Bilgisayar > Dvd Yi En Iyi Hdd Ye Ceken Program!!!

  Dvd Yi En Iyi Hdd Ye Ceken Program!!!
  Selamun Aleyhikum

  Deminden beri okuyorum okuyorum okuyorum

  o kadar program ismi söylenmis, cizilmis, VALLAHi kafam karisti artik

  Biliyorum baya soruldu bu soru.

  Ben simdi Videotheke lerden film kiralasam, ve bunlari hdd yani festplatteye kayit etmek istiyorum. Ayni zamanda da biliyorumki film yapimcilari salak degil ve kopya ya karsi code yerlestiriyorlar, dvd ye.

  Simdi gelelim dananin kuyruguna

  hangi program lazim bana ki,,, ben bu dvd yi bu programlar sayesinde hdd ye önce kayit edim ve sonra güzel cene burn yapayim bod dvd ye.

  Denedigim programlar: Alcohol 120% , NeroBurningRom, clone cd,

  ve bunlarlan basaramadim.

  Simdi öyle cevaplayinki lütfen, ayni anda bu programi nerde bulacagimida yazinki, benimki bu isden cakmayan arkadaslarimiza bu konu örnek olur ve bir mod kardesim bu konuyu burada sabitler.
  DaViDeo professional bu konuda iyi bir program bence...
  clone dvd yi kullan işte ahada linki
  http://www.inndir.com/program.php?id=24852
  sagolun
  tskk
  dvd lerini hdd de arşivlemek istiyorsan dr-divx'in son sürümünü dene kaliteyi hiç bozmuyor ve 2 saatlik 1dvd yi 1 cd ye sığdırıyor mükemmel
  Selam Kardes!Ben SlysoftAnyDVD Ve Dvd Decrypetri Kullaniyorum!Bu Iki programi ayni anada calistigi zaman bende hic problem omuyor cekimde.Anydvd DVDyi okuyor ve ayni anda KOPyacodunu buluyor,senin yapmana hic birsey kalmiyor.Sen dvddecrypteri klullan ve cek HDDye.DaVideo kullanmak istiyorsan sirf bir problem var,oda O Progarmlam dvdyi HDDye cekemiyorsun,cünkü BU Bölümü Kilitli Davideoda.Ama Bunun Icinde bir cözümü Var Klidi Acmak Icinde Program var.Buraya yüklemek Isterdik Programi,ama nasil yapabilirim bilmiyorum.Siz len Paylasmak cok isterdim.
  sağol kardes
  ÇOK SAĞOL ÇOK GEREKLİ NE ZAMANDIR ARIYORDUM ELLERİNE SAĞLIK
  sağol arkadaşım
  teşekkür ederim
  TEŞEKKÜRLER ELLERİNİZE SAĞLIK.
  sağol dostum eline sağlık
  merhaba
  benimde bir konuda sorunum var elimde 120 gb bir harici hdd var cd-dvd rom cdlerini bu diskin içine atmak istiyorum direk bağlantı ile hata verdiği veya bozuk olrak atdığı oluyor bu konuda ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz saygılarımla şimdiden teşekkürler.
  teşekkürlerrr
  superrrrrr