İlhan Mansız Herta Berlin'e gidiyor..

Son güncelleme: 02.12.2004 13:37
 • Vissel Cobe'den ayrıldıktan sonra Beşiktaş'a dönmesi gündemde olan İlhan Mansız'ın Hertha Berlin ile anlaştığı iddia edildi.. Alman B.Z gazetesi, yıldız oyuncunun sezonun ikinci yarısında Hertha forması giyeceğini yazdı..

  Almanya'nın başkenti Berlin'de yayınlanan B.Z gazetesi, Hertha BSC Berlin'in İlhan Mansız ile haftalardan bu yana görüştüğünü ve sonuçta kendisini transfer etme kararı aldığını yazdı.

  İlhan'ın, lig sezonunun ikinci yarısında, Hertha BSC Berlin'in formasını giyeceği bildirildi. Milli futbolcu Yıldıray Baştürk de Hertha BSC Berlin'de oynuyor. İlhan'ın son olarak Japon Vissel Cobe takımında oynadığı hatırlatılan haberde, İlhan'ın 2002 Dünya Futbol Şampiyonası'nda Türkiye (A) Milli takımının ''kahramanı'' olduğu belirtildi.

  ''Transfer balyozu'' başlığıyla verilen haberde, Hertha BSC Berlin menajeri Dieter Hoennes'in bu transferle önemli bir iş yaptığı ve takımın Marcelinho'nun yanısıra böyle bir forvete ihtiyacı olduğu kaydedildi.
#28.11.2004 16:50 0 0 0
 • Hertha, İlhan ile ilgili kararını ocak ayında verecek

  İlhan Mansız, futbol hayatını Almanya'da sürdürmek istiyor
  Almanya'da tedavi gören milli futbolcu İlhan Mansız, Herta Berlin ile antrenmanlara başladı.

  İlhan Mansız, Herta Berlin'in kendisine böyle bir şans vermesinden büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Mansız, "Türkiye defteri benim için tamamen kapanmış değil" dedi.

  Bugüne kadar dört ameliyat geçirdiğini belirten Mansız, şu anda tamamen sağlığına kavuşmaktan başka bir şey düşünmediğini söyledi. İlhan, Almanya'da futbol oynamak istemesinin nedenini de bu ülkede bir çocuğunun olması olarak gösterdi.

  Hoeness: Ocakta karar vereceğiz 

  Herta Berlin menajeri Dieter Hoeness de İlhan'ın burada olmasından mutluluk duyduğunu belirterek, kendisiyle iki yıldır temas halinde olduklarını kaydetti.

  Geçen Dünya Şampiyonası sonrası İlhan'ı almak istediklerini, ancak kendisinin Beşiktaş'ı tercih ettiğini anlatan Hoeness, kendisi bizi bir kaç hafta önce aradı. Herta'da idman yapmak istediğini söyledi. Biz de idmanlara başlaması için karar verdik. Ocak ayında İlhan'ın futbol oynamaya hazır olup olmadığı ortaya çıkacak. Şu an bir şey söylemek için çok erken. İlhan'ın Herta Berlin'e gelmesi her iki taraf için de büyük bir şanstır dedi.
#01.12.2004 12:18 0 0 0
 • Benim gönlüm ilhanin tekrar BJK formasi altinda oynamasindan yana
#02.12.2004 13:37 0 0 0