Besiktaslilik

Besiktaslilik

Besiktasli Olunmaz Besiktasli Dogulur. [URL=http://www.youtube.com/watch?v=y8hCKzi-IDE]Mutlaka izleyin[/URL]...

05.06.2006 01:28 tarihinde Beşiktaş kategorisine Besiktaslilik başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

Beşiktaşlılık Biraz da Acı Çekmek Demektir..

Bir bardak suda Mehmet Topuz fırtınası kopuyor. Neden? Çünkü O, “Ben Beşiktaşlıyım” dedi. Fenerbahçe devreye girdi, Kayserispor başka atraksiyonların peşinde, Beşiktaş’ta ise her zamanki gibi iletişim ve yönetim sorunu var. Kısacası üç kulüp birden saçmaladı, olan gencecik bir futbolcuya oluyor. Haberlere...

11.06.2009 16:17 tarihinde Beşiktaş kategorisine Beşiktaşlılık Biraz da Acı Çekmek Demektir.. başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

İşte BEŞİKTAŞLILIK

saol ali(:...

19.03.2009 21:33 tarihinde Beşiktaş kategorisine İşte BEŞİKTAŞLILIK başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

Beşiktaşlılık Duruşumu Bilmeyenler İçin İşte Budur

Beşiktaş camiası başkanıyla, yönetimiyle ve taraftarıyla kötü günde omuz omuza olduğunu bir kez daha gösterdi. Önce Çarşı’nın yaptığı açıklama, ardından Başkan Yıldırım Demirören’in Türkiye Kupası’nı iade etmesi ve son olarak da Serdal Adalı’nın istifa etmesi ile Beşiktaşlılık...

15.07.2011 18:23 tarihinde Beşiktaş kategorisine Beşiktaşlılık Duruşumu Bilmeyenler İçin İşte Budur başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..