Yardım & Duyurular > Yeni başlık nasıl açılır?

  sözlükte yeni başlık (konu) açmak için arama kutucuğuna açacağınız başlığı yazıp enter yapmanız yeterlidir. Eğer başlık daha evvel açılmadıysa otomatik olarak içerik yazacağınız alana yönleneceksiniz.

  Aynı başlık daha evvel başkası tarafından açılmış ise aşağıda listelenecektir dilerseniz o başlığa ilave entry (yorum) bırakabilirsiniz.
  yorumlar
  levis-501
  levis-501
  12.05.2020 11:57
  test
  levis-501
  levis-501
  12.05.2020 11:57
  test2
  levis-501
  levis-501
  12.05.2020 11:57
  test3
  :( :(
  İstiklal marşının 10 kıtasının ögelerine ayırmasına yardımcı olacak vr mı?
  Evlenecek olan çiftler nişan aşamasından itibaren hemen her şeyin çok güzel olmasını isterler. Nişan fotoğrafı çekerken dikkat edilmesi gerekenler harfiyen uygulanırsa her çift hiçbir çiftin sahip olmadığı ve olamayacağı sıra dışı nişan pozlarına sahip olabilmektedir.

  Bu işlem için öncelikle yapmanız gereken kendinize alanında uzman bir nişan fotoğrafçısı bulmak olmalıdır. Çünkü ömrünüzde bir kez yaşayacağınız böylesi güzel anları kesinlikle amatör kişilere teslim etmeyiniz. Nişan fotoğrafı çekerken dikkat edilmesi gerekenler arasında bir diğeri ise, doğallığınızı asla kaybetmeyin ve hep içten olun.

  Hemen her başarılı kişinin arkasında bir güç olduğu gerçeği gibi, nişanınızda da kesinlikle yanınızda size yardımcı olacak ve güvenebileceğiniz bir arkadaşınız bulunsun.

  Kaynak : http://uzmanfotografcilar.com/nisan-fotografi-cekimi