[url]http://eastereggs.iatp.az/eastereggs/4.html[/url]

Bu sayfa o gizli oyunu nasıl açığa çıkarılabileceğini anlatıyor.

Microsoft Excel 2000-de yerleşen avtoyürüşler oyunu belki de bütün tanınan gizli funksiyalar arasında en mehşurudur. Bu oyun bir çox istifadeçiler arasında böyük maraq oyatmışdır. Bu oyunu açmaq üçün Siz aşağıdakıları etmelisiniz:

Microsoft Excel 2000 proqramını açın. "Fayl" menyusuna girib "Save as Web Page" (Soxranit kak Web stranichu) emrini seçin.

"Add Interactivity" (Dobavit interaktivnost) seçib "Publish Sheet" (Opublikovat) düymesini sıkın. Açılan aynada yeni "Publish Sheet" (Opublikovat) düymesini sıkın.

Sonra ise Microsoft Excel 2000 proqramını bağlayın. Faylın yaddaşda saklanılması baride çıkan pencerede "No" (Net) düymesini sıkın.

Yaddaşda sakladığınız Page.htm (Stranicha.htm) (bir çok hallarda bu fayl "Moi dokumentı" qovluğunda(Belgelerim klasörü) saklanılır) faylını açın. Bu fayl Internet Explorer brauzerinde açılacak.

2000-ci satri seçin. Sonra ise WC sütununa keçin (yani Siz koordinatları 2000 - WC olan xananı (hücreyi) seçmelisiniz):
Sonra ise Shift+Crtl+Alt klavişa kombinasiyasını sıkılı saklayıb mausun sol düymesiyle, aynanın sol yukarı küncünde yerleşen Office piktoqramı üzerinde iki defa vurun.
--------------

Bunları harfiyen yerine getirebilirseniz karşınıza office programını yazanları tanıtan bir oyun ortaya çıkacak sonra da bumuymuş deyip alt+f4 kombinasiyasını sıkıp mausu ekrana atacaksınız benden söylemesi

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 706
favori
like
share