Microsoft Windows Small Business Server 2003 R2
Microsoft Windows Small Business Server (SBS) 2003 R2 küçük ve ilk sunucularını alan kuruluşların ağ iletişimi gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmış ödül kazanan sunucu çözümünün son sürümüdür. SBS 2003 R2 ile işletmenize dosya ve yazıcı paylaşımı, tüm bilgisayarlarınız için güvenli Internet bağlantısı, işyeri dışından verilere erişim, şirket için Web sitesi ve taşınabilir aygıtlardan gelen e-postalara da erişim sağlayan tam özellikli ileti sistemi sunabilirsiniz.
Önceki sürümlerde de olduğu gibi SBS 2003 R2'nin iki sürümü vardır: Standard ve Premium.


İşletme Kazançları
• İş Verilerinizi Koruyun

Verilerinizin korunduğundan ve gerektiğinde ulaşılabilir olduğundan emin olun. Yeni Yedekleme Sihirbazı düzenli aralıklarla kolayca yedeklemeler yapmanıza yardımcı olur.

• Her Gün Daha Fazla Çalışma Yapılmasını Sağlayın

Mobil bilgi işlem gereksinimlerinizi Windows Small Business Server 2003'ün kararlılığıyla destekleyin. Güçlü bilgi yönetimi ve birlikte çalışma araçları, çalışanlarınızın üretkenliğini artırmaya katkıda bulunacaktır.

• Daha Fazla Müşteriye Ulaşın ve Onlara Daha İyi Hizmet Verin

Etkili web siteleri ve güvenliği geliştirilmiş ileti hizmeti araçları olumlu müşteri ilişkileri kurmanıza yardımcı olabilir.
Windows Small Business Server 2003'e Yükseltme
• Tam Ağ Gücüne Sahip Olun

Önceki bir sürümden kolayca yükseltin veya başka bir sunucu sisteminden kolay geçiş yapın. Sunucu yükseltme yatırımınızdan nasıl en yüksek kazancı elde edebileceğinizi öğrenin.
Müşterilerin Deneyimleri
• Ege Servis, Microsoft Windows SBS 2003 ile yatırım maliyetlerinden %50 tasarruf sağladı.

BMW'nin 12 ana bayisinden biri olan Ege Servis, Microsoft Windows Small Business Server 2003'ü ve Microsoft teknolojilerini tercih ederek diğer BMW bayilerinin yatırım maliyetlerinin yarısına, BMW sistemleri ile tam uyumlu, güvenli, performanslı, bakımı kolay ve kullanıcı dostu bir sisteme kavuştu.

• Altyapısını Microsoft Windows SBS 2003 ile kuran Uzmar Denizcilik, üretim planlamasını Project Server 2003 ile yaparak işlerini büyütüyor.

Tamamen Microsoft çözümlerinden oluşan, entegre bir yapı kuran Uzmar Denizcilik, bir yandan Microsoft Windows SBS 2003 ile network ve e-posta iletişimini yeterli güvenlik önlemleriyle gerçekleştirirken, diğer yandan toplam kalite yönetimini bu yapıyla kolayca entegre ediyor. Microsoft Project Server 2003 ise Uzmar'ın römorkör üretim yatırımlarının koordinasyonu ve yapılandırılması konusunda insan ve zaman kaynak kullanımı maliyetini minimum seviyede tutacak bir yapı sunuyor.
Diğerleri Ne Diyor
• İyi İş Küçük Pakette

APC Mag (13 Şubat 2004): SBS sonunda "gerçek" sunucuların bir uyarlaması olmaktan çıktı ve olgunlaşarak küçük işletmeler için özel olarak tasarlanmış bir ürüne dönüştü. SBS 2003 hem sunucu tabanlı bir ağa geçmeye hazır olan küçük işletmelerin hem de gelişmiş e-posta, intranet ve iletişim özellikleri isteyen mevcut müşterilerin beklentilerini karşılayacak.

