Magazin > TV Günlük Spor Program Yayın Akışı (5 Temmuz Cuma)

    05 TEMMUZ CUMA


    TV DE BUGÜN SPOR EKRANI



    FUTBOL

    14:35 | Çin Super Ligi | Tianjin T. - Guangzhou E. | Sport 2 İsrail / eir Sport 2 / M. Liga de Campeones (Astra 1KR; Astra 1L) / Sportdigital TV / ST Sport Live


    19:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Fas - Benin | Spor Smart / Arena Sport 1 / beIN Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / DAZN 1 Bar Deutsch (Astra 1KR 11171 H) / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Fox Sport 4 Niderland / Ring.bg / Sport 1 Macar

    20:00 | Norveç Ligi | Odd - Molde | Arena Sport 3 / EuroSport 1 Pluss

    22:00 | CAF Afrika Uluslar Kupası Son 16 | Uganda - Senegal | Spor Smart / Varzish Sport / Match TV / Match Futbol 1 / Arena Sport 1 / beIN Sports France 1 / beIN Sports MENA 1-2 max / DAZN 1 Bar Deutsch / EuroSport 2 Espana / EuroSport 2 UK / EuroSport Portugal / Fox Sport 4 Niderland / Ring.bg / Sport 1 Macar

    22:00 | Norveç Ligi | Viking - Haugesund | Arena Sport 3 / EuroSport Norge

    PLAJ FUTBOLU
    18:30 | Avrupa Ligi Erkekler. Portegiz | Rusya - Azerbaycan | Match TV

    21:00 | Avrupa Ligi Erkekler. Portegiz | Portegiz - Polonya | Polsat Sport News

    BASKETBOL
    19:00 | Ümit Milliler Turgut Atakol Turnuvası | Türkiye - Fransa | TBF TV Youtube

    VOLEYBOL
    12:15 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası Kadınlar Çeyrek Final 1.Maç | S Spor / S Sport+ / Arena Sport 1

    14:30 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası Kadınlar Çeyrek Final 1.Maç | S Spor 2 / S Sport+ / Arena Sport 1

    14:30 | Kadınlar Milletler Ligi Final Etabı | Çin - İtalya | S Spor 2 / S Sport+ / SK HD / Polsat Sport / Sport 1 İsrail

    18:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup | Mısır - Kuba | SK HD

    20:15 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası Kadınlar Yarı Final 1.Maç | S Spor / S Sport+ / Arena Sport 2

    21:30 | FIVB Erkekler Challenger Cup | Slovenya - Türkiye | SK HD

    21:30 | FIVB Beach Volley Dünya Şampiyonası Kadınlar Yarı Final 1.Maç | S Spor / S Sport+ / Arena Sport 2

    ATLETİZM
    21:00 | Lozan Diamond League (Elmas Lig) | TRT Spor / S Spor 2 / S Sport+

    Kırkpınar Yağlı Güreşleri
    18:30 | Açılış Merasimi | DMAX

    UNİVERSİADA
    18:00 | Judo, yüzme, eskrim (kılıç oyunu) | İdman TV / Match TV