[COLOR="yellow"]Derbi bitti‚ gerisinde bir yığın sorular bırakarak... "Biiir" diyelim başlayalım!


1- Bir takım 6+2 yabancı hakkına sahipken‚ sahaya "yabancısız" çıkmak zorunda kalıyor ve bununla övünüyorsa buradan sorun kimdedir!

a) Milyon dolarlık yatırarak‚ birbirinden kaliteli transferler yapan ezeli rakibinde!

b) 50 bin kişilik stat maketleriyle gaza gelen‚ ama bir türlü 22 bin kişilik Sami Yen´i dolduramayan taraftarında!

c) Derbi nedeniyle Afrika Kupası´nı iptal etmeyen FIFA´da!

d) Yabancı kontenjanını Bouzid ve Carrusca gibi "müthiş" yeteneklerle doldurup‚ transferdeki ustalığıyla övünenlerde!2- Bir yönetici‚ ezeli rakibindeki yabancılara ithafen "Brezilya Milli Takımı" ifadesini "küçümseme" tadında kullanıyorsa sizce hangi durumdadır?

a) Laf attığı takımın‚ Türk Milli Takımı´na verdiği oyuncu sayısının‚ kendi takımından fazla olduğunu sayamayacak kadar matematik özürlüdür!

b) Brezilya Milli Takımı´nın Dünya Kupası´nı 5 kez müzesine götürdüğünden habersizdir! Dolayısıyla‚ Brezilya Milli Takımı´nda forma giymiş 3 futbolcunun bir takımda yer almasının "mutluluk" olacağını da bilemez!

c) Ezeli rakibinden yönetimsel bazda yediği fark‚ hazımsızlığa neden olmuştur!

d) Puan farkı 3‚ hayır 7‚ olamaz 14 derken kendinden geçmiştir ve ne dediğini bilemez!3- Ezeli rakibinin sahasında aldığı beraberlik sonrası havalara uçan‚ tribünleri 3 kez dolaşan bir takım‚ galip gelse sevinçten ne yapar!

a) Bir önceki yıldan bu yana Sami Yen´in santra noktasında "bayrak nöbeti" tutan "fedailerini" de çağırıp‚ ağlar!

b) Futbolcular garip bir şekilde saha ortasında birbirlerini çimdikler. Rüya mı‚ gerçek mi diye! Öyle ya‚ kolay değildir bu tabloya inanmak!

c) 1 hafta boyunca saha içinde kalmak için Futbol Federasyonu´na başvurup‚ davul zurna eşliğinde dansöz oynatır!

d) Futbolcular toplu halde jübile yapar. Takım bilinci içinde hedef aynıdır. Hep birlikte kalem‚ kağıt ele alınır. Kitap yazmaya başlanır. Ne tesadüf ki‚ tüm kitapların adı da aynıdır: Hiç bitmeyecek sanırken!

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 466
favori
like
share
okanoo28 Tarih: 06.02.2008 07:46
[QUOTE=GS2004;2388265]okan o zekada sende var sen cevapla bakalim.
soruları hazırlayanlar cevaplayanlardan her zaman daha zekidir! bunu aklınızdan çıkarmayın!!!

sorular size yönelik.. buyrun cevaplayın! :85:
ZeuS Tarih: 05.02.2008 17:53
Kadronuzdaki devşirme oyuncuları saysanıza
GS2004 Tarih: 05.02.2008 17:38
[QUOTE=okanoo28;2387843]yaw MARDINLI... bu soruları cevaplayabilmek için aşırı zeki olmak lazım


okan o zekada sende var sen cevapla bakalim.

hakan2230
hakan2230 Tarih: 05.02.2008 17:04
öZüR DiLeRiM KRaL aRTHuR HaZReTLeRiNe ßiR ŞeY DeDiYSeM
okanoo28 Tarih: 05.02.2008 16:41
[COLOR="yellow"]başka şekilde cevap yazacaktım... yazdıklarının en sonunu okuyunca hakkaten yuhhh dedim
okanoo28 Tarih: 05.02.2008 16:40
yani hakanım zicoya bile laf ettin yaa

