Bilgisayar > Ashampoo Movie Shrink

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız

  Ashampoo Movie Shrink & Burn 3 ile dijital filmlerinizi ve video kliplerinizi diğer biçimlere hızlıca ve çok yüksek kalitede dönüştürebilir ve videolarınızın boyutlarını değiştirebilirsiniz. Üstelik yazılım ile videolarınızı DVD, Blu-Ray disk ve Video-CD olarak oluşturabilir ve oturma odanızdaki oynatıcı ile izleyebilirsiniz.

  Siz sadece sahip olduğunuz videoyu hangi cihaz üzerinde izlemek istediğinizi seçer ve dönüştürmek istediğiniz video biçimini ve maksimum dosya boyutu ayarlarsınız. Sahip olduğunuz videoları DVD oynatıcınızda, bilgisayarınızda, avuçiçi bilgisayarınızda ve hatta internet üzerinden seyredebilmek için uygun hale getirebilirsiniz. Ashampoo Movie Shrink & Burn videolarınızı ve filmlerinizi dönüştürür ve arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz için YouTube ve diğer video sitelerine videolarınızı yüklemenizi sağlar.

  Bu sayede arkadaşlarınız taşınabilir cihazlarıyla bile paylaştığınız videoları izleyebilirler. Hatta yazılımla kopya korumalı DVD videoları diğer biçimlere dönüştürebilir ve bunları DVD, Video-CD ve Blu-Ray disklere yazdırabilirsiniz.

  Yazılımın Yeni Özellikleri :
  # Windows Vista işletim sistemi ile tam uyumluluk.
  # Video-DVD oluşturma ve yazdırma.
  # Büyük boyutlu filmleri parçalara ayırma.
  # YouTube, Yahoo Video, MySpace TV, Metacafe ve DailyMotion video sitelerinde izlenebilmesi için yüksek kalitede videolar oluşturma.
  # Verileri DVD ve Blu-Ray disklere yazdırabilme.
  # Yeni kullanıcı arayüzü.


  Ashampoo Movie Shrink & Burn 3.03


  DownloaD