Teknoloji > Remote Administrator

  Arkadaşlar bu Remote Administrator proğramından korunmanın yolları warmı ?
  O bir hack programi degildir...

  Eger kendi elinle programi kurmadiysan yada programin bir iki dosyasini pc de acmadiysan hic bir sey olmaz. Yani Saatin yaninda R harfi seklinde bir sembol yoksa korkmana gerek yok. Kaldiki firewall kullaniyorsan ve müsade etmediysen yine hic birsey olmaz.

  Yada programi kullaniyorsan sifresini degistir yeter...
  Teşekkürler. Bu proğramı fabrikanın bilgi işlemcisi olan arkadaş kurdu. Bende bunun sayesinde rahat olamıyorum istediği zaman ekranımı görme şansı bulunuyor. Bilgisayarı ağda kullandığımız için pek güvenli deyil. Benim aslında istediğim bunun Administrator şifresini kırabileceğim bir proğram olup olmadığı. Bir bakıma şeytanlık yapmak istiyorum yani. Yardımcı olrusanız sevinirim.
  Öyle bir sansin yok arkadasim...

  Dedigim sekilde sana baglanmalarina engel olabilirsin ama sifre kiramazsin.
  bende kullanıyorum bu programı. programa şifre koyabiliyorsun. kendinize göre kimseninde bilmediği bir şifre koyacak olursanız herhangi bir sorun teşkil etmiyor. pc ye bağlanıldıgı zaman şifre istiyor olması programın bence en artı tarafı. ben memnunum.
  Bende bu proğramı sürekli kullanıyordum fakat ilk defa bana karşı kullanılıyor ve şimdi bu proğramın bir açığını bulmaya çalışıyorum. Ama bulamadııımmm... Şu admin şifresini kırıp arkadaşa bi gününü göstermek istiyom ama olmadı. Tüh busefer beni alt etti alçak köfte.
  Zone Alarm Sayesinde bana bağlanmasına engel olabiliyorum ama amacım Admin şifresini ele geçirip ona bunu çözdüğümü söylemek. Eheuh Onu kızdırmak hoşuma gidiyor.
  image
  orjinalini görmek için tıklayınız
  Paylaşımın için şükranlarımı sunarım.