Kiralık Tabanca Kitap Tanıtımı - Kiralık Tabanca Kitap Özeti
Kitap Özeti
Raven, hayatını çirkin işlere adamış çirkin bir adam, bir kiralık katildir. Savunma bakanını (ve sekreterini) vahşice katletmesi üzerine tüm Avrupa birbirine girer. Sokaklar eski savaşların hayaletleri, her an çıkabilecek yeni bir savaşın korkusu ile dolarken, Raven ise sadece emirleri takip etmiştir; yol açtığı karmaşıklığı bilmez, umursamaz.

Ancak bu katliamının karşılığı çalıntı banknotlarla ödenince işler değişir. Aldatılmayı kendine yediremeyen Raven, gizemli işverenin kimliğini açığa çıkartmaya karar verir.
Önde, kafası şekerleme ve genç kadınlardan başka bir şeye çalışmayan şişko bir arabulucu; ortada, iz sürerken izinin sürülmesini engellemeye çalışan Raven; arkada, bir katil yerine sahte bir hırsız arayan genç bir polis. Ve tabii herkeste arzu uyandırarak bu kovalamacaya heyecan katan bir femme fatale.

Kiralık Tabanca kimin elinde patlayacak?

"Çalşma odasının kapısını açtı. Kapıyla birlikte kadının cansız bedenini de itmek zorunda kaldı. Ölü gibi görünüyordu, yine de emin olmak için tabancasını kadının gözüne dokunacak kadar yaklaştırdı.
Artık oradan kaybolma zamanı gelmişti. Tabancayı da yanına aldı."
[COLOR="darkorange"]Künyesi

· Everest Yayınları
· Basım Tarihi : 06 - 2009
· ISBN : 9789752896031
· Sayfa Sayısı : 274
· Etiket Fiyatı : 14.00 TL

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 395
favori
like
share