Gitme Sevgilim

Gitme Sevgilim

[flash]lord-lion-gitme-sevgilim.swf[/flash]lord-lion-gitme-sevgilim.swf...

08.12.2007 21:49 tarihinde Flash Şiirler kategorisine Gitme Sevgilim başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

Gitme Sevgilim

Bu arada canim arkadasim ben tesekkur ederim beyendiyincun,okuyan gozlerine saglik:3:...

29.03.2013 12:47 tarihinde Müzikli Şiirler kategorisine Gitme Sevgilim başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

Gitme Sevgilim

Gözümde yaşlarla bırakıp beni Elveda diyerek gitme sevgilim Bir anlık öfkeyle yıkma her şeyi Kalbine sormadan gitme sevgilim Ağlatır şarkılar susturamazsın Zor gelir ayrılık alışamazsın Canlanır anılar unutamazsın Kalbine sormadan gitme sevgilim Mutluluk getirmez vefasız yıllar Teselli vermez ki baktığın...

18.07.2004 10:04 tarihinde Derin Duygular kategorisine Gitme Sevgilim başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

gitme sevgilim

Beni bu sevdanın ortasında, deli yağmurların altında bir başıma bırakıp gittiğin zamanlar seni hiç durdurmadım... Yoluna çıkıp hiç, gitme, demedim sana... Beni bırakma, diye yalvarmadım... Her gidişinin ardından sessizliğe gömülüp, seni sonsuza kadar kaybettiğimi düşündüm hep... Bir gün geri gelebileceğine...

28.11.2005 14:00 tarihinde Derin Duygular kategorisine gitme sevgilim başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

Gitme Sevgilim - Emrah

Emrah - Gitme Sevgilim şarkı sözü lyric Gözümde yaşlarla bırakıp beni Elveda diyerek gitme sevgilim Bir anlık öfkeyle yıkma herşeyi Kalbine sormadan gitme sevgilim Ağlatır şarkılar susturamazsın Zor gelir ayrılık alışamazsın Canlanır anılar unutamazsın Kalbine sormadan gitme sevgilim Mutluluk...

14.05.2009 20:33 tarihinde Yerli Şarkı Sözleri kategorisine Gitme Sevgilim - Emrah başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..