Magazin > TV Günlük Spor Program Yayın Akışı ( 6 Kasım Çarşamba )

    06 KASIM 2019 ÇARŞAMBA

    ╚►TV'De #SporEkrani


    FUTBOL

    15:00 | Ziraat Türkiye Kupası (ZTK) | Kura Çekimi | A Spor

    15:00 | UEFA Gençlik Ligi | Lokomotiv Moskova - Juventus | Match TV Rusya
    16:00 | UEFA Gençlik Ligi | Atalanta - Manchester City | UEFA.tv
    18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Real Madrid - Galatasaray | UEFA.tv
    18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Dinamo Kiev - PAOK | Dinamo TV Youtube
    18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Guimaraes - Arsenal | Bein Sports beIN Connect / CBC Sport
    20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Bayern Münih - Olympiakos | Bein Sports 2
    20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Lokomotiv Moskova - Juventus | Bein Sports Max 1 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh / Match TV Rusya
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Atalanta - Manchester City | Bein Sports Max 1 / Varzish Sport / IRIB Varzesh
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Kızılyıldız - Tottenham | Bein Sports beIN Connect
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Dinamo Zagreb - Shakhtar Donetsk | Bein Sports beIN Connect
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Leverkusen - Atletico Madrid | Bein Sports Max 2 / Idman TV / Match TV Rusya
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | PSG - Club Brugge | Bein Sports 2
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Real Madrid - Galatasaray | Bein Sports 1 / CBC Sport
    02:00 | FIFA U17 Dünya Kupası | Brezilya - Şili | TRT Spor HD / Varzish Sport

    BASKETBOL
    16:00 | Eurocup Kadınlar | OGM Orman - A3 Basket Umea | Yayın Yok
    17:00 | Euroleague Kadınlar | Nadezhda - Venezia | FIBA TV
    18:00 | Euroleague Kadınlar | Çukurova Basket - TTT Riga | FIBA TV
    18:00 | Eurocup Kadınlar | Kayseri Basket - Polkowice | Yayın Yok
    18:30 | Eurocup Kadınlar | Tsmoki Minsk - Hatay BB | FIBA TV
    19:00 | Euroleague Kadınlar | Dynamo Kursk - Fenerbahçe | FIBA TV / FB TV
    20:00 | FIBA Europe Cup | CSU Sibiu - Bahçeşehir Klj | FIBA TV
    20:00 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Teksüt Bandırma - AEK | Ajansspor
    20:15 | Euroleague Kadınlar | Castors Braine - Bourges Basket | FIBA TV
    20:15 | Eurocup | Darüşşafaka - Cedevita Olimpija | S Sport 2 / S Sport Plus
    21:00 | Eurocup Kadınlar | Lulea - Galatasaray | Yayın Yok
    21:15 | Euroleague Kadınlar | USK Prague - Ekaterinburg | FIBA TV
    22:00 | Euroleague Kadınlar | Asvel Villeurbanne - Sopron | FIBA TV
    22:00 | Eurocup | Limoges - Tofaş | S Sport Plus
    22:30 | FIBA Europe Cup | Phoenix Brussels - Pınar Karşıyaka | FIBA TV
    22:30 | Euroleague Kadınlar | Famila Schio - BLMA | FIBA TV
    22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Strasbourg - Hapoel Holon | FIBA ŞL Youtube
    22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | HC Brindisi - Beşiktaş SJ | S Sport 2 / S Sport Plus
    22:30 | FIBA Şampiyonlar Ligi | Manresa - Türk Telekom | S Sport Plus
    02:30 | NCAA | Butler - IUPUI | FOX Sports HD
    03:30 | NBA | Houston Rockets - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus
    04:30 | NCAA | DePaul - Chicago | FOX Sports HD
    05:00 | NBA | Utah Jazz - Philadelphia 76ers | NBA TV

    VOLEYBOL
    19:00 | TVF Efeler Ligi | Fenerbahçe HDIS - Galatasaray HDIS | TRT Spor 2

    HENTBOL
    21:00 | Hentbol Erkekler Şampiyonlar Ligi | Flensburg - PSG | Smart Spor HD / Spor Smart

    PROGRAMLAR
    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
    07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
    09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
    09:25 | Maç Özetleri | Almanya Bundesliga | TRT Spor HD
    09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
    10:00 | Spor Programı | Kadın Haberleri | beIN Sports Haber
    10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
    10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
    10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
    10:15 | Basketbol Programı | Euroleague'de Bu Hafta | Bein Sports 3
    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
    11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
    12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
    12:15 | Basketbol Programı | Pota Altı | TRT Spor HD
    13:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Bülteni | TRT Spor HD
    14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
    14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
    14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
    14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
    14:15 | Maç Özetleri | NBA | Bein Sports 3
    15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
    15:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
    15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
    15:30 | Futbol Programı | Serie A Full Impact | Bein Sports 4
    16:00 | Futbol Programı | Maksimum Spor | A Spor
    16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
    17:00 | Maç Özetleri | UEFA Şampiyonlar Ligi | Bein Sports 1
    17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
    18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
    18:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
    18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
    18:00 | Futbol Programı | Lig Özetleri | Bein Sports 2
    18:30 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
    18:30 | Spor Programı | Spor Okulları | GS TV
    19:00 | Spor Programı | Spor Akademisi | Bein Sports 4
    19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
    19:15 | Futbol Programı | Süper Lig Top 10 | beIN Sports Haber
    19:30 | Özel Röportaj | Guilherme | beIN Sports Haber
    20:00 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD
    20:30 | Futbol Programı | Premier Futbol | TRT Spor HD
    21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
    21:00 | Futbol Programı | Futbol’a | A Spor
    21:00 | Spor Programı | Ters Köşe | Tivibu Spor
    21:00 | Futbol Programı | Şampiyonlar Ligi Maç Önü | Bein Sports 1
    21:30 | Futbol Programı | Futbol Aklı | TRT Spor HD
    21:30 | Futbol Programı | Maç Önü | GS TV
    22:00 | Futbol Programı | Haftanın Öyküleri | beIN Sports Haber
    23:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
    23:00 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
    23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
    23:00 | Futbol Programı | 90 Dakika | GS TV
    00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
    01:00 | Futbol Programı | Şampiyonlar Ligi Özel | A Spor
    01:00 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD
    01:00 | Futbol Programı | Şampiyonlar Ligi Maç Sonu | Bein Sports 1
    01:00 | Futbol Programı | Maç Sonu | GS TV