ŞARKICI MANKEN EBRU DESTAN, BAŞARISININ KISKANILDIĞINI BELİRTTİ...

Uzun süre modellik yaptıktan sonra müzik sektöründe şansını deneyen Ebru Destan, son zamanların en çok dinlenen şarkılarından biri olan “İki Gözüm” adlı parçasıyla büyük bir başarı yakaladı.

Albümünün çıkmasının ardından hakkında asılsız birçok dedikodunun çıktığını belirten ünlü yıldız, özellikle Mehmet Ali Yılmaz’la aralarında aşk olduğu söylentilerinin yayılmasına oldukça kızmış. “Böyle söylentileri nasıl çıkartıyorlar, anlamıyorum! Mehmet Ali Yılmaz benim çok sevdiğim bir ağabeyimdir. Avukatım gerekli kişileri ve bu haberleri yapanları buldu. Maddi manevi tazminat davası açılacak ve mahkemede görüşeceğiz.” şeklinde konuştu.

Albümünün çıkmasının ardından kendisine karşı cephe alındığını belirten Destan, “Herhalde albümüm çıktığı için bana cephe alan veya kıskançlık duyan birileri olmuş olabilir. Başkasının söylediği bir şeyi alıpta kocaman haber yapmak çok yanlış. Mehmet Ali Ağabey, benim çok sevdiğim bir dostumdur, büyüğümdür. Vedat'da benim üç buçuk yıldır beraber olduğum insandır.” diyerek mahkemede hesaplaşacağının altını çizdi.

“Engelsiz Yaşam Derneği” isimli bir dernek kurduklarını ifade eden Destan, “Bundan sonra daha dişe dokunur işlerle uğraşmayı tercih ediyoruz!” açıklamasını yaptı

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1037
favori
like
share