Ziraat Türkiye Kupası 2020/2021 Sezonu 2.Tur Eşleşmeleri ve Maç Programı
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız
    Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi 2020/2021 Sezonu Maç Sonuçları Ve Puan Durumu (4.Hafta)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız
    ING Basketbol Süper Ligi 2020/2021 Sezonu Maç Sonuçları Ve Puan Durumu (4.Hafta)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    image
    orjinalini görmek için tıklayınız
    Misli.com Sultanlar Ligi 2020/2021 Sezonu Maç Sonuçları Ve Puan Durumu (10.Hafta)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    image
    orjinalini görmek için tıklayınız
    Axa Sigorta Efeler Ligi 2020/2021 Sezonu Maç Sonuçları Ve Puan Durumu (9.HJafta)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    image
    orjinalini görmek için tıklayınız
    TV Günlük Reyting , Dizilerin Günlük Reyting Sıralaması (18 Ekim Pazar)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    18 EKİM PAZAR

    TOTAL

    1-Arıza 5.49
    2-Menajerimi Ara 4.42
    3-Maria İle Mustafa 3.38
    4-Çok Güzel Hareketler 2 3.25
    5-Öğretmen 2.99


    AB


    1-Menajerimi Ara 5.54
    2-Arıza 4.55
    3-Öğretmen 2.88
    4-Tövbeler Olsun 2.78
    5-Çok Güzel Hareketler 2 2.78
    Günün Yabancı Dizileri (19 Ekim Pazartesi)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    GÜNÜN YABANCI DİZİLERİ

    19 EKİM PAZARTESİ

    1-Lovecraft Country: 1.Sezon 10.Bölüm (SEZON FİNALİ)

    2-Pandora: 2.Sezon 3.Bölüm

    3-Fargo: 4.Sezon 5.Bölüm

    4-Utopia Falls: 1.Sezon 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.Bölüm (SEZON FİNALİ)

    5-Unsolved Mysteries: 1.Sezon 1.2.3.4.5.6.Bölüm (SEZON FİNALİ)
    Uyanış Büyük Selçuklu 4.Bölüm Fragmanları


    Çukur 4.Sezon 7.Bölüm Fragmanları


    Sefirin Kızı 24.Bölüm Fragmanı
    Yasak Elma 81.Bölüm Fragmanı
    Master Chef 3.Sezon 81.Bölüm Fragmanı
    TV Günlük Spor Program Yayın Akışı (19 Ekim Pazartesi)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    19 EKİM PAZARTESİ

    TV DE SPOR EKRANI


    ⚽ 03:00 | Minnesota Stars - Houston | Nesine.com


    ⚽ 03:06 | Santos Laguna - Pachuca | Nesine.com


    ⚽ 04:10 | Pasto - Medellin | Nesine.com


    ⚽ 05:00 | Portland - Los Angeles | Nesine.com


    ⚽ 05:30 | LA Galaxy - Vancouver Whitecaps | Nesine.com


    ⚽ 18:30 | Helmond Sport - De Graafschap | Nesine.com


    ⚽ 19:00 | Akhisarspor - Menemenspor | TRT Spor, beIN Sports Max 1


    ⚽ 19:30 | West Bromwich - Burnley | S Sport


    ⚽ 20:00 | Galatasaray - Alanyaspor | beIN Sports 1


    ⚽ 20:00 | Gençlerbirliği - Denizlispor | beIN Sports 2


    ⚽ 21:45 | Guingamp - Auxerre | beIN Sports Max 1


    ⚽ 21:45 | Verona - Genoa | beIN Sports 3


    ⚽ 22:00 | Leeds United - Wolverhampton | S Sport
    Göztepe 2 - 3 Fenerbahçe
    Göztepe 2-3 Fenerbahçe

    image
    orjinalini görmek için tıklayınız




    Süper Lig'in 5. haftasında Göztepe’ye konuk olan Fenerbahçemiz, maçtan 3-2 galip ayrıldı ve puanını 11'e çıkardı. Takımımıza galibiyeti getiren golleri; Sosa (P), Serdar ve Pelkas kaydetti.

    Maçtan dakikalar:

    Karşılaşmanın 24. dakikasında sol kanattan Ozan Tufan'ın yaptığı ortada ceza alanı içinde topun Poko'dan sektiği pozisyonun ardından VAR'dan gelen uyarı üzerine hakem Atilla Karaoğlan pozisyonu izledi. Hakemin Poko'nun topa elle müdahale ettiğine karar vermesi üzerine kazanılan penaltı atışını kullanan Sosa, 26. dakikada takımını 1-0 öne geçirdi.

