Deja Vu Kitap Özeti - Deja Vu Kitap Tanıtımı
Kitap Özeti
Hart, 25 dile çevrildi, 31 ülkede okuyucuyla buluştu. Publishers Weekly tarafından yılın en iyi kitapları arasında gösterildi. En iyi ilk kitap dalında Edgar ödülüne aday oldu. Macavity, Barry, Anthony, SIBA ve Gumshoe ödüllerini aldı.

'HART GÖZ ALICI, YENİ BİR YETENEK.' Entertainment Weekly

'NEFİS... DERİNLİKLİ VE SIRLARLA DOLU BİR ROMAN.' Publishers Weekly

'SAYFALARI ÇEVİRİRKEN NEFESİNİZİN KESİLDİĞİNİ HİSSEDECEKSİNİZ.' Wall Street Journal

Bir anın gerçekliğine inanıp kimseye anlatamadığınız oldu mu? Hapishaneler umutsuzluk kokarmış! Bence hapishane koksa koksa korku kokar: Gardiyan korkusu, dövülme veya grup tecavüzüne uğrama korkusu, bir zamanlar sizi sevmiş ama artık sevmeyebilecek olan kişiler tarafından unutulma korkusu. Ama en çok, zaman ve zihnin kuytu köşelerine sinen karanlık düşüncelerin korkusu. Zaman doldurmak, derler – ne komik. Bana kalırsa, zaman sizi doldurur.

Work bir yandan babasının cinayetiyle ilgili sır perdesini kaldırmaya çalışırken, diğer yandan Barbara ile zoraki evliliği, gizemli sevgilisi ile mutsuz kaçamağı ve duygusal bir travma yaşamış olan kızkardeşi Jean arasında gidip gelmektedir.

Bu arada güzel ve zeki bir dedektif olan Mills, aleyinde ne kadar delil varsa toplayıp onu babasının katili ilan eder ve köşeye sıkıştırmaya çalışır. Work gerçeklerin peşinden gittikçe eski yaralar kanayacak ve geçmişte aldığı kararlarının sonuçları ile yüzleşmek zorunda kalacaktır.Künyesi
Koridor Yayıncılık
· Basım Tarihi : 05 - 2009
· ISBN : 9786054188086
· Sayfa Sayısı : 416
· Çevirmen : Özgü Çelik

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2245
favori
like
share