi beni elimden sevgili olmak gelse seni çoktan affetmistim
çok güzel olmus harika devam et başarıların devamını dilerim böle gidersen çoktan affedileceksin ve sonunda sen affedecek duruma geleceksin