vallahi bi git Allah aşkına yaaa

yuhh
hakan2230 Tarih: 05.02.2008 16:04
[COLOR="#ffff00"]ßeN aRTıK FeDeRaSYoNDaN FeNeRßaHCeNiN TüRK TaKıMı oLaRaK SaYıLMaMaSıNı iSTiYeCeM o DuRuMa GeLDiK YaNi TaRaFTaRa ßaK TRaNSFeR DiYiNCe aKLıNa ßReZiLYaLı aLeXiN KaNKaLaRı GeLiYoR.ßöYLe TüRK TaKıMı Mı oLuR ? FeNeRBaHCeNiN MeVKiLeRiNe ßiR ßaKaLıM aNLaRıZ ZaTeN KaLe; DiĞeR MeVKiLeRe aLeXiN KaNKaSı DoLSuN DiYe TaMaMeN TüRKTüR.YaKıNDa o PSV DeKi KaNKaSı GeLeßiLiR.

DeFaNS;GökHaN GöNüL MeVKiNiN FoRMa ŞaNSı ßuLaN TeK TüRK oYuNCuSu öNDeR VaR o Da TüRK MiLLi TaKıMıNDa oYNaYaMıYoR GeRiSi ZaTeN LuGaNo,eDu,RoPeRToP CaRLoS

oRTaSaHa;PoRTeKiZ SöMüRGeCiLiĞiNiN eN YoĞuN oLDuĞu YeRDiR.auReLio SoNRaDaN TüRK oLDu VeDeRSoN; RaHaT SöMüRüLMeK iÇiN TüRK VaTaNDaŞı YaPıLDı. DeiViD;GeÇeN SeZoN aDaM DaRaaĞaCıNa GiDeCeKKeN ßiRDeN KaHRaMaN oLDu ßiR ŞeY aNLaŞıLMaDı

Veee... KRaLeX TaKıMDaKi ßReZiLYaLıLaRıN LiDeRi SaoLSuN eZiKßaHCeYe SöMüRGeCiLiĞi YeRLeŞTiReN oDuR. aLLaH eZiKLeRiN ßaŞıNDaN eKSiK eTMeSiN ßiR NuMaRADıR KRaLeXDiR

FoRVeT;aYLaRCa GaRißaN SeMiH'iN HaKKı YeNeReK KeZßaN oYNaTıLDı SoNRa ßiR aRa ßaKTıK aĞaMıZ KRaLıMıZ aLeXiMiZ KRaLeXiMiZ SeMiH ÇoK iYi FoRVeT Gißi ßiRŞeYLeR ZıRVaLaDı SeMiH ßaNKo oYNaR oLDu aLLaH ßaŞıMıZDaN eKSiK eTMeSiN

uNuTTuM Mu SaNDıNıZ HaYıRR.. ßiR DiĞeR KRaL aRTHuR NaSıL uNuTuLuR FuTßoLu ßıRaKTıKTaN SoNRa KiMSe SuRaTıNa ßaKMaDı TaNıYaMaDı HeRiF JaPoNLaRıN GöZYaPıSı FaRKLı oLDuĞu iÇiN ßuNLaR ßeLKi ßaKıNCa TaNıR ßeNi DeDi JaPoNLaR Da aRTıK uZaKTaN Mı GÖRMüŞ NoLMuŞSa eFSaNeVi KoMuTaNLaRı oNoDaYa ßeNZeTiNCe TaKıMLaRıNıN ßaŞıNa GeTiRMiŞLeR SoNRa ßu ßiZiM oNoDa NaMı DiĞeR ZiCo ßiR NaMı DiĞeR KRaL aRTHuR ßaTıYa ßiR SeFeRe ÇıKMıŞ ßaKMıŞ ßuRaDa ßiR CuMHuRiYeTÇiK KuRuLuYoR HeMeN MüDaHaLe eTMiŞ Ve SöMüRGeSi aLTıNa aLMıŞ SoNRa ßu ßiZiM oNoDaYa öNCe STaJYeR FaLaN FiLaN DeMiŞLeR aMa YaNLıŞLıKLa DeMiŞLeR ßiRDeN SöMüRüNüN aRTıŞıNıN Da ßuNDa PaYı VaRDıR Ki HeRKeS oNoDaYı PaRDoN KRaL aRTHuRu ÇoK SeVMiŞ

iŞTe ßiR CuMHuRiYeTÇiĞiN HiKaYeSi FC= FeNeRßaHCe CuMHuRiYeTÇiĞi
okanoo28 Tarih: 05.02.2008 14:41
yaw MARDINLI... bu soruları cevaplayabilmek için aşırı zeki olmak lazım