07 KASIM 2019 PERŞEMBE


FUTBOL


18:50 | UEFA Avrupa Ligi | Astana - AZ Alkmaar | Bein Sports 2 / CBC Sport

20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Krasnodar - Trabzonspor | Bein Sports 1 / Match TV Rusya

20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Basel - Getafe | Bein Sports 2

20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Apoel Nicosia - Karabağ | CBC Sport / Bein Sports beIN Connect
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | CFR Cluj - Rennes | Yayın Yok
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Dudelange - Sevilla | Bein Sports beIN Connect
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Kopenhag - Dinamo Kiev | Bein Sports Max 2
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | LASK Linz - PSV | Bein Sports beIN Connect
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Lazio - Celtic | Bein Sports Max 1 / Varzish Sport
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Lugano - Malmö | Yayın Yok
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Rosenborg - Sporting Lisbon | Bein Sports beIN Connect
20:55 | UEFA Avrupa Ligi | Standard Liege - E.Frankfurt | Bein Sports beIN Connect / BNT 3 Bulgaristan
22:30 | FIFA U17 Dünya Kupası | Ekvador - İtalya | Eurovision Sport Web TV
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Braga - Beşiktaş | Bein Sports 1 / CBC Sport
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Wolfsberger - M.Başakşehir | Bein Sports 2
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Manchester Utd - Partizan | Bein Sports beIN Connect / Varzish Sport / BNT 3 Bulgaristan
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | B.M.Gladbach - Roma | Bein Sports Max 1
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Wolves - Slovan Bratislava | Bein Sports Max 2
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Espanyol - Ludogorets | Bein Sports beIN Connect / BNT 1 Bulgaristan
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Ferencvaros - CSKA Moskova | Match TV Rusya
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Feyenoord - Young Boys | Bein Sports beIN Connect
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Oleksandriya - St.Etienne | Yayın Yok
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Glasgow Rangers - Porto | Bein Sports beIN Connect
23:00 | UEFA Avrupa Ligi | Wolfsburg - Gent | Bein Sports beIN Connect
02:00 | FIFA U17 Dünya Kupası | Paraguay - Arjantin | TRT Spor HD / Varzish Sport




BASKETBOL
19:00 | Eurocup Kadınlar | Beşiktaş - Spartak Vidnoje | Yayın Yok
20:00 | THY Euroleague | Zenit Basket - Khimki Moskova | Bein Sports 3
20:00 | Euroleague Kadınlar | Arka Gdynia - Uni Girona | FIBA TV
21:00 | THY Euroleague | Kızılyıldız - Real Madrid | Bein Sports 4
21:30 | Eurocup Kadınlar | Ramla - Botaş | FIBA TV
22:00 | THY Euroleague | Olympiakos - Anadolu Efes | Bein Sports 3
22:05 | THY Euroleague | Maccabi FOX - Alba Berlin | Bein Sports beIN Connect
22:45 | THY Euroleague | Olimpia Milano - Baskonia | Bein Sports 4
05:00 | NBA | Phoenix Suns - Miami Heat | NBA TV
06:30 | NBA | LA Clippers - Portland TB | S Sport / S Sport Plus

VOLEYBOL
19:00 | TVF Efeler Ligi | Halkbank - Ziraat Bankası | TRT Spor 2
22:30 | İtalya Erkekler Voleybol Ligi | Ravenna - Milano | Smart Spor HD / Spor Smart

AMERİKAN FUTBOLU
04:20 | NFL | Oakland Raiders - LA Chargers | FOX Sports HD

PROGRAMLAR
07:00 | Spor Programı | Sabah Sporu | A Spor
07:00 | Spor Programı | İlk Baskı | TRT Spor HD
09:00 | Spor Programı | Sabah Haberleri | beIN Sports Haber
09:30 | Spor Programı | Günaydın Fenerbahçe | FB TV
10:00 | Spor Programı | Kadın Haberleri | beIN Sports Haber
10:00 | Basketbol Programı | Haber Basketbol | Bein Sports 3
10:00 | Spor Programı | Günaydın Galatasaray | GS TV
10:00 | Spor Programı | Sabah Spor Bülteni | TRT Spor HD
10:00 | Spor Programı | Her Sabah Spor | Tivibu Spor
11:00 | Spor Programı | Spor Ajansı | A Spor
11:00 | Futbol Programı | Spor Manşet | TRT Spor HD
12:00 | Spor Programı | Ekonomi Haberleri | beIN Sports Haber
12:15 | Voleybol Programı | Set Sayısı | TRT Spor HD
12:30 | Spor Programı | Sportsmax | Tivibu Spor
13:00 | Spor Programı | Öğlen Spor Bülteni | TRT Spor HD
14:00 | Spor Programı | Gün Ortası | GS TV
14:00 | Spor Programı | 14/16 | FB TV
14:00 | Basketbol Programı | NBA Günlüğü | S Sport
14:00 | Spor Programı | Spor Stüdyosu | TRT Spor HD
15:00 | Spor Programı | Tüm Sporlar | beIN Sports Haber
15:00 | Spor Programı | Her Gün Spor | Tivibu Spor
15:30 | Spor Programı | Spor Bülteni | TRT Spor HD
16:00 | Futbol Programı | Maksimum Spor | A Spor
16:00 | Futbol Programı | Gündem Futbol | TRT Spor HD
17:30 | Spor Programı | Spor Akşamı | TRT Spor HD
17:30 | Spor Programı | Pano | GS TV
18:00 | Spor Programı | Ana Haber | A Spor
18:00 | Futbol Programı | beIN Manşet | beIN Sports Haber / Bein Sports 1
18:00 | Spor Programı | Her Akşam Spor | Tivibu Spor
18:30 | Spor Programı | Spor Merkezi | TRT Spor HD
19:15 | Spor Programı | Sporun Not Defteri | NTV
20:00 | Spor Programı | Spor Artı | TRT Spor HD
20:00 | Voleybol Programı | Fileden | GS TV
20:30 | Futbol Programı | Futbol Analiz | GS TV
20:55 | Futbol Programı | Dakika Skor | TRT Spor HD
21:00 | Spor Programı | Sosyal Medya | beIN Sports Haber
21:00 | Futbol Programı | Futbolmatik | A Spor
21:00 | Spor Programı | Her Gece Spor | Tivibu Spor
22:45 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD
23:00 | Futbol Programı | Skorbord | A Spor
23:45 | Spor Programı | Dakika ve Skor | TRT Spor HD
00:00 | Spor Programı | Gün Sonu | beIN Sports Haber
01:00 | Futbol Programı | UEFA Avrupa Ligi Özel | A Spor
01:00 | Futbol Programı | Aktüel Futbol | TRT Spor HD

Beğeniler: 31
Favoriler: 11
İzlenmeler: 518
favori
like
share