25 MAYIS 2019 CUMARTESİ

╚►TV'De #SporEkranı


FUTBOL

13:00 | U21 Süper Ligi | #Fenerbahçe-#Antalyaspor | FB TV

16:30 | Fransa Gençler Ligi Play-Off | Caen-Montpellier | Fransa FF Youtube

17:00 | İspanya La Liga 2 | Rayo Majadahonda-Cordoba | La Liga 123 Youtube
17:00 | EFL League 2 Play-Off Final | #Newport-#Tranmere | Bein Sports 4
17:00 | Hazırlık Maçı-Kadınlar | Fransa-Tayland | Bein Sports
17:00 | İskoçya FA Cup Final | #Hearts-#Celtic | S Sport / S Sport Plus
17:00 | Şampiyonluk Kutlaması | #Galatasaray | GS TV
19:00 | La Liga 2 | Sporting Gijon-Albacete | La Liga 123 Youtube
19:00 | La Liga 2 | Osasuna-Las Palmas | La Liga 123 Youtube
19:00 | Serie A | #Frosinone-#Chievo | Bein Sports 2 / CBC Sport
19:00 | U20 Dünya Kupası | #Fransa-Suudi Arabistan | TRT Spor
19:00 | Fransa Gençler Ligi Play-Off | JDA Dijon-Rennes | Fransa FF Youtube
19:15 | Taça de Portugal Kupası Final | #SportingLizbon-#Porto | IRIB Varzesh
21:00 | İspanya Kral Kupası #CopaDelRey Final | #Barcelona-#Valencia | Kanal D / Varzish Sport / Match TV Rusya
21:00 | Almanya Kupası DFB Pokal Final | #BayernMünih-#Leipzig | Smart Spor HD / Spor Smart / IRIB Varzesh
21:30 | Serie A | #Bologna-#Napoli | Bein Sports 2 / CBC Sport
21:30 | Fransa Futsal Ligi Final | Toulon-Acces | Fransa FF Youtube
02:30 | MLS | NE Revolution-DC United | S Sport Plus / S Sport 2

BASKETBOL
14:00 | Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi Klasman | Kayı Gençlik-Çorlu Bld. | TBF TV Youtube
15:15 | Basketbol Süper Ligi Play-Off | Gaziantep Basket-Galatasaray | Tivibu Spor 2
16:15 | Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi Final | Başkent Yenişehir-Ege Üni. | TBF TV Youtube
16:30 | Basketbol Süper Ligi Play-Off | #Banvit-#AnadoluEfes | TRT Spor
22:30 | #WNBA | Seattle Storm-Phoenix Mercury | S Sport Plus / S Sport 2
02:30 | #WNBA | Connecticut Sun-Washington Mystics | WNBA Twitter
03:30 | #NBA Play-Off | #TorontoRaptors-#MilwaukeeBucks | S Sport / S Sport Plus / Varzish Sport

TENİS
14:30 | WTA Nürnberg Final | Y.Putintseva-T.Zidansek | Eurosport 2
14:30 | WTA Strasbourg Final | C.Garcia-D.Yastremska | Bein Sports 3
15:30 | ATP Lyon Final | F.Auger Aliassime-B.Paire | S Sport 2
16:30 | ATP Cenevre Final | A.Zverev-N.Jarry | Eurosport 2

BEYZBOL
21:15 | MLB | Kansas Royals-NY Yankees | FOX Sports
02:10 | MLB | Houston Astros-Boston RS | FOX Sports

BOKS
04:00 | Matchroom Boks Gecesi | F.Hrgovic-G.Corbin | S Sport 2 / S Sport Plus
04:20 | Matchroom Boks Gecesi | J.McCaskill-A.Sanchez | S Sport 2 / S Sport Plus
04:40 | Matchroom Boks Gecesi | M.Hunter-F.Maldonado | S Sport 2 / S Sport Plus
05:00 | Matchroom Boks Gecesi | D.Haney-A.Moran | S Sport 2 / S Sport Plus

BUZ HOKEYİ
16:15 | Buz Hokeyi Dünya Şampiyonası yarı Final | Rusya-Finlandiya | Sportstv / Varzish Sport
20:15 | Buz Hokeyi Dünya Şampiyonası yarı Final | Kanada-Çekya | Sportstv / Varzish Sport

MOTOR SPORLARI
09:40 | #FormulaE | 1.Yayın | Eurosport
13:00 | #Formula1 | Antrenman Turları | S Sport Plus / S Sport
14:00 | #FormulaE | 2.Yayın | Eurosport
16:00 | #Formula1 | Sıralama Turları | S Sport Plus / S Sport / Match TV Rusya

DÖVÜŞ SPORLARI
22:55 | Professional Fighters League | New York | DMAX Türkiye

BİSİKLET
15:15 | Giro dItalia Bisiklet Turu | 14.Etap | Eurosport
18:30 | Bisiklet Tour de L'Ain | 2.Etap | Eurosport

Beğeniler: 43
Favoriler: 14
İzlenmeler: 707
favori
like
share