Cim Bom'un Roma’dan transferi Shabani Nonda, eski günlerine dönüş sinyalleri veriyor... Özellikle Hakan Şükür’ün sakatlanmasıyla forvetin yükünü çekmesi beklenen 30 yaşındaki futbolcu, 2 yıl aradan sonra 8 Eylül’de giydiği Kongo formasıyla Libya’ya gol atmış ve ülkesine 1 puan kazandırmıştı. Ertesi gün Kongo’nun başkenti Kinshasa’ya giden Nonda, burada fakir çocuklara yardım için düzenlenen bir organizasyona katıldı ve 11 Eylül’de Belçika’ya geçti.

Kalli’den tam not aldı

Brüksel'de gece kalan Nonda, önceki gün İstanbul’a döndü, dün idmana çıktı. Bu yoğun maratonun getirdiği yorgunluğa karşın antrenman maçında müthiş bir performans ortaya koyan Kongolu futbolcu, 2 gol attı, 1 de asist yaptı ve takımını galibiyete taşıdı. Futboluyla idmanı izleyen taraftarları büyüleyen Nonda, hocası Kalli’den de tam not aldı. Golcü oyuncu, kusursuz bitiriciliğinin yanı sıra oyun zekası, uzaktan şutları ve üstün fizik gücüyle dikkat çekiyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 830
favori
like
share
hakan2230 Tarih: 13.09.2007 14:13
NoNDa ''FeRiŞTaH oLSa uMRuMDa DeĞiL'' ÇüNKü ßu SeZoNKi TRaNSFeRLeRe ßaKaRSaK HeP iLeRiYe DöNüK TRaNSFeRLeRDi YaNi GaLaTaSaRaY'a GeLeN oYuNCu ßüYüK ßiR TaKıMDaN GeLMeMeLi KüÇüK ßiR TaKıMDaN GeNÇ YaŞTa GeLiP ßu TaKıMıN 4-5 SeNeSiNi SıRTLaYıP GaLaTaSaRaY'DaN DaHa ßüYüK ßiR TaKıMa GiTMeLiDiR ßeNiM ßeKLeDiĞiM Ve iSTeDiĞiM GoLCü ßöYLe ßiRiSiYDi aMa ßaKıYoRuM Ki NoNDa aRTıK FuTßoLuNuN SoN ßaHaRıNDa RoMa'Da TuTuNaMaMıŞ GaLaTaSaRaY'a GeLMiŞ ßuNDaN SoNRa Ya GaLaTaSaRaY'Da (GeNÇLeRiN öNüNü TıKaYaRaK) FuTßoLu ßıRaKaCaK,Ya Da ßuRaDa MuTSuZuM DiYiP aVRuPa'NıN iKiNCi LiG TaKıMLaRıNa TRaNSFeR oLuP FuTßoLu ßıRaKaCaK :9:
ZeuS Tarih: 13.09.2007 13:59
medamız ßir iki macta göğe cıkartır ßir iki macta yere vurur..

performansını 4 qözle ßekliyorz
FreddyKrueger Tarih: 13.09.2007 08:35
[COLOR="#c0ccf4"]Bir Anda Çok Iyi oLmaSını BekLemek HayaLCiLik oLur...

ÖnCeLikLe Ortama we Takıma aLı$maLı, Bir Iki Maçta Yerden Yere VururSak Bu Ya$ında JübiLeSini Yapar : )