Magazin > FB TV Yayın Akışı (4 Şubat Cumartesi - 5 Şubat Pazar - 6 Şubat Pazartesi)

    4 ŞUBAT CUMARTESİ

    FB TV

    08:00 SPORFİT 9.BÖLÜM

    08:30 ÇİZGİ FİLM (Yağmur Damlası) 8.BÖLÜM

    09:00 EUROLEAGUE ÖZEL (FENERBAHÇE-CSKA MOSKOVA)

    09:30 GÜNAYDIN FENERBAHÇE CANLI

    10:30 HAFTALİG TEKRAR

    11:30 SMAÇÖR TEKRAR

    12:30 SİNEMA SİNEMA

    13:00 HABER

    14:00 MAZİNDE BİR TARİH YATAR (Abdullah Çevrim)

    15:00 EUROLEAGUE ÖZEL (FENERBAHÇE-CSKA MOSKOVA)

    15:30 HABER

    16:00 STÜDYO FENERIUM TEKRAR

    17:00 EĞİTİMDE FARKLI BAKIŞ

    17:30 HABER

    18:00 FENERBAHÇE - CSKA MOSKOVA TEKRAR

    19:30 ŞÜKRÜ BİRAND SİZLERLE (Acar Yıldız)

    20:00 HABER

    21:00 ECZACIBAŞI – FENERBAHÇE BAYANLAR VOLEYBOL LİGİ TEKRAR

    23:00 MAZİNDE BİR TARİH YATAR (Abdullah Çevrim)

    00:00 HABER

    01:00 ECZACIBAŞI – FENERBAHÇE BAYANLAR VOLEYBOL LİGİ TEKRAR

    03:00 MAZİNDE BİR TARİH YATAR (Abdullah Çevrim)

    04:00 HABER TEKRAR

    05:00 MUSIC BOX

    05:30 FENERBAHÇE - CSKA MOSKOVA TEKRAR

    07:00 HABER TEKRAR



    5 ŞUBAT PAZAR

    FB TV




    08:00 SPORFİT 10.BÖLÜM

    08:30 ÇİZGİ FİLM (Yağmur Damlası) 9.BÖLÜM

    09:00 SİNEMA SİNEMA

    09:30 GÜNAYDIN FENERBAHÇE CANLI

    10:30 ECZACIBAŞI – FENERBAHÇE BAYANLAR VOLEYBOL LİGİ TEKRAR

    12:30 EĞİTİMDE FARKLI BAKIŞ

    13:00 HABER

    14:00 FENERBAHÇE - CSKA MOSKOVA TEKRAR

    15:30 HABER

    16:00 MAZİNDE BİR TARİH YATAR (Abdullah Çevrim)

    17:00 ŞÜKRÜ BİRAND SİZLERLE (Acar Yıldız)

    17:30 HABER

    18:00 MAÇA DOĞRU (BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE) CANLI

    19:00 HABER

    19:30 MAÇ BAŞLIYOR (BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE) CANLI

    20:30 MAÇ HAVASI (BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE) CANLI

    22:30 MAÇIN ARDINDAN (BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE) CANLI

    00:00 HABER

    01:00 İSTANBUL BBSK – FENERBAHÇE ERKEKLER BASKETBOL LİGİ TEKRAR

    02:30 FENERBAHÇE – CANİK BELEDİYE KADINLAR BASKETBOL LİGİ TEKRAR

    04:00 HABER TEKRAR

    05:00 SİNEMA SİNEMA

    05:30 İSTANBUL BBSK – FENERBAHÇE ERKEKLER BASKETBOL LİGİ TEKRAR

    07:00 HABER TEKRAR




    6 ŞUBAT PAZARTESİ

    FB TV


    08:00 SPORFİT 11.BÖLÜM

    08:30 ÇİZGİ FİLM (Yağmur Damlası) 10.BÖLÜM

    09:00 EĞİTİMDE FARKLI BAKIŞ

    09:30 GÜNAYDIN FENERBAHÇE CANLI

    11:00 MAÇIN ARDINDAN (BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE) TEKRAR

    12:30 SİNEMA SİNEMA

    13:00 HABER

    13:45 GÜNAYDIN FENERBAHÇE TEKRAR

    14:30 MAZİNDE BİR TARİH YATAR (Abdullah Çevrim)

    15:30 HABER

    16:00 7'DE DOKUZ CANLI

    17:00 TIMELINE CANLI

    17:30 HABER

    18:00 İSTANBUL BBSK – FENERBAHÇE ERKEKLER BASKETBOL LİGİ TEKRAR

    19:30 MAÇIN ÖYKÜSÜ (BEŞİKTAŞ-FENERBAHÇE)

    20:00 HABER

    21:00 CAN BARTU İLE FUTBOL GÜNDEMİ

    22:00 SPOR MAGAZİN

    23:00 7'DE DOKUZ TEKRAR

    00:00 HABER

    01:00 CAN BARTU İLE FUTBOL GÜNDEMİ

    02:00 SPOR MAGAZİN

    03:00 7'DE DOKUZ TEKRAR

    04:00 HABER

    05:00 SİNEMA SİNEMA

    05:30 FENERBAHÇE – CANİK BELEDİYE KADINLAR BASKETBOL LİGİ TEKRAR

    07:00 HABER TEKRAR