İslam > 5 Dk Sonra Ölsen Kimin Umrunda Olur?

  5 dakika sonra ölsen kimin umurunda olursun?  Çok değer verdiğin forumun mu?  En fazla şu olur; Arkadaşımızı kaybettik bla bla bla gönlümüzdesin işte efendime söyliyeyim Açılan konuya teşekkür belki herkes imzasına seni koyar...yazılar yazar felan ama kimin umurunda olursun gerçekten?  Yokluğun kime koyar?

  Kim seni arar?

  Kim özler?

  Kim ağlar?

  Kim arkandan ağıtlar yakar?  Sevgilin mi? Hayır değil.... çok aşıksanız birbirinize en fazla 1 2 sene kimseyle çıkmaz kimseye bakmaz..İlk başlarda çok ağlar belki...ya sonra ? evde seni mi bekler? hayır seni severek mi ölür? hayır ne olur söyliyeyim UNUTULURSUN...  Çünkü hayat devam eder...Gerçekten bişeyler bıraktığını sanarsın bu dünyaya ancak bi halt bırakmamışsındır...Kimse beni unutmaz dersin ...Ancak unutulur gidersin...Hayat böyle birşeydir...Kabullenirsin istesende istemesende....

  Gerçekten kim senin yokluğunu önemser kankan mı? değil zamanla o da unutur seni...herkes gibi...  Sen nasıl herkesi unutabiliyorsan herkesde seni unutur...  Ancak sadece Ailen gerçekten üzülür..

  Gerçekten onların en fazla yüreği yanar...  Ya sonra onlarda unutur zamanla acını zamanla onlarda arada bir hatırlayanlardan olur...  kabul etsende etmesende...  5 dakika sonra ölsen kimin umurunda olursun? Cevap elinde sonunda Hiç kimsenin olur...  Öyle olmasa Mahşerde neden kimse kimseyi tanıyamayacak olsun...  Sadece sen varsın aslında diğer herkes yalandır..Sen ve Allah vardır...  İstesende istemesende yazıyı okuyup geçsende..Sadece sen varsındır...  Yanlızsındır..  5 dakika sonra ölsen kimin umurunda olursun ?  Kimsenin..