Bilgisayar > bilen birisi yardım edebilirmi???

  ecs p4s5a board var ama çarpanlarını hiçi bi şekilde değiştiremiyorum neden acaba iyice kafayı taktım 1.7 işlemcimi biraz arttırayım diyorum..
  uyduruk bi celeron 400 ü bile 500 e çıkardım onda oluyo benimkinde niye olmuyo bunu yapmam lazım en azından bi 2000 çalıştırabilirsem yeter bana aslında lütfen yaaa
  Arkadasim her anakart oc icin uygun degildir.

  Sanirim seninki Elitegroup sakin yanlis anlama ama bunu kim tavsiye ettiyse sana hic bilgisi yokmus dicem. Yok ben en ucuzunu aradim diyorsan o baska mesele ama su bir gercekki Elitegroup ve Asrock bu ikisi cok düsük kalitede ürünler yapiyorlar ve. O boarddan cok fazla birsey bekleme bence zaten zorlarsan elindede kalabilir.
  sevgili levis biliyorum biraz ucuz vede dandik olabilir biz cafeciyiz .senin makineyi falan biliyorum nasıl süper bişi ama bende 30 tane makine var hangisini sizinkiler gibi yapayım buna bütçemi dayanır dimi ama işte bende yapabilirsem diye biraz hızını artırayım dedim hem öğrenmişte olurum adam akıllı..ama bi türlü değiştiremiyorum hepsi kapalı ayarlarının..başka makinelerde deniyim bari
  Gözüm zaten üzerindeki normal fanla overlock yapmasan iyi olur bence, overlockta sogutma cok önemlidir biraz daha hiz kazanayim derken CPU dan olmayasin. Arti cok isinmis bir 2000MHz den normal isidaki bir 1700 MHz daha stabil calisir.
  walla biligim yok ama olsaydı verebilirdim
  arkadaşım ben olsam o anakrtın voltaj çarpanlarını değiştirmeyi bile düşünmezdim.
  hız istiyorsan RAm takviyesi yap.
  arkadaşım ben olsam o anakartın voltaj çarpanlarını değiştirmeyi bile düşünmezdim.
  hız istiyorsan RAm takviyesi yap.
  sağolun