Üyeler > rötarlı izmir narlıdere istikam

  arkadaşlar selam herkes askere gitti gerçi ama bende cumartesi günü teslim oluyorum izmir narlıdere istikama.benim devreler benide bekleyin ama sormak istediğim bazı sorular var bilenler varsa cevaplarsa sevinirim:

  1-İş bankası hesabım var orada iş bankası atm si varmı
  2- Acemilik 1 aymı yoksa 3 aymı.
  3-Gelirken yanıma aldıklarımı sayayım: ıslak mendil,2 tane içlik,don atlet,çorap,çengelli iğne,iğne iplik,traş takımı,diş fırçası,askılı cüzdan,vatka( topuklara vurmasın diye),pudra aklıma gelenler bunlar. Herkes Allaha emanet olsun.
  kardeşim öncelikle şimdiden hayırlı teskereler ve sorularına cvp vereyim

  1. yanlıs hatırlamıyorsam var ama sana orda oyak bank[İNG BANK] hesabı acacaklar sen ordakı duruma gore ayak uydur

  2. kardeşim normalde acemilik 75 gün ama askerde jet [35 veya 28 günlük] olanlarda var o tertiplerin senden önce usta birliklerine gider kısmetine bağlı bu kısa günlerden olmazsan eğer 75 gün yaparsın.

  3. kardeşim orda sana ihtiyacın olacak her şeyi verecekler " diş macunu,içlik,atlet,don,iğne,iplik,çorap,çengelli iğne" aklıma gelenler bunlar.
  sen sadece bi kaç parça sivil kıyafet ve asma kilit al çantan için.


  benden sana tavsiye saat 4de giriş yap ve kardesim otobüsle oraya giderken ilk nizamiye değil üstgeçişin altında nizamiye var oradn giriş yap ilk nizamiyeden giremezsin seni diğerine gönderirler oda uzun bir yol yürümen gerekli allaha emanet ol kardeşim hayırlı teskereler
  teşekkür ederim.bende cumartesi günü teslim oluyorum.benim tertiplerden 8 gün sonra.işlerimdem dolayı 1 hafta rötarlı gidiyorum bakaya kaldım yani..kafama takılan acaba geç gidiyorum diye nasıl davranacaklar.bende hesaplarımı hep iş bankasına göre ayarlamıştım.onu bir araştırayım bidaha.arabayla gideceğim ama yinede ilk nizamiyeden girilmeyeceğini öğrendiğim iyi oldu.
  hayırlı teskereler kardesşim allah gülerek gidip gelmeyi nasip etsin...