• Microsoft SBS Hizmetler Aracılığıyla Değer Katıyor

CRN (7 Kasım 2003): Çözüm sağlayıcıları, Microsoft'un SBS 2003 ile küçük şirketlerde ekip çalışmasına dayalı çözümler oluşturmak için sağlam bir platform sunduğunu görecekler.

• Microsoft Küçük İşletme Paketlerini Piyasaya Sunuyor

Computerworld (13 Ekim 2003): Windows SharePoint Services, Windows Small Business Server 2003'ün ilk kullanıcılarından bazıları arasında çok büyük bir heyecan yarattı.

• Microsoft SBS 2003 Küçük Ofislere Uygun

Network World (13 Ekim 2003): SBS 2003, birden çok PC'yle çalışan ancak merkezi bir dosya sunucusu veya BT desteği olmayan küçük büroların gereksinimlerini karşılayacak gösterişli ve iyi tasarlanmış bir üründür.

• Microsoft Small Business Server Yazılımını Sunar

Forbes (10 Ekim 2003): Yeni Small Business Server, daha küçük kuruluşların da ucuz ve etkili bilgisayar sistemlerini kolayca uygulamaya koymasına olanak sağlıyor.

• Microsoft Small Business Server 2003'ü Piyasaya Sunuyor

Web Host Industry Review (10 Ekim 2003): Windows Small Business Server 2003, küçük işletmelerin gereksinimlerine uygun olarak tek bir sunucuya yüklenmek üzere tasarlanan "alışılmışın dışında" bir çözümdür.

• Microsoft CRM'in Heyecanını SBS Promosyonuyla Yükseltiyor

CRN ((9 Ekim 2003): Aralık'ta Microsoft CRM 1.2'nin gönderilmeye başlanmasıyla, şirket bu yazılımın Small Business Server 2003 ile birlikte sunulacağı bir promosyon başlatmayı planlıyor.

• Microsoft Small Business Server Yazılımını Sunar

Forbes ((9 Ekim 2003): Microsoft, küçük işletmelerin ağ hizmeti, e-posta, güvenli Internet araçları, dosya ve yazıcı paylaşımı ve yedekleme özelliklerini tek bir sunucuya yükleyebilmesi için yeni bir yazılım hazırladı.

• Microsoft İlgisini "Küçük" Gereksinimlere Yöneltti

eWeek (6 Ekim 2003): Microsoft, küçük işletmelerin ilgisini çekebilmek için Small Business Server 2003'ün maliyetini önceki sürüme göre yüzde 60 oranında düşürdü.

• Microsoft SMB Server'ı Piyasaya Sunuyor

Info World (6 Ekim 2003): Birbirine zıt sunucu özelliklerini birleştirme alanındaki yeteneğini ortaya koyan Microsoft, bu hafta Windows Small Business Server 2003 ürününün iki sürümünü piyasaya sunuyor.

• Microsoft Sunucu Yönetimini Etkinleştiriyor

eWeek (6 Ekim 2003): eWeek Laboratuvarları tarafından yapılan sınamalar Windows Small Business Server 2003'ün kolayca yüklendiğini ve yönetildiğini ortaya çıkardı ve bu da ürünün sınırlı sayıda BT uzmanına sahip küçük işletmeler için iyi bir seçim olmasını sağlıyor.

• Microsoft Küçük İşletmelerin İlerlemesinde Vitesi Yükseltiyor

CNET (1 Ekim 2003): Önümüzdeki hafta Microsoft, sunucu teknolojisinin küçük işletmeler için daha az karmaşık hale gelmesine yardımcı olmak amacıyla basitleştirilmiş bir sunucu paketini satışa sunacak.

• Windows Küçük İşletmeler İçin Büyük Bir İş Olacak Mı?

Information Week (1 Ekim 2003): Microsoft, en yeni ve en ucuz sunucu işletim sisteminin yaklaşık olarak bir kahve molası kadar bir sürede dağıtılabileceğini belirtiyor.
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1827
favori
like
share
netvol Tarih: 27.12.2010 20:55
link nerde yav yokki
fatih_55 Tarih: 22.10.2009 14:32
tşkrrrr
serper Tarih: 17.07.2008 10:19
paylaşımın için sagol