Duygusal > GÜZEL SÖZLER 2

  Gözlerin nehir,kaslarin köprü olsa,tam ortasindan gecerken ipler kopsa ve ben yanaklarindan süzülup düssem dudaklarina,beni Öper misin? Yoksa gözyasi gibi siler misin?

  Uzaklarda bir yerlerde atiyor kalbim,sensiz gecen hergün senin icin,aklinin alamayacagi en uzak kentte hayallerim,düslerinin gerceklesmesi icin,güllerin en kirmizi noktasinda dudaklarim,seninkilere erismek icin,okyanuslarin en derinlerinde bakislarim,sana bakabilmek icin,yüregim her an büyük acisi icinde sensizligin,ama dayaniyor sadece senin icin...

  Gökyüzü benim icin agliyor,Gözlerim ümitsizce seni ariyor,dudaklarim senin ismini sayikliyor,kollarim seni sarmak istiyor ve kalbim yalniz senin icin atiyor.

  Umutlardir insana gelecegi bekleten, gözyasidir insana derdini döktüren,Aglamak istemezdim sakin yanlis anlama,Asktir insani dertli söyleten.

  Bütün gün uyuyorum diye bana deli diyorlar.Budalalar rüyamda seni gördügümü bilmiyorlar.

  Sokakta bir kiz gördüm, takildi gözlerim gözlerine,asigim zannetti beni kendisine.Halbuki ne bilsin ,benziyordu gözleri gözlerine.

  Gözlerimi kapattigimda seni göremedigim gün,Seni sevmekten vazgecmisim demektir.  Bir meyhane buldum mezarligin karsisinda eger bana geri dönecek olursan,ya meyhanedeyim ya da tam karsisinda.  Zannetme gözlerim sana bakmaktan bikacak,Ölsem de ruhum hep seninle kalacak,kapanirken gözlerim yasama,inan ki son sözüm,SENI SEVIYORUM olacak.  Beni ateslere at,bütün vücudum yansin,Yalniz kalbimi birak,Orada bir tek sen varsin.  Hayat yasamayi,Mutluluk gülümsemeyi,Sevgi hak etmeyi,Vefa hatirlanmayi,Dostluk paylasmayi, ask sadik kalmayi bilenler icin vardir.  Bazen bir Sarkiya dalar hüzünleniriz,bazen eski bir aniya,bazen tatli bir gülümseme gelir aklimiza,bazen tatli bir buse.Hepsinde sevginin izleri vardir, gecmiste kalan ama hala yasanan.  Öldürmek icin silah, hancsöylenip bittiler,ben ne sevdalar gördüm hic bilinmediler, söylenmediler ama hep sürdüler...er mi olmali? Saclar bag, gözler silah,Gülüs kursun olamaz mi?  Sen gözlerimde bir renk,kulaklarimda bir ses ve icimde bir nefes olarak kalacaksin.  Ben ne Sevdalar gördüm, söylenip söylenip bittiler,Ben ne Sevdalar Gördüm hic bilinmediler söylenmediler ama hep sürdüler.  Nasil uzaktaki yildiz parlak gelirse insana,Uzakta oldugun icin tutkunum sana,hani en güzel asklar imkansiz gelir ya insana,imkansiz oldugu icin asigim sana.  Seni yildizlara benzetiyorum.Onlar kadar parlak ve onlar kadar degerlisin.Ama aranizda tek bir fark var.Onlar milyonlarca,Sen bir tanesin.  Sen beni degil uzakligimi sevdin,Sen beni bensiz sevmeyi sectin,Ben varken bensizligi sectin.  Yatagini gül yapraklariyla, rüyalarini papatyalarla süsledim.Üzerinide sevgimle örtüp, tüm kabuslarini ben aldim ki en tatli rüyalari sen göresin diye.  Denizler sonsuzdur ama sevgim kadar degil, günes isitir ama senin kadar degil, herkes seni sever ama benim kadar degil.
  ellerine emeğine sağlık arkadaşım...
  ellerine yüregine saglik
  TSK ARKADSIMMMM
  ellerine saglik herbiiri birinden güzel
  Ellerine SagLıK DoSTuM
  arkadasim, güzel sözler, devaminida bekleriz. Selamlar
  oku oku bitmedi, eline sağlık arkadaşım
  bu kadar güzel sözlere ne diyebilirimki...
  Ellerine saglik cok guzel
  ''Onlar Milyonlarca Sen Birtanesin'' Teşekkürler

  ellerine sağlık arkadaşım