    33. dakikada gelişen Göztepe atağında ceza sahası içinde Serdar'la mücadele eden Tripic'in yerde kaldığı pozisyonun ardından hakem Atilla Karaoğlan bu kez Göztepe lehine penaltı kararı verdi. Atışı 34. dakikada kullanan Guilherme skora eşitlik getirdi: 1-1.

    36. dakikada ceza sahası içinde sağ çapraz pozisyonda topla buluşan Samatta'nın sert şutunda kaleci İrfan Can topu uzaklaştırdı.

    43. dakikada sağ kanattan Caner Erkin'in kullandığı köşe vuruşunda ceza sahası içinde Serdar Aziz, kafa vuruşuyla topu ağlara gönderdi: 2-1.

    51. dakikada sağ kanatta Ozan Tufan'ın yaptığı ortada Pelkas'ın yaptığı kafa vuruşunda Murat'a da çarpan top filelere gitti: 3-1.

    63. dakikada sağ kanattan Halil'in yaptığı ortada müsait durumdaki Guilherme yaptığı vuruşla topu filelere gönderdi: 3-2.

    72. dakikada sağ kanattan Sinan'ın yaptığı ortada ceza alanı içindeki Cisse'nin vuruşunda top auta gitti.

    77. dakikada hızlı gelişen atağımızda Cisse, topla ceza alanına girdikten sonra yaptığı vuruşta kaleci İrfan Can'ın müdahale ettiği topu araya giren savunma oyuncuları uzaklaştırdı.

    89. dakikada ceza sahasının hemen önünden kazanılan serbest vuruşu kullanan Caner Erkin'in şutunda top üstten auta gitti.

    Stat: Gürsel Aksel

    Hakemler: Atilla Karaoğlan, Volkan Ahmet Narinç, Serkan Çimen

    Göztepe: İrfan Can Eğribayat, Murat Paluli, Atınç Nukan, Mihojevic, Berkan Emir, Halil Akbunar, Soner Aydoğdu (Dk. 82 Mossoro), Poko (Dk. 56 Nwobodo), Tripic (Dk. 56 Cherif Ndiaye), Guilherme, Brown Ideye

    Fenerbahçe: Altay Bayındır, Nazım Sangare, Tisserand, Serdar Aziz, Caner Erkin, Pelkas (Dk. 70 Sinan Gümüş), Gustavo, Sosa (Dk. 83 Mert Hakan Yandaş), Valencia (Dk. 56 Ferdi Kadıoğlu), Ozan Tufan, Samatta (Dk. 70 Cisse)

    Goller: Dk. 26 Sosa (Penaltıdan), Dk. 43 Serdar Aziz, Dk. 51 Pelkas (Fenerbahçe), Dk. 34 (Penaltıdan) ve 63 Guilherme (Göztepe)

    Sarı kartlar: Dk. 41 Gustavo, Dk. 64 Altay Bayındır ve Caner Erkin, Dk. 75 Serdar Aziz (Fenerbahçe), Dk. 60 Brown Ideye, Dk. 65 Nwobodo, Dk. 88 Mihojevic (Göztepe)

    Fotoğraflar: Semih Bahadır
    TV Günlük Reyting , Dizilerin Günlük Reyting Sıralaması (17 Ekim Cumartesi)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    17 EKİM CUMARTESİ

    TOTAL

    1-Kuzey Yıldızı İlk Aşk 5.67
    2-Zümrüdüanka 4.44
    3-Gönül Dağı 3.39
    4-İyi Günde Kötü Günde 1.85
    5-Çatı Katı Aşk 1.79



    AB


    1-Gönül Dağı 3.62
    2-Zümrüdüanka 3.24
    3-Kuzey Yıldızı İlk Aşk 2.96
    4-İyi Günde Kötü Günde 2.10
    5-Sadakatsiz Tekrar 1.64
    Günün Yabancı Dizileri (18 Ekim Pazar)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    GÜNÜN YABANCI DİZİLERİ

    18 EKİM PAZAR


    1-Fear The Walking Dead: 6 Sezon 2.Bölüm

    2-The Good Lord Bird: 1.Sezon 3.Bölüm

    3-Search: 1.Sezon 1.Bölüm

    4-Alice: 1.Sezon 14.Bölüm

    5-The Spanish Princess: 2.Sezon 2.Bölüm

    6-Start-Up: 1.Sezon 1.Bölüm
    Tövbeler Olsun 10.Bölüm Fragmanları


    Maria İle Mustafa 7.Bölüm Fragmanları


    Arıza 6.Bölüm Fragmanları


    Öğretmen 6.Bölüm Fragmanları


    Menajerimi Ara 9.Bölüm Fragmanları (Yayın Günü Değişti)








    Artık Pazar günleri yayında.
    Çok Güzel Hareketler 2 58.Bölüm Fragmanları



    Master Chef 3.Sezon 80.Bölüm Fragmanı
    TV Günlük Spor Program Yayın Akışı (18 Ekim Pazar)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    18 EKİM PAZAR

    TV DE SPOR EKRANI


    ⚽ 03:00 | Sao Paulo - Gremio | Nesine.com

    ⚽ 04:10 | Millonarios - Patriotas | Nesine.com

    ⚽ 05:00 | Cruz Azul - Tigres UANL | Nesine.com

    ⚽ 07:00 | Sapporo - Kashima Antlers | Nesine.com

    ⚽ 08:00 | Kyoto Sanga - Yamaguchi | Nesine.com

    ⚽ 08:00 | Busan IPark - Suwon Bluewings | Nesine.com

    ⚽ 08:00 | Okayama - Omiya Ardija | Nesine.com

    ⚽ 08:00 | Yokohama FC - FC Tokyo | Nesine.com

    ⚽ 08:00 | Thespa Kusatsu - Avispa Fukuoka | Nesine.com

    ⚽ 08:00 | Shimizu - Sagan Tosu | Nesine.com

    ⚽ 08:00 | Oita Trinita - Gamba Osaka | Nesine.com

    ⚽ 08:00 | Yamagata - Ehime | Nesine.com

    ⚽ 08:00 | Kanazawa - Jubilo Iwata | Nesine.com

    ⚽ 08:00 | Mito HollyHock - Niigata | Nesine.com

    ⚽ 09:00 | Bellmare - Kashiwa Reysol | Nesine.com

    ⚽ 10:00 | Urawa Reds - Vegalta Sendai | Nesine.com

    ⚽ 10:30 | Jeonbuk - Gwangu | Nesine.com

    ⚽ 10:30 | Henan Jianye - Wuhan Zall | Nesine.com

    ⚽ 11:00 | Hiroshima - Vissel Kobe | Nesine.com

    ⚽ 11:00 | Brisbane Olympic - Capalaba | Nesine.com

    13:00 | Anadolu Efes - Bahçeşehir Koleji | Nesine.com

    13:00 | Dinamo Sassari - Bologna | Nesine.com

    ⚽ 13:00 | Frontale - Nagoya Grampus | Nesine.com

    ⚽ 13:00 | Alcorcon - Ponferradina | Nesine.com

    ⚽ 13:00 | Steelers - Ulsan Hyundai | Nesine.com

    ⚽ 13:00 | Eibar - Osasuna | Nesine.com

    ⚽ 13:15 | Feyenoord - Sparta Rotterdam | Nesine.com

    ⚽ 13:30 | Ankaraspor - Giresunspor | TRT Spor, beIN Sports Max 1

    ⚽ 13:30 | Bologna - Sassuolo | beIN Sports 3, Nesine.com

    ⚽ 13:30 | Wisla Plock - Slask | Nesine.com

    ⚽ 14:00 | Preston - Cardiff | beIN Sports Max 2, Nesine.com

    ⚽ 14:00 | Olimpik - Vorskla | Nesine.com

    ⚽ 14:00 | Strasbourg - Lyon | beIN Sports 4, Nesine.com

    ⚽ 14:00 | Arsenal Tula - Ural | Nesine.com

    ⚽ 14:00 | Volgograd - Tambov | Nesine.com

    ⚽ 14:00 | Sheffield United - Fulham | S Sport

    ⚽ 14:30 | Erzgebirge Aue - Heidenheim | Nesine.com

    ⚽ 14:30 | Zulte Waregem - Antwerp | Tivibu Spor, Nesine.com

    ⚽ 14:30 | Fortuna Düsseldorf - Regensburg | Nesine.com

    ⚽ 14:30 | Würzburg - Holstein Kiel | Nesine.com

    ⚽ 14:30 | Paderborn - Hannover 96 | Nesine.com

    ⚽ 14:35 | Shenhua - Shanghai SIPG | Nesine.com

    ⚽ 15:00 | Athletic Bilbao - Levante | Nesine.com

    15:15 | Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko | Nesine.com

    ⚽ 15:30 | Den Haag - Vitesse | Nesine.com

    ⚽ 15:30 | Ajax - Heerenveen | Nesine.com

    ⚽ 16:00 | Karagümrük - Kasımpaşa | beIN Sports 1

    ⚽ 16:00 | Monaco - Montpellier | beIN Sports 4, Nesine.com

    ⚽ 16:00 | Antalyaspor - Gaziantep FK | beIN Sports 2

    ⚽ 16:00 | Nantes - Brest | beIN Connect, Nesine.com

    ⚽ 16:00 | Torino - Cagliari | beIN Sports Max 2, Nesine.com

    ⚽ 16:00 | Boluspor - Tuzlaspor | TRT Spor, beIN Sports Max 1

    ⚽ 16:00 | Spezia - Fiorentina | beIN Sports 3, Nesine.com

    ⚽ 16:00 | Angers - Metz | beIN Connect, Nesine.com

    ⚽ 16:00 | Crystal Palace - Brighton | S Sport

    ⚽ 16:30 | Köln - Frankfurt | S Sport 2, Nesine.com

    ⚽ 16:30 | CSKA Moskova - Dinamo Moskova | Nesine.com

    ⚽ 17:00 | Zürih - Basel | Nesine.com

    ⚽ 17:00 | Villarreal - Valencia | Nesine.com

    ⚽ 17:00 | Vallecano - Espanyol | Nesine.com

    17:30 | Türk Telekom - Büyükçekmece | Nesine.com

    17:30 | Fenerbahçe Öznur Kablo - ÇBK Yenişehir | Tivibu Spor

    ⚽ 17:45 | Zwolle - PSV Eindhoven | Nesine.com

    ⚽ 18:00 | Saint Etienne - Nice | beIN Sports 4, Nesine.com

    18:30 | Olimpia Milano - Virtus Roma | Nesine.com

    ⚽ 18:30 | Tottenham - West Ham United | S Sport

    ⚽ 18:30 | AIK - Göteborg | Nesine.com

    ⚽ 19:00 | Bursaspor - Balıkesirspor | TRT Spor, beIN Sports Max 1

    ⚽ 19:00 | Schalke - Union Berlin | S Sport 2, Nesine.com

    ⚽ 19:00 | Udinese - Parma | beIN Sports 3, Nesine.com

    ⚽ 19:00 | Göztepe - Fenerbahçe | beIN Sports 1

    ⚽ 19:15 | Genk - Charleroi | Tivibu Spor 4, Nesine.com

    ⚽ 19:15 | Zaragoza - Mallorca | Nesine.com

    ⚽ 19:30 | Huesca - Valladolid | Nesine.com

    ⚽ 19:30 | Alaves - Elche | Nesine.com

    19:30 | Baskonia - Barcelona | Nesine.com

    20:00 | Beşiktaş - OGM Ormanspor | Tivibu Spor, Nesine.com

    ⚽ 20:30 | AEK - PAOK | Nesine.com

    21:00 | Bilbao Basket - Real Madrid | Nesine.com

    ⚽ 21:15 | Leicester City - Aston Villa | S Sport

    ⚽ 21:30 | Anderlecht - OH Leuven | Nesine.com

    ⚽ 21:45 | Roma - Benevento | beIN Sports 4, Nesine.com

    ⚽ 22:00 | Lille - Lens | beIN Sports 3, Nesine.com

    ⚽ 22:00 | Real Betis - Real Sociedad | NEsine.com

    ⚽ 22:00 | Rio Ave - Benfica | Nesine.com

    ⚽ 22:00 | Corinthians - Flamengo | Nesine.com
    Turkish Airlines Euroleague 2020/2021 Sezonu Maç Sonuçları Ve Puan Durumu (4.Hafta)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    image
    orjinalini görmek için tıklayınız
    TV Günlük Reyting , Dizilerin Günlük Reyting Sıralaması (16 Ekim Cuma)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız




    16 EKİM CUMA

    TOTAL


    1-Kırmızı Oda 7.57
    2-Arka Sokaklar 5.83
    3-Çocukluk 5.35
    4-Ramo 4.93
    5-Hercai 4.32


    AB


    1-Kırmızı Oda 11.02
    2-Çocukluk 5.03
    3-Payitaht Abdülhamid 3.83
    4-Babil 3.58
    5-Arka Sokaklar 2.99
    Günün Yabancı Dizileri (17 Ekim Cumartesi)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    GÜNÜN YABANCI DİZİLERİ

    17 EKİM CUMARTESİ


    1-Warrior: 2.Sezon 3.Bölümm

    2-Helstrom: 1.Sezon 2.3.4.5.6.7.8.9.10.Bölüm (SEZON FİNALİ)

    3-Tehran: 1.Sezon 6.Bölüm

    4-Long Way Up: 1.Sezon 7.Bölüm

    5-Dream Home Makeover: 1.Sezon 2.3.4.5.6.Bölüm (SEZON FİNALİ)

    6-The Right Stuff: 1.Sezon 3.Bölüm

    7-Tale Of The Nine Tailed: 1.Sezon 4.Bölüm

    8-Alice: 1.Sezon 13.Bölüm

    9-Lies Of Lies: 1.Sezon 11.Bölüm

    10-Black Sun: 2.Sezon 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.Bölüm (SEZON FİNALİ)
    Master Chef 3.Sezon 79.Bölüm Fragmanı
    Gönül Dağı 1.Bölüm 2.Fragmanı
    Zümrüdüanka 15.Bölüm Fragmanları