senin icin

Yasemin Yıldız - Herşey Bitti Senin İçin Ağlamıyorum

Sen yarum idun - herşey bitti senin için ağlamıyorum - yasemin yıldız - Herşey bitti senin için ağlamıyorum sözleri [YOUTUBE]t4x71G0wyDA&feature[/YOUTUBE] sen gülum idun sevduğum idun söz vermiştuk ölümüne sen benum idun anlumuza yazildi yar bu kara yazi söz vermuştuk tutamaduk biz sözumuzi bedduam olsun...

08.07.2009 10:16 tarihinde Videolar kategorisine Yasemin Yıldız - Herşey Bitti Senin İçin Ağlamıyorum başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

Sana Özel, Senin İçin

Ey yâr! Ey gönlümün sol yarısı.... Aklıma koydum seni, AKLIM almadı.... Yüreğime bıraktım, Sana doymadı..!!! ...

22.08.2011 04:23 tarihinde Sözler Yazılar Mesajlar kategorisine Sana Özel, Senin İçin başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

Yukarıdaki Üyenin Senin İçin Önemi Ne ?

evt böyler diyebilirdin tşk ederim :D...

25.12.2009 15:16 tarihinde Geyik Muhabbeti kategorisine Yukarıdaki Üyenin Senin İçin Önemi Ne ? başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

Bu davet yanlızca senin için.buyurmaz mısın?(Kuran-ı Kerimi mealinden Okuyoruz)

Bismillahirrahmannirrahim... diyerek başlayalım Çok sevdiğim bir sitede gördüm sizlerle paylaşmak ve nasiplenmek istedım... diyerek konumuzun açılışını yapalım.. bize gönderilmiş bir mektubu nasılda heyecanla açar okuruz değil mi? ve şimdi yine bize 1400 yıl öncesinden bizi yoktan var eden,hiçlikten ibaretken...

26.01.2007 07:16 tarihinde İslam Genel kategorisine Bu davet yanlızca senin için.buyurmaz mısın?(Kuran-ı Kerimi mealinden Okuyoruz) başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

Muazzez Ersoy Nostalji - SENİN İÇİN

:45:...

09.11.2009 05:44 tarihinde Videolar kategorisine Muazzez Ersoy Nostalji - SENİN İÇİN başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

Senin için

[flash]sari-menekse-senin-icin.swf[/flash][swf2]600[/swf2][swf3]448[/swf3]sari-menekse-senin-icin.swf...

17.03.2007 22:23 tarihinde Flash Şiirler kategorisine Senin için başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

Senin İçin

[IMG]http://main-board.com/muzikbolumu/muzikgrafik/49458-serendipity-senin-icin-1.jpg[/IMG] Sen... Dağlarca, denizlerce uzaktaki sevgili, Bilir misin? Ben de özlerim seni. Sesini duymamış, Yüzünü görmemiş olsam da, Bir kere tenine dokunmasam da, Özlerim, merak ederim seni... Meselâ gözlerini merak ederim,...

26.05.2006 15:54 tarihinde Müzikli Şiirler kategorisine Senin İçin başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

Senin İçin

[IMG]http://main-board.com/muzikbolumu/muzikgrafik/56702-pedaliza-senin-icin-1.jpg[/IMG] hazanda yağmur yemiş serçenin çaresizliği benimkisi ne ağaçta yaprak kalmıştır ne saçak altında bir yuva kapalı panjurların önünde boyun eğsem bütün ıslanmışlığımla kimsecikler görmez beni artık beyhudedir...

17.09.2006 03:11 tarihinde Müzikli Şiirler kategorisine Senin İçin başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

Herşey Bitti Senin İçin Ağlamıyorum - Yasemin Yıldız

Yasemin Yıldız - Herşey Bitti Senin İçin Ağlamıyorum şarkı sözü lyric Sen gülum idun sevduğum idun söz vermiştuk ölümüne sen benum idun anlumuza yazildi yar bu kara yazi söz vermuştuk tutamaduk biz sözumuzi bedduam olsun beni hiç unutmayasun ölene kadar sevduğum yarsız kalasun unutamam artuk seni seveyirum senun...

11.12.2009 10:30 tarihinde Yerli Şarkı Sözleri kategorisine Herşey Bitti Senin İçin Ağlamıyorum - Yasemin Yıldız başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..

Senin İçin

[main-arkaplan-resim]56.gif[/main-arkaplan-resim] [IMG]http://www.fotos-hochladen.net/uploads/perirepi5ivmalx8yt.gif[/IMG] İnatlığım tuttu yine,yokluğuna nispet edercesine.Sesim-soluğum kesilsede durduramıyorum işte,yüreğimdeki çılgın haykırışları. Herşeye isyan ediyorum,ağız dolusu küfürler ve küfürlere...

04.12.2011 22:11 tarihinde Müzikli Şiirler kategorisine Senin İçin başlığıyla açılan konu aşağıdaki etiketler ile ilişkilendirilmiştir..