Bambi'nin 07/08 Sonbahar-Kış koleksiyonu bu sezon için gruplar halinde tasarlandı. Her grubun ayrı ayrı bir kolleksiyon niteliğinde adlandırılması, alışveriş tutkusunu daha çekici ve eğlenceli bir hale sokuyor bu sezon.

'Kış masalı, Dejavu ve -5 ºC’ olarak adlandırılan Bambi koleksiyonları Bambi bünyesindeki iki ayrı tasarım ekibi tarafından oluşturuldu. ‘Kış masalı’ sade bir çizgi ile ifade ediliyor, platform tabanlar, ona eşlik eden fiyonklar ve süet detaylar; yalın bir dokunulmamışlık. ‘Dejavu’ ise tam aksine yaşanmışlıktan esinlenerek oluşturulmuş 50’li ve 60’lı yılların retro şıklığını, asil siyah, bordo ve fümenin tonlarını, ruganlar ile yansıtıyor.

‘-5 ºC ’ 07/08 Bambi koleksiyonunun son taşı ve tamamen bir İtalyan... Milano’da hazırlanan kolleksiyon leopar, kürk ve baskılar üzerinde yine ruganın en canlı renkleriyle yükseliyor.

Babet ve ayakkabılar üç ayrı koleksiyonun en göz alıcı parçalarını oluştururken bootieler her bir temada ayrı ayrı olarak; platform tabanlar eskitilmiş dökümlü boğazlar, leopar deriler ve de fiyonklarla buluşuyor.

Tüm bunların yanı sıra takım çanta zorlamasının aksine bu sezon çantalar özgür. Çantalarda alabildiğine kroko, yılan ve de rugan deriler göz önünde olurken onların altın aksesuarlarla bütünlüğü adeta büyülüyor bu kış.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 472
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 07.10.2007 20:00
paylaşımın için saol