Messenger Tv - Msn Tv

Son güncelleme: 04.11.2022 18:26
 • Windows Live Messenger'da artık Tv izlemek mümkün.

  Kişi listesine ekleyeceğiniz bir adres size istediğiniz videoyu izleme imkanı sunuyor.
  20 ülkede hizmete giren bu uygulamadan şu anda Türkiye'de etkin olarak faydalanmak için Internet Explorer dil seçeneğine İngilizce seçeneğini eklemeniz gerekiyor.

  Bunu aşağıdaki adımları izleyerek yapabilirsiniz;

  -Internet Explorer'ı açtıktan sonra "Araçlar / Seçenekler" menüsüne girin.

  -Buradan da "Diller" seçeneğine tıklayın.

  -Açılan yeni penceredeki "Ekle" butonuna tıklayın.

  -Listelenen diller arasından İngilizce (İngiltere) [en-gb] (ya da Birleşik Krallık) seçeneğini tıklayın ve "Tamam" butonuna tıklayın.

  noimage

  Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra Windows Live Messenger'ı açıp herhangi bir kişi eklermiş gibi messengertv@live.com adresini kişi olarak ekleyin.

  Kişi listenize hemen eklenen ve adı "Messenger" olan kişiye tıklayın. Herhangi bir kelime yazdığınızda, size kamera açmak istediğini belirten bir mesaj gönderecektir. Bu mesajı kabul edin.

  Size açılan bir web kamerası değil de özel bir pencere göreceksiniz. Bu pencerede, MSN Video kanalında paylaşılan her türlü videoyu izleme şansınız var.  download, download messenger tv, download msn tv, incele, incele messenger tv, incele msn tv, indir, indir messenger tv, indir msn tv, live messenger, messenger, messenger tv, messenger tv download, messenger tv incele, messenger tv indir, messenger tv yükle, messenger video, msn, msn live messenger, msn messenger, msn tv, msn tv download, msn tv incele, msn tv indir, msn tv yükle, msn video, tv, vide, Windows Live Messenger, yükle, yükle messenger tv, yükle msn tv
#09.09.2008 22:11 1 0 0
 • Paylaşım için Teşekkürler Ellerine Emeğine Sağlık
#04.11.2022 18:26 0 0 0