Magazin > TV Günlük Spor Program Yayın Akışı ( 7 Kasım Perşembe )

    07 KASIM 2019 PERŞEMBE


    FUTBOL


    18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Astana - AZ Alkmaar | Bein Sports 2 / CBC Sport

    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Krasnodar - Trabzonspor | Bein Sports 1 / Match TV Rusya

    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Basel - Getafe | Bein Sports 2

    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Apoel Nicosia - Karabağ | CBC Sport / Bein Sports beIN Connect
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | CFR Cluj - Rennes | Yayın Yok
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Dudelange - Sevilla | Bein Sports beIN Connect
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Kopenhag - Dinamo Kiev | Bein Sports Max 2
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | LASK Linz - PSV | Bein Sports beIN Connect
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Lazio - Celtic | Bein Sports Max 1 / Varzish Sport
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Lugano - Malmö | Yayın Yok
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Rosenborg - Sporting Lisbon | Bein Sports beIN Connect
    20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Standard Liege - E.Frankfurt | Bein Sports beIN Connect / BNT 3 Bulgaristan
    22:30 | FIFA U17 Dünya Kupası | Ekvador - İtalya | Eurovision Sport Web TV
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Braga - Beşiktaş | Bein Sports 1 / CBC Sport
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Wolfsberger - M.Başakşehir | Bein Sports 2
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Manchester Utd - Partizan | Bein Sports beIN Connect / Varzish Sport / BNT 3 Bulgaristan
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | B.M.Gladbach - Roma | Bein Sports Max 1
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Wolves - Slovan Bratislava | Bein Sports Max 2
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Espanyol - Ludogorets | Bein Sports beIN Connect / BNT 1 Bulgaristan
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Ferencvaros - CSKA Moskova | Match TV Rusya
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Feyenoord - Young Boys | Bein Sports beIN Connect
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Oleksandriya - St.Etienne | Yayın Yok
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Glasgow Rangers - Porto | Bein Sports beIN Connect
    23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Wolfsburg - Gent | Bein Sports beIN Connect
    02:00 | FIFA U17 Dünya Kupası | Paraguay - Arjantin | TRT Spor HD / Varzish Sport




    BASKETBOL
    19:00 | Eurocup Kadınlar | Beşiktaş - Spartak Vidnoje | Yayın Yok
    20:00 | THY Euroleague | Zenit Basket - Khimki Moskova | Bein Sports 3
    20:00 | Euroleague Kadınlar | Arka Gdynia - Uni Girona | FIBA TV
    21:00 | THY Euroleague | Kızılyıldız - Real Madrid | Bein Sports 4
    21:30 | Eurocup Kadınlar | Ramla - Botaş | FIBA TV
    22:00 | THY Euroleague | Olympiakos - Anadolu Efes | Bein Sports 3
    22:05 | THY Euroleague | Maccabi FOX - Alba Berlin | Bein Sports beIN Connect
    22:45 | THY Euroleague | Olimpia Milano - Baskonia | Bein Sports 4
    05:00 | NBA | Phoenix Suns - Miami Heat | NBA TV
    06:30 | NBA | LA Clippers - Portland TB | S Sport / S Sport Plus

    VOLEYBOL
    19:00 | TVF Efeler Ligi | Halkbank - Ziraat Bankası | TRT Spor 2
    22:30 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Ravenna - Milano | Smart Spor HD / Spor Smart

    AMERİKAN FUTBOLU
    04:20 | NFL | Oakland Raiders - LA Chargers | FOX Sports HD

    PROGRAMLAR
    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
    07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
    09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
    09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
    10:00 | Spor Programı | Kadın Haberleri | beIN Sports Haber
    10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
    10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
    10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
    10:00 | Spor Programı | Her Sabah Spor | Tivibu Spor
    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
    11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
    12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
    12:15 | Voleybol Programı | Set Sayısı | TRT Spor HD
    12:30 | Spor Programı | Sportsmax | Tivibu Spor
    13:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Bülteni | TRT Spor HD
    14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
    14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
    14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
    14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
    15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
    15:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
    15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
    16:00 | Futbol Programı | Maksimum Spor | A Spor
    16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
    17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
    17:30 | Spor Programı | Pano | GS TV
    18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
    18:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
    18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
    18:30 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
    19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
    20:00 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD
    20:00 | Voleybol Programı | Fileden | GS TV
    20:30 | Futbol Programı | Futbol Analiz | GS TV
    20:55 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
    21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
    21:00 | Futbol Programı | Futbolmatik | A Spor
    21:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
    22:45 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD
    23:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
    23:45 | Spor Programı | Dakika ve Skor | TRT Spor HD
    00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
    01:00 | Futbol Programı | UEFA Avrupa Ligi Özel | A Spor
    01:00 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD