Süper Lig Haftanın Hakemleri (32.Hafta)
    HAFTANIN HAKEMLERİ


    32.HAFTA



    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    image
    orjinalini görmek için tıklayınız
    Süper Lig Gol Ve Asist Krallığı (31.Hafta)
    GOL KRALLIĞI


    31.HAFTA


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    ASİST KRALLIĞI


    31.HAFTA


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız
    Süper Lig Maç Sonuçları Ve Puan Durumu (31.Hafta)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız
    İtalya Serie A 31.Hafta Maç Sonuçları Ve Puan Durumu
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız
    İngiltere Premier Lig 34.Hafta Maç Sonuçları Ve Puan Durumu
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız
    Şampiypnlar Ligi Olası Çeyrek ve Yarı Final Eşleşmeleri
    Şampiyonlar Ligi çeyrek final eşleşmeleri belli oldu! UEFA Şampiyonlar Ligi eşleşmeleri

    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    Şampiyonlar Ligi çeyrek final eşleşmeleri belirlendi. UEFA Genel Merkezi'nin bulunduğu İsviçre'nin Nyon kentinde gerçekleştirilen Şampiyonlar Ligi eşleşmeleri kura çekiminde, çeyrek finalde hangi takımların birbiriyle mücadele edeceği belli oldu. Şampiyonlar Ligi eşleşmelerinde sadece çeyrek final değil, yarı final eşleşmeleri de belirlenmiş oldu. İşte Şampiyonlar Ligi çeyrek final eşleşmeleri...



    Şampiyonlar Ligi çeyrek final eşleşmeleri belli oldu! UEFA Şampiyonlar Ligi eşleşmeleri


    Futbolseverlerin heyecanla beklediği Şampiyonlar Ligi çeyrek final eşleşmeleri belli oldu. İsviçre'nin Nyon kentinde bulunan UEFA Genel Merkezi'nde yapılan Şampiyonlar Ligi eşleşmlerinde çeyrek finalin yanı sıra yarı final eşleşmeleri de belirlendi.

    Tek maçlı sistem uygulanacak
    UEFA Şampiyonlar Ligi'nin kalan maçlarında tek maçlı sistem uygulanacak ve tüm maçlar Portekiz'deki Luz Stadı ve Jose Alvalade Stadı'nda oynanacak.
    12 gün sürecek ve tek maçlı eleminasyon sisteminin uygulanacağı turnuvada, 12-15 Ağustos tarihlerinde çeyrek final, 18-19 Ağustos'ta yarı final ve 23 Ağustos'ta da final maçı oynanacak.

    Şampiyonlar Ligi eşleşmeleri
    Şampiyonlar Ligi'nde bu turda 3 İspanyol, 2 İngiliz, 2 Fransız, 3 İtalyan ve 2 Alman ekibi mücadele edecek.
    Nyon'da yapılan çekilişin ardından; Real Madrid, Atletico Madrid, Barcelona, Manchester City, Chelsea, Olympique Lyon, Paris Saint-Germain, Juventus, Napoli, Atalanta, RB Leipzig, Bayern Münih takımlarının rakipleri belli oldu.
    İşte Şampiyonlar Ligi çeyrek final eşleşmeleri:
    Real Madrid / Manchester City - Olympique Lyon / Juventus
    RB Leipzig - Atletico Madrid
    Napoli / Barcelona - Chelsea / Bayern Münih
    Atalanta - Paris Saint-Germain

    Yarı final eşleşmeleri:
    (Real Madrid - Manchester City) / (Olympique Lyon - Juventus) - (Napoli - Barcelona) / (Chelsea - Bayern Münih)
    (RB Leipzig/Atletico Madrid) - (Atalanta - Paris Saint-Germain)
    UEFA Avrupa Ligi Olası Çayrek Final Eşleşmeleri Belli Oldu
    UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final eşleşmeleri belli oldu

    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    UEFA Avrupa Ligi'nde Son 16 Turu maçlarının tamamlanmasından sonra oynanacak Çeyrek Final eşleşmeleri belli oldu.

    İsviçre'nin Nyon kentindenki UEFA Merkezi'nde gerçekleşen kura çekimi sonucunda, temsilcimiz Medipol Başakşehir, Son 16 Turu'nda Danimarka temsilcisi Kopenhag'ı elemesi halinde Çeyrek Final'de LASK - Manchester United eşleşmesinin galibi ile karşılaşacak.

    10-11 Ağustos tarihlerindeki Çeyrek Final mücadelelerinin ardından 16-17 Ağustos'ta tek maç eleme usulü yapılacak Yarı Final müsabakaları, 21 Ağustos'ta ise Final karşılaşması oynanacak. Seyircisiz oynanacak müsabakaların tamamına Almanya ev sahipliği yapacak.

    UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final eşleşmeleri şöyle:

    LASK - Manchester United / Medipol Başakşehir - Kopenhag

    Inter - Getafe / Rangers - Leverkusen

    Olympiacos - Wolves / Sevilla - Roma

    Wolfsburg - Shakhtar / Frankfurt - Basel
    TV Günlük Reyting , Dizilerin Günlük Reyting Sıralaması (9 Temmuz Perşembe)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız




    9 TEMMUZ PERŞEMBE

    TOTAL

    1-Çatı Katı Aşk 3.23
    2-Güldür Güldür Show Tekrar 1.84
    3-Çatı Katı Aşk Tekrar 1.77
    4-Aşk-ı Memnu Tekrar 1.71
    5-Diriliş Ertuğrul Tekrar (BEYAZ TV) 1.67


    AB


    1-Aşk-ı Memnu Tekrar 2.19
    2-Çatı Katı Aşk 2.17
    3-Güldür Güldür Show Tekrar 1.90
    4-Diriliş Ertuğrul Tekrar (360 TV) 1.73
    5-Öyle Bir Geçer Zaman ki Tekrar 1.47
    __________________
    Günün Yabancı Dizileri (10 Temmuz Cuma)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    GÜNÜN YABANCI DİZİLERİ

    10 TEMMUZ CUMA


    1-In The Dark: 2.Sezon 13.Bölüm

    2-Blindspot: 5.Sezon 9.10.Bölüm

    3-De Twaalf: 1.Sezon 1.Bölüm

    4-The Twelve: 1.Sezon 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.Bölüm (SEZON FİNALİ)

    5-Memorials: 1.Sezon 4.Bölüm

    6-She Knows Everything: 1.Sezon 1.Bölüm
    Bay Yanlış 3.Bölüm Fragmanları




    Güldür Güldür Show 239.Bölüm Fragmanı
    Survivor Ünlüler Gönüllüler 132.Bölüm Fragmanı
    Survivor Ünlüler Gönüllüler Adaya Veda Eden 2.Kişi (21.Hafta)
    SURVİVOR 2020 KIRMIZI TAKIM 21. HAFTA

    Adaya Kırmızı Takımdan Elif veda etti.

    TV Günlük Spor Program Yayın Akışı (10 Temmuz Cuma)
    10 TEMMUZ CUMA

    TV DE SPOR EKRANI


    ⚽ 03:00 | Montreal Impact - New England Revolution | Nesine.com


    10:30 | Xinjiang Flying Tigers - Shanxi Brave Dragons | Nesine.com


    11:00 | Jiangsu Dragons - Bayi Rockets | Nesine.com


    ⚽ 19:00 | Vitoria Guimaraes - Gil Vicente | Nesine.com


    ⚽ 19:00 | Zaglebie Lubin - Wisla Plock | Nesine.com


    ⚽ 19:45 | Juve Stabia - Virtus Entella | Nesine.com


    ⚽ 20:00 | FC Fredericia - Naestved | Nesine.com


    ⚽ 20:00 | Fremad Amager - Viborg | Nesine.com


    ⚽ 20:00 | Haninge - Brommapojkarna | Nesine.com


    ⚽ 20:00 | Huddersfield Town - Luton Town | beIN Sports 4


    ⚽ 20:00 | Vendsyssel FF - Vejle | Nesine.com


    ⚽ 20:30 | Real Sociedad - Granada | Spor Smart, Nesine.com


    ⚽ 21:00 | Gorica - NK Varazdin | Nesine.com


    ⚽ 21:15 | Sporting CP - Santa Clara | Uçankuş, Nesine.com


    ⚽ 21:30 | Gornik Zabrze - Rakow Czestochowa | Nesine.com


    ⚽ 22:00 | Ascoli - Salernitana | Nesine.com


    ⚽ 22:00 | Benevento - Venezia | Nesine.com


    ⚽ 22:00 | Chievo - Trapani | Nesine.com


    ⚽ 22:00 | Cittadella - Crotone | Nesine.com


    ⚽ 22:00 | Empoli - Frosinone | Nesine.com


    ⚽ 22:00 | Pescara - Perugia | Nesine.com


    ⚽ 22:00 | Pordenone - Pisa | Nesine.com


    ⚽ 22:00 | Spezia - Cosenza | Nesine.com


    ⚽ 22:15 | Fulham - Cardiff City | beIN Sports 4


    ⚽ 23:00 | Real Madrid - Alaves | Spor Smart, Nesine.com


    ⚽ 23:30 | Paços De Ferreira - Braga | Nesine.com
    TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig´in tescil formatı ve Play-off eşleşmeleri belli oldu
    TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig´in tescil formatı aşağıdaki şekilde belirlenmiştir:




    TFF 2. Lig Beyaz Grup lideri Yılport Samsunspor‚ TFF 2. Lig Kırmızı Grup lideri Bandırmaspor şampiyon ilan edilerek TFF 1. Lig´e‚ TFF 3. Lig 1. Grup lideri Serik Belediyespor‚ TFF 3. Lig 2. Grup lideri Kocaelispor‚ TFF 3. Lig 3. Grup lideri Karacabey Belediye Spor A. Ş. şampiyon ilan edilerek TFF 2. Lig´e terfi etmişlerdir.

    TFF 2. Lig´de Beyaz ve Kırmızı grupta ikinci sıra ile beşinci sıra arasında yer alan Beyaz Grup´tan Manisa Futbol Kulübü‚ Hekimoğlu Trabzon‚ Sancaktepe Futbol Kulübü A.Ş.‚ İnegölspor‚ Kırmızı Grup´tan Ankara Demirspor‚ GMG Kastamonuspor‚ Tuzlaspor A.Ş.‚ Sakaryaspor A.Ş.‚ TFF 3. Lig´de gruplarında ikinci sıra ile beşinci sıra arasında yer alan 1. Grup´tan Anagold 24Erzincanspor‚ 68 Aksaray Belediye Spor‚ 1928 Bucaspor‚ Artvin Hopaspor‚ 2. Grup´tan Belediye Derince Spor‚ Turgutluspor‚ Esenler Erokspor‚ Karşıyaka‚ 3. Grup´tan Somaspor‚ Pazarspor‚ Nevşehir Belediye Spor‚ Muğlaspor takımları Play-off oynama hakkı kazanmış olup‚ tek maç eleminasyon sistemine göre Antalya´da 20-28 Temmuz tarihleri arasında oynanacak gece maçları sonucunda‚ TFF 1. Lig´e yükselecek 1 takım ve TFF 2. Lig´e yükselecek 3 takım belirlenecektir. Play-off eşleşmeleri lig ikincisi ile lig beşincisi‚ lig üçüncüsü ile de lig dördüncüsü olacak şekilde gerçekleşecektir.

    TFF 2. Lig Beyaz Grup´ta Şanlıurfaspor‚ Kırmızı Grup´ta Kardemir Karabükspor‚ TFF 3. Lig 1. Grup´ta Tokatspor A.Ş. ve Manisaspor takımları matematiksel olarak küme düşmüşlerdir.

    7- Spor Toto Bölgesel Amatör Lig´den TFF 3. Lig´e 11 grubun lideri terfi edecektir.



    2.LİG PLAY-OFF EŞLEŞMELERİ

    BEYAZ GRUP

    Manisa Futbol Klübü - İnegölspor

    Hekimoğlu Trabzon - Sancaktepe Belediye

    KIRMIZI GRUP

    Ankara Demirspor - Sakaryaspor

    GMG Kastamonuspor - Tuzlaspor


    3.LİG PLAY-OFF EŞLEŞMELERİ


    3.LİG 1.GRUP

    Anagold 24 Erzincanspor - Artvin Hopaspor

    68 Aksaray Belediyespor - Bucaspor

    3.LİG 2.GRUP

    Derincespor - Karşıyaka

    Turgutluspor - Esenler Erokspor

    3.LİG 3.GRUP

    Somaspor - Muğlaspor

    Pazarspor - Nevşehir Belediye
    TV Günlük Reyting , Dizilerin Günlük Reyting Sıralaması (8 Temmuz Çarşamba)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    8 TEMMUZ ÇARŞAMBA

    TOTAL

    1-Sen Çal Kapımı 4.09
    2-Sen Çal Kapımı Tekrar 3.33
    3-Güldür Güldür Show Tekrar 2.24
    4-Aşk-ı Memnu Tekrar 1.89
    5-Diriliş Ertuğrul Tekrar (BEYAZ TV) 1.70



    AB


    1-Sen Çal Kapımı 4.99
    2-Sen Çal Kapımı Tekrar 3.19
    3-Güldür Güldür Show Tekrar 2.91
    4-Aşk-ı Memnu Tekrar 1.74
    5-Diriliş Ertuğrul Tekrar (360 TV) 1.56
    Günün Yabancı Dizileri (9 Temmuz Perşembe)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    GÜNÜN YABANCI DİZİLERİ

    9 TEMMUZ PERŞEMBE

    1-Hakan Muhafız: 4.Sezon 1.2.3.4.5.6.7.Bölüm (FİNAL)

    2-Doom Patrol: 2.Sezon 5.Bölüm

    3-The 100: 7.Sezon 8.Bölüm

    4-Agents Of S.H.İ.E.L.D.: 7.Sezon 7.Bölüm

    5-Perry Mason: 1.Sezon 3.Bölüm

    6-House Of Saddam: 1.Sezon 1.Bölüm

    7-Crusoe: 1.Sezon 1.2.Bölüm

    8-Memorials: 1.Sezon 3.Bölüm
    Çatı Katı Aşk 1.Bölüm Fragmanları




    Şampiyon 29.Bölüm Fragmanları



    Survivor Ünlüler Gönüllüler 130.131.Bölüm Fragmanları



    TV Günlük Spor Program Yayın Akışı (9 Temmuz Perşembe)
    9 TEMMUZ PERŞEMBE


    TV DE SPOR EKRANI



    ⚽ 16:00 | New York City - Philadelphia Union | S Sport 2
    ⚽ 17:00 | Ural - Dinamo Moskova | Nesine.com
    ⚽ 18:30 | Çaykur Rizespor - Kayserispor | beIN Sports 2
    ⚽ 19:00 | Leeds United - Stoke City | beIN Sports 4
    ⚽ 19:00 | Rio Ave - Portimonense | Nesine.com
    ⚽ 20:00 | Everton - Southampton | S Sport Plus
    ⚽ 20:00 | Bournemouth - Tottenham | S Sport
    ⚽ 20:30 | SPAL - Udinese | beIN Sports 3
    ⚽ 20:30 | Rubin Kazan - Krasnodar | Nesine.com
    ⚽ 21:00 | Beşiktaş - Kasımpaşa | beIN Sports 1
    ⚽ 21:00 | Gaziantep FK - Konyaspor | beIN Sports 2
    ⚽ 21:15 | Tondela - Porto | S Sport Plus
    ⚽ 22:15 | Aston Villa - Manchester United | S Sport
    ⚽ 22:45 | Verona - Inter | beIN Sports 3
    ⚽ 23:00 | Athletic Bilbao - Sevilla | Spor Smart
    ⚽ 23:30 | Famalicao - Benfica | S Sport 2
    TV Günlük Reyting , Dizilerin Günlük Reyting Sıralaması (7 Temmuz Salı)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız


    image
    orjinalini görmek için tıklayınız




    7 TEMMUZ SALI

    TOTAL

    1-Güldür Güldür Show Tekrar 2.36
    2-Diriliş Ertuğrul Tekrar (BEYAZ TV) 1.91
    3-Aşk-ı Memnu Tekrar 1.78
    4-Pis Yedili Tekrar 1.28
    5-Öyle Bir Geçer Zaman ki Tekrar 1.28


    AB


    1-Güldür Güldür Show Tekrar 2.38
    2-Aşk-ı Memnu Tekrar 1.78
    3-Öyle Bir Geçer Zaman ki Tekrar 1.24
    4-Diriliş Ertuğrul Tekrar (BEYAZ TV) 1.08
    5-Diriliş Ertuğrul Tekrar (360 TV) 1.05
    Günün Yabancı Dizileri (8 Temmuz Çarşamba)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    GÜNÜN YABANCI DİZİLERİ

    8 TEMMUZ ÇARŞAMBA

    1-Operation Buffalo: 1.Sezon 6.Bölüm

    2-Greenleaf: 5.Sezon 3.Bölüm

    3-Dirty John: 2.Sezon 7.Bölüm

    4-In My Skin: 1.Sezon 1.2.3.4.5.Bölüm (SEZON FİNALİ)

    5-Dead Still: 1.Sezon 1.2.3.4.5.6.Bölüm (FİNAL)

    6-The Cod 2015: 1.Sezon 1.2.3.4.5.6.Bölüm (SEZON FİNALİ)

    7-Men are Men: 1.Sezon 1.2.Bölüm

    8-Once Again: 1.Sezon 29.30.31.32.33.34.Bölüm
    Sen Çal Kapımı 1.Bölüm 2.3.Fragmanı



    Survivor Ünlüler Gönüllüler Adaya Veda Eden Kişi (21.Hafta)
    SURVİVOR 2020 KIRMIZI TAKIM 21. HAFTA


    Adaya Kırmızı Takımdan Sercan veda etti.


    TV Günlük Spor Program Yayın Akışı (8 Temmuz Çarşamba)
    8 TEMMUZ ÇARŞAMBA

    TV DE SPOR EKRANI


    ⚽ 12:00 | Vegalta Sendai vs Urawa Red Diamonds - Nesine.com


    ⚽ 12:00 | Cerezo Osaka vs Shimizu S-Pulse - Nesine.com


    ⚽ 12:30 | Kashiwa Reysol vs Yokohama FC - Nesine.com


    ⚽ 13:00 | Yokohama F. Marinos vs Shonan Bellmare - Nesine.com


    ⚽ 13:00 | Sagan Tosu vs Vissel Kobe - Nesine.com


    ⚽ 13:00 | Kashima Antlers vs Consadole Sapporo - Nesine.com


    ⚽ 13:00 | Sanfrecce Hiroshima vs Oita Trinita - Nesine.com


    ⚽13:30 | Nagoya Grampus vs Gamba Osaka - Nesine.com


    ⚽ 13:30 | FC Tokyo vs Kawasaki Frontale - Nesine.com


    ⚽ 18:00 | Zenit St. Petersburg vs FC Sochi - Nesine.com


    ⚽ 18:00 | Daugava Daugavpils II vs Rīgas Futbola skola - Nesine.com


    ⚽ 18:30 | Sivasspor vs Yeni Malatyaspor - beIN SPORTS HD 2


    ⚽ 18:30 | IFK Mariehamn vs Honka - Nesine.com


    ⚽ 18:30 | Trabzonspor vs Antalyaspor - beIN SPORTS HD 1


    ⚽ 18:30 | HJK Helsinki vs Haka - Nesine.com


    ⚽ 18:30 | RoPS vs HIFK Helsinki - Nesine.com


    ⚽ 18:30 | FC Lahti vs SJK Seinajoki - Nesine.com


    ⚽ 19:00 | Horsens vs Hobro - Nesine.com


    ⚽ 19:00 | Randers vs Esbjerg - Nesine.com


    ⚽ 19:00 | Jablonec vs Baník Ostrava - Nesine.com


    ⚽ 19:00 | Slavia Prag vs Sparta Prag - Nesine.com


    ⚽ 19:00 | Viktoria Plzeň vs Slovan Liberec - Nesine.com


    ⚽ 19:00 | West Bromwich vs Derby County - beIN SPORTS MAX HD 2


    ⚽ 19:15 | Young Boys vs Thun - Nesine.com


    ⚽ 20:00 | Östers vs Örgryte - Nesine.com


    ⚽ 20:00 Manchester City vs Newcastle Utd - S Sport


    ⚽ 20:00 | GIF Sundsvall vs Vasteras SK - Nesine.com


    ⚽ 20:00 | Halmstad vs Norrby IF - Nesine.com


    ⚽ 20:00 | GAIS vs Dalkurd - Nesine.com


    ⚽ 20:00 | Liepāja vs Valmiera - Nesine.com


    ⚽ 20:00 | Ljungskile vs IK Brage - Nesine.com


    ⚽ 20:30 | Malaga vs Deportivo - Nesine.com


    ⚽ 20:30 | Rostov vs FK Ufa - Nesine.com


    ⚽ 20:30 | Real Oviedo vs Las Palmas - Nesine.com


    ⚽ 20:30 | Genoa vs Napoli - Nesine.com, beIN SPORTS HD 3


    ⚽ 20:30 | Fiorentina vs Cagliari | Nesine.com, beIN SPORTS MAX HD 1


    ⚽ 20:30 | Spartak Moscow vs Lokomotiv Moscow - Nesine.com


    ⚽ 21:00 | Boavista vs Maritimo - Nesine.com


    ⚽ 21:00 | Lech Poznan vs Lechia Gdansk - Nesine.com


    ⚽ 21:00 | Lyngby vs SønderjyskE - Nesine.com


    ⚽ 21:00 | Alanyaspor vs Galatasaray - beIN SPORTS HD 1


    ⚽ 21:00 | Göztepe vs MKE Ankaragücü - beIN SPORTS HD 2


    ⚽ 21:00 | OB vs Silkeborg - Nesine.com


    ⚽ 21:30 | Servette vs Luzern - Nesine.com


    ⚽ 21:30 | Sion vs Basel - Nesine.com


    ⚽ 21:30 | Real Betis vs Osasuna - Nesine.com


    ⚽ 21:30 | Getafe vs Villarreal - Nesine.com, Spor SMART 2


    ⚽ 21:30 | Austria Wien vs Rheindorf Altach - Nesine.com


    ⚽ 22:15 | Brighton & Hove Albion vs Liverpool - S Sport


    ⚽ 22:45 | Roma vs Parma - Nesine.com, beIN SPORTS HD 4


    ⚽ 22:45 | Torino vs Brescia - Nesine.com, beIN SPORTS MAX HD 2


    ⚽ 22:45 | Bologna vs Sassuolo - Nesine.com, beIN SPORTS MAX HD 1


    ⚽ 22:45 | Ponferradina vs Lugo - Nesine.com


    ⚽ 22:45 | Atalanta vs Sampdoria - Nesine.com, beIN SPORTS HD 3


    ⚽ 22:45 | Huesca vs Alcorcon - Nesine.com


    ⚽ 23:00 | Barcelona vs Espanyol - Nesine.com, Spor SMART


    ⚽ 23:15 | Desportivo Aves vs Vitoria Setubal - Nesine.com
    Fransa Ligue 1 , Şampiyon , Avrupa'ya Gidenler , Düşenler , Çıkanlar
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    Fransa Liginde ligler Eylül ayına Kadar iptal edildiği için

    Lig Şampiyonu PSG oldu.

    Marsilya ve Rennes de 2 ve 3.olarak Şampiyonlar ligi biletlerini aldı.

    Lille , Reims ve Nice UEFA Avrupa Ligi biletini aldılar.

    Toulouse ve Amiens Fransa Ligue 2'ye düştü.
    Play-out maçları oynanmayacağı için 18.olan Nimes ligde kaldı.

    Lorient ve Lens Ligue 1 'e yükseldi.
    Almanya Bundesliga , Şampiyon , Avrupa'ya Gidenler , Düşenler , Çıkanlar
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    ALMANYA BUNDESLİGA PLAY-OUT MAÇLARI

    Werder Bremen 0 - 0 Heidenheim
    Heidenheim 2- 2 Werder Bremen

    Bu sonuçlardan sonra Werder Bremen Bundesliga'da kaldı.

    Armina Bielefeld ve Stuttgart Bundesliga'ya çıktı.

    Fortuna Düsseldorf ve Paderborn 07 Bundesliga 2.Lige düştü.

    Bayern Münih Şampiyon oldu.

    Dortmund , Leipzig ve Mönchengladbach da 2.3.4. olarak şampiyonlar ligi biletini aldılar.

    B.Leverkusen ve Hoffenheim UEFA Avrupa ligini garantilerken , Wolfsburg da UEFA Avrupa Liginde ön eleme oynayacak.
    İtalya Serie A Haftanın Maç Sonuçları Ve Puan Durumu (30.Hafta)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    image
    orjinalini görmek için tıklayınız
    İspanya La Liga Haftanın Maç Sonuçları Ve Puan Durumu (34.Hafta)
    image
    orjinalini görmek için tıklayınız



    image
    orjinalini görmek için tıklayınız