10 MAYIS CUMA


TV DE BUGÜN SPOR EKRANI



FUTBOL

13:30 | Avustralya A Ligi Play-Off | Perth Glory - Adelaide United | My FootbALL Youtube

14:00 | Rusya Premier Lig | Dinamo Moskova - Rostov | Rusya PL Youtube / Match TV Rusya

16:00 | TFF 3. Lig Play-Off | Serik Bld. - Karacabey Bld. | Serik Bld. Facebook

16:30 | TFF 3. Lig Play-Off | Y.Çorumspor - Kocaelispor | Yayın Yok
19:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | Rusya - Macaristan | UEFA.tv Youtube
19:00 | Rusya Premier Lig | Lokomotiv Moskova - Rubin Kazan | Rusya PL Youtube
20:30 | TFF 3. Lig Play-Off | Karşıyaka - Van BB | Yayın Yok
20:30 | Spor Toto Süper Lig | Antalyaspor - Bursaspor | Bein Sports 1
21:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | Avusturya - Almanya | UEFA.tv Youtube
21:00 | UEFA U17 Avrupa Şampiyonası | İtalya - İspanya | UEFA.tv Youtube
21:45 | Fransa Ligue 1 | St.Etienne - Montpellier | Bein Sports 2 / Varzish Sport
21:45 | İngiltere EFL League 2 Play-Off | Tranmare - Forest Green | Bein Sports Max 1
21:45 | Fransa Ligue 2 | Brest - Niort | Bein Sports Max 2
21:45 | Fransa Ligue 2 | Lorient - Sochaux | Bein Sports beIN Connect
22:00 | İspanya La Liga 2 | Granada - Tenerife | La Liga 123 Youtube

BASKETBOL
17:30 | Kadınlar Basketbol Süper Ligi Play-Off | Çukurova Basket - Fenerbahçe | Tivibu Spor
18:00 | Basketbol Gençler Ligi Final Grubu | Banvit - Pınar Karşıyaka | Tivibu Spor 2
18:00 | Basketbol Süper Ligi | Sakarya BB - Fenerbahçe Beko | Tivibu Spor 3
20:30 | Basketbol Gençler Ligi Final Grubu | Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko | Tivibu Spor
22:30 | İspanya Basketbol Ligi | Barcelona Lassa - Valencia Basket | Smart Spor HD / Spor Smart
05:00 | NBA Play-Off | Houston Rockets - GS Warriors | S Sport / S Sport Plus

TENİS
13:00 | ATP Madrid | N.Djokovic - M.Cilic | Bein Sports 3
15:30 | WTA Madrid | B.Bencic - S.Halep | Bein Sports 3
18:00 | ATP Madrid | R.Federer - D.Thiem | Bein Sports 3
20:30 | ATP Madrid | S.Tsitsipas - A.Zverev | Bein Sports 4
21:00 | WTA Madrid | S.Stephens - K.Bertens | Bein Sports 3
22:30 | ATP Madrid | S.Wawrinka - R.Nadal | Bein Sports 3

BEYZBOL
21:20 | MLB | Chicago Cubs - Milwaukee Brewers | FOX Sports HD

RUGBY
13:05 | NRL | Manly Sea Eagles - Brisbane Broncos | FOX Sports HD

MOTOR SPORLARI
17:30 | Dünya Touring Car Şampiyonası | Slovakya | Eurosport 2

TV PROGRAMLARI
07:00 | Spor Programı | Yeni Gün | beIN Sports Haber
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
10:00 | Futbol Programı | Taraftar Konuşuyor | A Spor
10:00 | Spor Programı | Her Sabah Spor | Tivibu Spor
10:00 | Spor Programı | Spor Dünyası | TRT Spor HD
10:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
13:00 | Spor Programı | beIN Gün Ortası | beIN Sports Haber
13:00 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
14:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
14:30 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
15:00 | Spor Programı | Spor Gündemi | A Spor
15:00 | Basketbol Programı | NBA'de Bugün | Tivibu Spor
15:30 | Futbol Programı | Ligue 1 Show | beIN Sports Haber
16:00 | Spor Programı | Haber Saati | TRT Spor HD
16:30 | Futbol Programı | La Liga Show | beIN Sports Haber
16:40 | Spor Programı | Ajans Saati | TRT Spor HD
17:00 | Spor Programı | Spor 360 | Sportstv
17:30 | Futbol Programı | Inside Serie A | beIN Sports Haber
18:00 | Spor Programı | beIN Ana Haber | beIN Sports Haber
18:00 | Basketbol Programı | Son Periyot | Sportstv
18:00 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
18:00 | Özel Röportaj | David Badia | Bein Sports 1
19:00 | Spor Programı | Süper Spor | Sportstv
19:00 | Futbol Programı | Bundesliga | TRT Spor HD
19:30 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
19:30 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
19:30 | Futbol Programı | beIN Santra | Bein Sports 1 / beIN Sports Haber
20:30 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
21:00 | Futbol Programı | Artı Futbol | A Spor
21:00 | Basketbol Programı | Ribaund | Tivibu Spor
21:15 | Futbol Programı | Devre Arası | beIN Sports Haber
22:15 | Futbol Programı | Başlama Vuruşu | TRT Spor HD
22:30 | Futbol Programı | beIN Santra Maç Sonu | Bein Sports 1
23:00 | Futbol Programı | Son Sayfa | A Spor
23:00 | Spor Programı | Sport Center | Sportstv
23:00 | Spor Programı | beIN Bugün | beIN Sports Haber
23:15 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
00:00 | Futbol Programı | İleri Üçlü | TRT Spor HD
01:30 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD

Beğeniler: 43
Favoriler: 16
İzlenmeler: 726
favori
like
share