Bu sezon ayakkabıda rugan krallığını ilan ediyor, birbirinden şık tasarımlarıyla, İnci deri modayı belirliyor!
Sonbahar-kış sezonunda rugan, koleksiyonların
“olmazsa olmaz”ı... Kendinizi, gündüzleri de rugan giymeye alıştırın! Rugan hep bir fantezi olarak algılanmıştır. Bu yargı artık değişiyor. Bu sezon gündüzleri de rugan ayakkabılar giyilecek.

Teknoloji çağının yansımaları, her alanda olduğu gibi ayakkabı modasında da kendisini gösteriyor. Ruganı bir fantezi olmaktan çıkarıp günlük yaşamın ortasına getiriyor. Bu gelişimden, değişik formlarıyla topuklar da etkilenip sezona uyum sağlıyor.

Rugan krallığını ilan ederken, renklerini de birlikte getiriyor: Gri, siyah, beyaz… Gri tartışmasız öne çıkıp ipi göğüslüyor bu yarışta, sezona damgasını vuruyor.

Dikişli-kapitoneli işler, vitrinlerin gözdesi olurken, babetler rengârenk şovlarını sürdürüyor.

Bu sezon tercihler genellikle parıltılara, parlaklıklara yönelecek. Bir yanıyla daha sofistike ve rugan ve parlaklıklar sayesinde daha sıra dışı bir sezon geliyor ayakkabı modasında. Örneğin, yalnızca bir şerit olarak değil, tamamı rugan olan çizmeler giymeye hazır mısınız? Hazırlansanız iyi olur…

Formlarda kısa, sivri burunları da göreceğiz ama yuvarlak çizgiler devam ederken, küt burunlar da marjinal olarak yeniden karşımıza çıkıyor.

Parıltılar, parlaklıklar dedik ya… Altından parlağı var mı? Altın varak kaplama gibi görüntüler de kimi aksesuarlarda süslü bir hava yaratacak…

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 491
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 13.09.2007 14:01
ayakta çok hoş duruyor.eline saglık sindy
fLy Tarih: 12.09.2007 19:38
rugan özellkle babetlerde müthiş duruyo =) teşekkürler paylaşım için.
mihmandar Tarih: 12.09.2007 18:47
Ayy tupuklu siyah rugan ayakkabılara bayılırım! çok şık duruyor, boya falan derdi de yok (kadınlarda da erkeklerde de BOYASIZ AYK.tahammülüm yok çok kötü duruyor karizma falan sürünüyor PASAKLI duruyooor.) pamukla ara sıra çatlamaması için hafif yağlayıp bir de oraya buraya cizdirmemeye özen gösterilirse çok kullanışlı.

Körüklü rugan çizmelerde çok güzel olur ama küresel ısınma nedeniyle ölü yatırım yapmaya gerek yok. verdiğin bilgi için teşekkürler birer tane alsak iyi olur...azıcık avangard takılalım....