[COLOR=#191970]

[COLOR=#191970]
Sana söyleyecek ne çok sözüm vardı. Seninse ne kadar az vaktin. Hiç durup dinlemedin, hep asılı kaldı sözcüklerim ikimizin arasında. Zamanla, dura dura bir duvar ördüler aramıza...Korkularım var biliyorsun
Biliyorsun yaşamım dört duvarNe çok şey vardı seninle yaşamak istediğim. Seninse zamanların tükenmişti. Sadece durup bakmayı görmek sanıyordun. Beni görmeye zamanın yoktu. Sadece duymayı dinlemek sanıyordun. Çığlıklarım sana ulaşmıyordu. Aramızdaki duvara bir tuğla daha ekleniyordu sonra. Sevgim duvarlarda parçalanıyordu. Sen bunu yaşam zannediyordun, benim yaşamım zannedişlerinde tükeniyordu.Duvarlardan taşmak istiyorsun
Çizilmemiş duvarlarıma
Kapılar dar yapılar dar
Aşk geniş ovalar ararDurmaksızın yeni umutlar buluyordum kendime oyalanacak. Birgün diyordum. Bir gün mutlaka olacaktı. Yaşanması gerekenler yaşanacak, söylenmesi gerekenler söylenecek, görülmesi gerekenler görülecekti.


Her gün yeni bir umutla uyanıyordum güne,
O gün hiç gelmiyordu.Çıkamam duvarlarımdan
Bir de buna yaşam diyorlar
Bir tel koptu gitarımdan
Olsun kopsun saçların var
Yokken çok olan sen, çokken yok olmayı seçiyordun durmaksızın. Sana yetişemiyordu çocuk adımlarım. Yapma diyemiyordum sana. Gör beni diyemiyordum. Sen beni görmedikçe ben tükeniyordum. Sen beni duymadıkça ben susuyordum. Duy beni diyemiyordum sana, anla beni diyemiyordum.


Sen uzaklaştıkça büyüyordu duvarlar ve küçülüyordu yüreğim. Etrafına çektiğin dikenli tellerde kalıyor, kanıyordu ellerim. Mavilerim yok oluyordu.


Her gün yeni bir umutla uyanıyordum güne,
O gün hiç gelmiyordu.


Bense hep inanıyordum bir gün olacağına. Bir gün yıkılacaktı duvarlar. Dikenli tellerin yerle bir olacaktı. Acımadan dokunabilecektim sana. Sözlerim duyulur olacaktı.


Olmadı.


Gitgide büyüdü duvarlar. Duvarlar büyüdükçe yüreğim küçüldü iyice. Ben de duyamaz oldum çığlıklarımı. "Bize kıyma" sesleri yok olup gitti senin yaşam sandığın duvarların arasında.


Kıydım bize.
En çok da sevgime.


Sen geçer sanıyordun.
Büyüyordu.


Bir gün kendimi sana anlatmaya çalışmaktan vazgeçeceğimi sanıyordun. Ben seni anlamaktan vazgeçiyordum.

Bir gün benim de senin gibi düşüneceğimi sanıyordun.


Ben gidiyordum.Birçok şeyi aldın ama
Her bir şeyi sandın ama
Gel de al bende kalan şarkıların varBunları hiç görmediğin gibi, yok oluşumu da göremiyordun. İzin vermiyordu aramızdaki duvar.


Ben her şeyi aldım yaşamdan.
Sen de al.


Gidiyorum.
Bende kalan şarkıların var.


-Yaşar/ Şarkıların var.

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 500
favori
like
share
delikurtsahin Tarih: 24.10.2008 20:56
Emeğine, ellerine, yüregine sağlık... Teşekkürler...
SeIcuK Tarih: 23.10.2008 19:27
yüregine saGLIK çok güzeL
Serendipity Tarih: 25.09.2007 13:11
Emeğine sağlık fireblade
Asiyan Tarih: 25.09.2007 00:51
teşekkürler yüreğine sağlık
hicbirsey2001 Tarih: 25.09.2007 00:14
Emeğine sağlık

Teşekkürler