Polaris'de bu kış kırmızı ve bordo moda!.. Zıtlıkların ahengi bu kış Polaris'de 80'lerin bohem tarzı ile buluşuyor. Polaris'in ayakkabı, bot ve çizme tasarımlarında kürkler, broşlar, farklı aksesuarlarlı tasarımlar etkileyici bir trend sunuyor...

Polaris, 2007/2008 Sonbahar/Kış koleksiyonunu görücüye çıkardı. Cıvıl cıvıl ve birleşen renklerin hakim olduğu koleksiyonda, her zevke hitap eden ayakkabı, çizme ve botlar dikkat çekiyor. Kırmızı ve bordo istemeseniz de bu kış hayatınızda ve ayaklarınızda yerini alıyor. Polaris’in ayakkabı koleksiyonunda 80’lerin bohem tarzı geri dönüş yaparken botlar kısalıyor, çizmeler uzuyor. Polaris’de bu kış ayakkabılar en az modanın kendisi kadar çeşitlilik gösteriyor.

Koleksiyonda yer alan rahat tasarımlar, balerin ayakkabıları “in” ler arasında yer alıyor.. İnce şekiller ve düz topuklar günlük giyimde 80’lerin özensiz seksapelliğine işaret ederken, bazı modellerde dolgu topuklar yerini koruyor. Polaris koleksiyonunda tokalar, bantlar ve metal süslemeler, delikler ve şeritler tasarımlardaki çeşitliliği arttırıyor. Casual ayakkabılar, modern şıklık ile şehir zarafetini bağdaştırarak başarılı bir kombinasyon oluşturuyor. Dolgu düz topuklar geniş, yuvarlak ve eğimli şekillerle birlikte ince, fit bir ayak giyimi için kontrast sağlıyor. Çekici, deri süslemeler ve tamamlamalar, ilmikler ve çiviler ya da çıtçıtlar kullanılarak oluşturulan yaratıcı süslemeler Polaris’in sunduğu ayakkabı tasarımlarnı şekillendiriyor.

Gerçekçilik ve atletizm odaklı yeni yaşam stili, bot tasarımlarını hit konuma taşıyor. Polaris mağazalarında bu kış Botlar dış giyimi modernleştiriyor. Renkler daha rahat ve bu kış kırmızı ile bordonun hakimiyeti var. Tamamen kaybolmamakla beraber, koyu renkler de yenilenmiş tasarımlarla sunuluyor. Aksesuarlar abartılı ve parlak olmamakla birlikte, süslemeler çok daha dikkatli ve iddialı. Polaris’in Sonbahar-Kış koleksiyonunu görmeden sezon alışverişinizi tamamlamayın.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 582
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 30.09.2007 12:16
saol sindy kırmızıyıda çok severim