Yeni bir laptop alacaksınız ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Rehberimizi takip edin.
Dizüstü bilgisayarlar bir zamanlar çok pahalıydı. Halen toplama bir masaüstü PC ile kıyaslandığında, dizüstü bilgisayarlar daha pahalı kalıyor. Ancak geçen seneler zarfında aradaki uçurum büyük miktarda kapandı. Artık gerçekten uygun fiyatlarla güçlü dizüstü bilgisayarlar bulmak mümkün. Dizüstü bilgisayarlar, masaüstü bilgisayarlarda olmayan tek bir şeye sahipler: taşınabilirlik.

Bir dizüstü bilgisayarı evde, işte, tatilde kısacası her yerde kullanabilirsiniz. Kablosuz bağlantıların yayılması sayesinde bir kafeye oturduğunuzda pil ömrünüz yettiği kadar işinize bakabilirsiniz. Ev içerisinde de sıcak bir odadan bunaldığınızda dizüstü bilgisayarınızı balkona taşıyarak keyifle kullanabilirsiniz. Elbette dizüstünde de kullanabilirsiniz. Ancak sıcaklık yüzünden erkeklerde sperm sayısını düşürdüğünü unutmayın ve dizüstünü, dizüstünde çok tutmayın.

Dizüstü bilgisayar alırken dikkat edilmesi gereken temel unsurun ihtiyaçlarınız olduğunu unutmayın. İnsan farklı modeller arasında gezinirken ihtiyacı olmayan bir ürünü alabilir...

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 355
favori
like
share
DarkSevda Tarih: 23.08.2009 13:52
teşekkürler ben almak istiyorum bu yakınlarda mini olanlar iyi oluyormu acaba?