Magazin > TV Günlük Spor Program Yayın Akışı ( 27 Kasım Çarşamba )

    27 KASIM 2019 ÇARŞAMBA

    ╚►TV'De #SporEkranı



    FUTBOL

    14:00 | UEFA Gençlik Ligi | Zenit - Lyon | Match TV Rusya

    14:35 | Çin Süper Ligi | Hebei - Evergrande | S Sport Plus

    15:00 | UEFA Gençlik Ligi | Slavia Prag - Inter | Slavia Prag Youtube
    16:00 | UEFA Gençlik Ligi | Barcelona - B.Dortmund | UEFA.tv
    18:00 | UEFA Gençlik Ligi | Liverpool - Napoli | UEFA.tv
    18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Guimaraes - Standard Liege | Yayın Yok
    20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Valencia - Chelsea | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport
    20:55 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Zenit - Lyon | Bein Sports 2 / IRIB Varzesh / Match TV Rusya
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Barcelona - B.Dortmund | Bein Sports 2 / Idman TV / Match TV Rusya
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Genk - Salzburg | Bein Sports beIN Connect
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Lille - Ajax | Bein Sports Max 1
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Liverpool - Napoli | Bein Sports 1 / CBC Sport / Varzish Sport / IRIB Varzesh
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Leipzig - Benfica | Bein Sports beIN Connect
    23:00 | UEFA Şampiyonlar Ligi | Slavia Prag - Inter | Bein Sports Max 2
    23:00 | İngiltere Championship | WBA - Bristol City | Bein Sports 3

    BASKETBOL
    17:00 | FIBA Europe Cup | Bahçeşehir Klj - CSU Sibiu | FIBA TV
    19:30 | Euroleague Kadınlar | Fenerbahçe - Famila Schio | FIBA TV
    19:30 | Eurocup Kadınlar | Galatasaray - ACS Sepsi | Yayın Yok
    19:30 | FIBA Europe Cup | BC Dnipro - Lukoil Levski | FIBA TV
    19:30 | FIBA Europe Cup | Tsmoki Minsk - BC Kiev | FIBA TV
    20:00 | Euroleague Kadınlar | BLMA - Asvel Villeurbanne | FIBA TV
    20:00 | Euroleague Kadınlar | Venezia - Castors Braine | FIBA TV
    20:00 | FIBA Europe Cup | Apoel Nicosia - Medi Bayreuth | FIBA TV
    20:00 | FIBA Europe Cup | Bakken Bears - Legia Varşova | FIBA TV
    20:00 | FIBA Europe Cup | Balkan - Södertalje Kings | FIBA TV
    20:00 | FIBA Europe Cup | Cluj Napoca - BC Enisey | FIBA TV
    20:00 | FIBA Europe Cup | CSM Oradea - Fribourg Olympic | FIBA TV
    20:00 | FIBA Europe Cup | Inter Bratislava - Benfica | FIBA TV
    20:00 | FIBA Europe Cup | Kataja - Kormend | FIBA TV
    20:30 | FIBA Europe Cup | Pınar Karşıyaka - Phoenix Brussels | FIBA TV
    20:30 | Euroleague Kadınlar | TTT Riga - Ekaterinburg | FIBA TV
    20:30 | FIBA Europe Cup | Donar Groningen - Spirou Charleroi | FIBA TV
    21:00 | Euroleague Kadınlar | USK Prague - Nadezhda | FIBA TV
    21:00 | Eurocup Kadınlar | Polkowice - OGM Orman | Yayın Yok
    21:00 | FIBA Europe Cup | Kapfenberg Bulls - Keravnos | FIBA TV
    21:00 | FIBA Europe Cup | Sigal Prishtina - Ventspils | FIBA TV
    21:30 | FIBA Europe Cup | Hammers Zwolle - Nes Ziona | FIBA TV
    22:00 | Euroleague Kadınlar | Bourges Basket - Çukurova Basket | FIBA TV
    22:00 | FIBA Europe Cup | Leiden - Pecsi VSK | FIBA TV
    22:15 | Euroleague Kadınlar | Uni Girona - Dynamo Kursk | FIBA TV
    22:30 | NCAA | North Carolina - Alabama | S Sport Plus / FOX Sports HD / S Sport 2
    03:00 | NBA | Cleveland Cavaliers - Orlando Magic | NBA League Pass
    03:00 | NBA | Philadelphia 76ers - Sacramento Kings | NBA League Pass
    04:00 | NBA | Houston Rockets - Miami Heat | NBA TV
    05:30 | NBA | NO Pelicans - LA Lakers | S Sport / S Sport Plus
    06:30 | NBA | GS Warriors - Chicago Bulls | NBA TV

    VOLEYBOL
    21:00 | CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi | Nova KBM Branik - Vakıfbank | Spor Smart / Smart Spor HD

    HENTBOL
    22:30 | Fransa Hentbol Ligi | PSG - St.Raphael | Bein Sports 4

    PROGRAMLAR
    07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
    07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
    09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
    09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
    10:00 | Spor Programı | Kadın Haberleri | beIN Sports Haber
    10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
    10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
    10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
    10:00 | Spor Programı | Her Sabah Spor | Tivibu Spor
    11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
    11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
    12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
    12:15 | Basketbol Programı | Pota Altı | TRT Spor HD
    13:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Bülteni | TRT Spor HD
    14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
    14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
    14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
    14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
    14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
    15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
    15:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
    15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
    16:00 | Spor Programı | Maksimum Spor | A Spor
    16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
    17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
    18:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
    18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
    18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
    18:30 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
    19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
    20:00 | Spor Programı | Spor Ana Haber | TRT Spor HD
    21:00 | Futbol Programı | Futbol’a | A Spor
    21:00 | Spor Programı | Ters Köşe | Tivibu Spor
    21:00 | Futbol Programı | Futbol Aklı | TRT Spor HD
    23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
    23:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
    23:00 | Futbol Programı | Premier Futbol | TRT Spor HD
    00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
    00:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD