Bilgisayar > Windows XP Kurulum Disketleri (Boot Disk) Tüm Dillerde Tüm Versiyonlar Icin!

  Arkadaslar bildiigniz gibi windows XP CD üzerinden direk kuruluma imkan taniyan bir isletim sistemidir ancak bazi hallerde bu münkün olamamaktadir ve kurulum disketine ihtiyac bulunmaktadir iste o zaman ara ara bu disketleri bulamiyoruz. Elimizin altinda bulunmasi icin bu faydali disketleri hepsi bir arada sizlere sunuyorum...  Windows XP başlangıç disketi, CD-ROM'dan önyükleme yapılamayan bilgisayarlarda işletim sisteminin yeni yüklemesini gerçekleştirme olanağı sağlar. Windows XP başlangıç disketi, CD-ROM sürücüsüne erişmek için gereken sürücüleri otomatik olarak yükler ve Kur'un yeni yüklemesini başlatır.  Windows® XP Home Edition Hizmet Programı: Disketten önyükleme yüklemesi için Kurulum Disketleri. Tüm dillerde.

  Acilan sayfada windows dilini secip indirin  Windows® XP Professional Hizmet Programı: Disketten önyükleme yüklemesi için Kurulum Disketleri. Tüm dillerde.

  Acilan sayfada windows dilini secip indirin  Service Pack 1 ile Windows XP Home Edition Hizmet Programı: Disketten önyükleme yüklemesi için Kurulum Disketleri. Tüm dillerde.

  Acilan sayfada windows dilini secip indirin  Windows XP Home Edition ve Service Pack 2 Yardımcı Programı: Diskleri Disketten Önyükleme için Ayarlama. Tüm dillerde.

  Acilan sayfada windows dilini secip indirin  Service Pack 1 ile Windows XP Professional Hizmet Programı: Disketten önyükleme yüklemesi için Kurulum Disketleri. Tüm dillerde.

  Acilan sayfada windows dilini secip indirin  Windows XP Professional ile Service Pack 2 Yardımcı Programı: Diskleri Disketten Önyükleme için Ayarlama. Tüm dillerde.

  Acilan sayfada windows dilini secip indirin
  teşekkürler paylaşım için
  paylaşım güzel ama bana gerekli olan xp cd si varmı acaba elinizde boot yapılı olacak (sistemi kasmayan win2000 bile olabilir) eklersen teşekür ederim
  iyi akşamlar elimde sata hdd var bilgisayarı formatlamam gerekli. biostan raid olarak özelliğideğiştirdiğim zaman format atmaya başlayınca bilgisayara takılı bir sabir disk bulunamadı hatası alıyorum. netten bir çok sp3 sata entegreli die xp indirdim ama hiç birisi olmadı. bir çok yol denedim ama olmadı çözümü nedir acaba nasıl hallederim bilgi verirseniz tşkler diyebilirim :)))