songelismeler hergun burada paylasilacaktir..

Eski Defterler... 13.09.2007

GAYE, BERRİN VE BİKEM YATAKLARINA UZANMIŞ SOHBET EDİYORLAR. KONU YİNE GEÇEN HAFTA YAŞANAN BERRİN-AYNUR TARTIŞMASINA GELİYOR. BİKEM “AYNUR SANA ŞAKA OLARAK YAPMIŞ” DİYOR. BERRİN “AMA BUNUN ŞAKASI YOK BU BİR RAHATSIZLIK” DİYOR.

TUBA'NIN ELENMESİ&

YARIŞMACILAR,TUBA'NIN ELENMESİ HAKKINDA KONUŞUYORLAR. MUSTAFA KEMAL “BİZ TUBA'NIN MUTLAKA BARAJDA OLACAĞINI DÜŞÜNEREK STRATEJİK OLARAK ONUN ADINI VERDİK AMA ÇOK BÜYÜK HATA YAPMIŞIZ” DİYOR. DİĞER YARIŞMACILAR DA TUBA’NIN GİTMEK İSTEDİĞİNİ SÖYLÜYOR.

BBG Evinde Spor Zamanı...

EVDE, BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ OLAN MUSTAFA KEMAL YÖNETİMİNDE SPOR HAREKETLERİ VE EGZERSİZ HAREKETLERİ YAPILMAYA BAŞLANIYOR. BİR YANDAN SPOR YAPAN YARIŞMACILAR DİĞER YANDAN DA SOHBET EDEREK KEYİFLİ ANLAR YAŞIYORLAR…

Biri Bizi Gözetliyor Evinde Uzun Eşşek

CANKAN, OKAN, MUSTAFA VE VOLKAN UZUNEŞEK OYNUYORLAR. DİĞER YARIŞMACILAR DA OYUNU SEYREDEREK EĞLENİYORLAR, EVDE KEYİFLER GAYET YERİNDE…

BBG Evinden Kahkalar...

İMRAN, EBRU, VOLKAN VE CANKAN YEMEK MASASINDA BOZUK PARAYLA ÇEŞİTLİ OYUNLAR OYNUYORLAR. OYUN ESNASINDA BAZI ANLARDA KATILA KATILA GÜLÜYORLAR.EVDE KEYİFLİ DAKİKALAR, BİRLİKDE EĞLENİYORLAR.

YENİ YARIŞMACILARLA KAYNAŞMA&

BİKEM, ÖZLEM VE AYNUR YENİ YARIŞMACILARLA SOHBET EDİYORLAR VE KAYNAŞMAYA ÇALIŞIYORLAR. EVDEKİLER,YENİ GELEN YARIŞMACILARA DIŞARDAN NASIL GÖZÜKTÜKLERİNİ SORUYORLAR.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 672
favori
like
share