HeRSeY VaTaN iCiN

Uğur Arslan Herşey Vatan İçin

[IMG]http://i40.tinypic.com/2n6dspg.gif[/IMG] ....................................................................................................................................................[IMG]http://i40.tinypic.com/2n6dspg.gif[/IMG] [URL="http://img269.imageshack.us/i/immmmmmm.gif/"][IMG]http://img269.imageshack.us/img269/2296/immmmmmm.gif[/IMG][/URL] ...

26.08.2009 02:18 tarihinde Müzikli Şiirler kategorisine Uğur Arslan Herşey Vatan İçin başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

Sakarya Fırat - Herşey Vatan İçin

Sakarya Fırat Dizi Müziği - Vatan Sağolsun - Sakarya Fırat Dizi Müzikleri - Herşey Vatan İçin Dinle - Sakarya Fırat Herşey Vatan İçin [YOUTUBE]fSTsPRSqmws[/YOUTUBE] Eğer ölürsem sağ olsun VATAN, Eğer ölürsem sağ olsun VATAN. Mezarıma kapanıp ağlama anam, Mezarıma kapanıp ağlama anam. Yarim yarim...

01.09.2010 00:35 tarihinde Videolar kategorisine Sakarya Fırat - Herşey Vatan İçin başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

Hersey vatan icin..

[youtube]QnCtAJSzLxw&mode[/youtube]...

04.05.2007 19:30 tarihinde O Şimdi Asker kategorisine Hersey vatan icin.. başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

Herşey vatan için

Bazı geceler kabuslar görüyorum. Her seferinde başka bir yerde sıkışıp kalıyorum ve onlar geliyor. Bazen bir mağaradayım bazen kayalıkların arasında. Seslerini duyuyorum, yaklaşıyorlar. Çok korkuyorum. Kalbim yerinden çıkacakmış gibi geliyor. Sonra gözüküyorlar. Peşmerge kıyafetlerini, şalvarlarını ve elerindeki...

09.04.2008 16:03 tarihinde O Şimdi Asker kategorisine Herşey vatan için başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

HeRSeY VaTaN iCiN

Hersey Vatan icin Unutmamali ki bu güzel Vatan Namusumuz, irzimiz ve canimiz Uyan ey Tür Milleti uyan Hersey Vatan icin Can gider Vatan kalir Bir Toprak parcasi dünyadan hayirlidir Unutmamaliyiz ki Vatan, namus ve candir Türkiye bu güzel Vatanin adidir Dertlerini birak, Vatanina sahip cik Ey Türk Milleti uyuma, kalk...

07.07.2004 13:21 tarihinde Derin Duygular kategorisine HeRSeY VaTaN iCiN başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

Nefret-Hersey Vatan Icin

[YOUTUBE]EqnSHZKRR0o&feature=related[/YOUTUBE]...

26.11.2009 08:19 tarihinde Videolar kategorisine Nefret-Hersey Vatan Icin başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..