9 MART CUMARTESİ


TV DE FUTBOL EKRANI



13.30 | TFF 1. LİG | Giresunspor - Boluspor | beIN Sports Max 1

13.30 | TFF 1. LİG | Karabükspor - Afyonspor | beIN Sports Max 2

13.00 | Spor Toto Süper Lig | Ankaragücü - Bursaspor | beIN Sports 1

15.00 | Azerbaycan Premier Lig | Kesla - Sabah | CBC Sport


15.00 | İspanya La Liga | Alaves - Eibar | beIN Sports Türkiye 2 & beIN Sport Fransa 2 & Canal + Sport (Polonya)

15.30 | İngiltere Premier Lig | Crystal Palace - Brighton | S Sport & İdman Tv & Canal + Sport 2 (Polonya) & RMC Sport 1 (Fransa) & Sport 1 (İsrail)

16.00 | TFF 1. LİG | Adana Demirspor - Osmanlıspor | beIN Sports Max 1

16.00 | Spor Toto Süper Lig | Trabzonspor - Akhisarspor | beIN Sports Türkiye 1 & Digi Sport 2 (Macaristan) & Look Sport (Romanya) & Sport İsrail 4

17.30 | Azerbaycan Premier Lig | Qarabağ - Zire | CBC Sport

17.30 | Almanya Bundesliga | Bayern Münih - Wolfsburg | İdman Tv & beIN Sports Fransa Max 4 & Türkmenistan Sport & Eleven Sport 1 (Polonya) & Sport 3 İsrail

17.30 | Almanya Bundesliga | Borussia Dortmund - Stuttgart | beIN Sports Fransa Max 5 & Canal + Sport (Polonya) & Sport 2 İsrail

17.30 | Almanya Bundesliga | Leipzig - Augsburg | beIN Sports Fransa Max 6 & Eleven Sports 2-4 (Polonya)

18.00 | İngiltere Premier Lig | Cardiff City - West Ham | beIN Sports Türkiye 2

18.00 | İngiltere Premier Lig | Leicester City - Fulham | beIN Sports Türkiye 4

18.00 | İngiltere Premier Lig | Newcastle - Everton | beIN Sports Türkiye 3

18.00 | İngiltere Premier Lig | Southampton - Tottenham | S Sport & İdman Tv & Canal + Sport 2 (Polonya) & Digi Sport 1 (Macaristan) & RMC Sport 1 (Fransa) & Sport 1 İsrail

18.15 | İspanya La Liga | Atletico Madrid - Leganes | beIN Sports Max 1 & Canal + (Polonya) & Varzish Sport

19.00 | Fransa League 1 | Strasbourg - Lyon | Arena Sport 3 (Sırbistan) & Digi Sport 2 (Macaristan) & TV 5 Monde

19.00 | Spor Toto Süper Lig | Fenerbahçe - Başakşehir | beIN Sports Türkiye 1 & beIN Sports Fransa Max 8 & Digi Sport 3 (Macaristan) & beIN Sports 4K & Look Plus (Romanya) & Sport İsrail 4

20.00 | İtalya Serie A | Parma - Genoa | beIN Sports Türkiye 4 & Digi Sport 3 (Macaristan) & Eleven Sports 3-4 (Polonya)

20.30 | İngiltere Premier Lig | Manchester City - Watford | S Sport & İdman Tv & Canal + Sport 2 (Polonya) & Digi Sport 1 (Macaristan) & RMC Sport 1 (Fransa) & Sport İsrail 1

20.30 | Almanya Bundesliga | Mainz - M'gladbach | Eleven Sports 2 (Polonya) & Sport 2 İsrail & Sport 2 (Macaristan)

20.30 | Barcelona - Rayo Vallecano | beIN Sports Türkiye 3 & beIN Sports Fransa 2 & CBC Sport & Eleven Sports 1 (Polonya) & Match Tv Russia & Varzish Sport & Türkmenistan Sport

22.30 | İtalya Serie A | Chievo - Milan | beIN Sports Türkiye 2 & beIN Sports Fransa 2 & Arena Sport 2 (Sırbistan) & CBC Sport & Digi Sport 1 (Macaristan) & Eleven Sports 1 (Polonya) & Match Tv Russia & Varzish Sport & Türkmenistan Sport







BASKETBOL

13:00 | Basketbol Süper Ligi | Afyon Bld. - Beşiktaş SJ | Tivibu Spor 2 / SK 1 / SportKlub (Polonya) (Hotbird uydusunda)

15:15 | Basketbol Süper Ligi | Galatasaray - İstanbul BB | Tivibu Spor 2 / SK HD

16:00 | Basketbol Gençler Ligi | Darüşşafaka - Fenerbahçe Beko | TBF TV Youtube

17:30 | Basketbol Süper Ligi | Banvit - Tofaş | Tivibu Spor

20:00 | NBA | New York Knicks - Sacramento Kings | S Sport Plus

20:00 | İspanya Basketbol Ligi | Joventut Badalona - Real Madrid | Spor Smart / Smart Spor HD / Arena Sport 4 / SportKlub (Polonya)

02:00 | NCAA | North Carolina - Duke | S Sport Plus / S Sport 2 / Arena Sport 1

03:00 | NBA G-League | Greensboro Swarm - WC Bulls | NBA G-League Twitch

04:30 | NBA | LA Lakers - Boston Celtics | S Sport / S Sport Plus / Canal+Sport

05:00 | NBA | Milwaukee Bucks - Charlotte Hornets | NBA TV

VOLEYBOL
13:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Halkbank - Fenerbahçe OPET | Voleybol TV

13:00 | TVF Efeler Ligi | Fenerbahçe - İnegöl Bld. | Voleybol TV

14:00 | Vestel Venüs Sultanlar Ligi | Aydın BB - Eczacıbaşı | TRT Spor / Arena Sport 1

15:00 | TVF Efeler Ligi | Ziraat Bankası - Kula Bld. | Voleybol TV

16:00 | TVF Efeler Ligi | Arkas - İstanbul BB | Voleybol TV

18:00 | TVF Efeler Ligi | Galatasaray - Afyon Bld. |Voleybol TV

BUZ HOKEYİ
22:00 | NHL | Washington - New Jersey | EuroSport

23:00 | NHL | Colorado Avalanche - Buffalo Sabres | FOX Sports HD / Arena Sport 3

03:00 | NHL | Edmonton - Toronto | Varzish Sport / EuroSport

06:00 | NHL | Vankouver C - Vegas Golden | TVP Sport

ESPOR
17:00 | LOL Şampiyonluk Ligi | 1907 Fenerbahçe - Galatasaray ES | LoLespor Youtube

DÖVÜŞ SPORLARI
21:55 | Glory Kickboks Serisi | C.Doumbe - H.Grigorian | Dmax

22:30 | Glory Kickboks Serisi | A.Meksen - T.Van Soest | Dmax

23:00 | Glory Kickboks Serisi | A.Nabiev - M.Groenhart | Dmax

06:00 | UFC Dövüş Serisi | D.Lewis - J.Dos Santos | S Sport Plus / Polsat Sport

BOKS
05:00 | WBA Dünya Serisi | Dmitry Bivol - Joe Smith Jr. | Varzish Sport / Canal+Sport 2

Beğeniler: 49
Favoriler: 21
İzlenmeler: 849
favori
like
share