Spor > TEK ÇARE KAZANMAK !..

    Arnavutluk galibiyetinin önem kazanması için Gürcistan deplasmanından mutlak 3 puan çıkarmamız gerekiyor.. Bunu da başaracak gücümüz var.. Haydi aslanlar, Almanya'da gurbetçilerimiz bizi bekliyor..

    Saat:
    19.30

    Stat:
    Tiflis Lokomotif Stadı

    Hakem:
    Terje Hauge

    Yayın:
    Show Tv

    Muhtemel kadrolar:

    Gürcistan:

    Devadze

    Kaladze - Kuvirkvelia - Otar Khizanishvili - Zurab Khizanishvili

    Tskitishvili xx, Rekhviashvili - Demetradze - Jemarauli

    Şota

    Türkiye:

    Rüştü

    İbrahim Toraman - Koray - Tolga

    Serkan - Hamit(Gökdeniz) - Yıldıray - Emre - Ümit

    Fatih - Necati


    -KUPA PROGRAMI-
    18. Dünya Kupası Avrupa elemelerine, 8 grupta yapılacak toplam 21 maçla devam edilecek.
    Elemelerde bu maçlar öncesinde 14 puanla 2. Grup'ta Ukrayna, 13 puanla 3. Grup'ta Portekiz, 13'er puanla 1. Grup'ta Hollanda, 6. Grup'ta İngiltere, 7. Grup'ta Sırbistan-Karadağ 10 puanla, 12'şer puanla İtalya 5. Grup'ta ve 8. Grup'ta İsveç, 9 puanla da 4. Grup'ta İrlanda Cumhuriyeti lider durumda bulunuyor.

    Elemelerde Çarşamba günü yapılacak maçların programı ve 2. Grup'taki son puan durumu şöyle:

    1. Grup:
    Andorra 17.50 Andorra-Çek Cumhuriyeti
    Üsküp 21.00 Makedonya-Romanya
    Eindhoven 21.30 Hollanda-Ermenistan

    2. Grup:
    Tiflis 19.30 Gürcistan-Türkiye
    Kiev 19.15 Ukrayna-Danimarka
    Pire 21.30 Yunanistan-Arnavutluk

    3. Grup:
    Bratislava 20.00 Slovakya-Portekiz
    Tallinn 19.00 Estonya-Rusya
    Riga 19.00 Letonya-Lüksemburg

    4. Grup:
    Zürih 21.30 İsviçre-Kıbrıs Rum Kesimi
    Tel Aviv 20.50 İsrail-Fransa

    5. Grup:
    Celje 21.15 Slovenya-Belarus
    Kişinev 20.45 Moldova-Norveç

    6. Grup:
    Newcastle 21.45 İngiltere-Azerbaycan
    Varşova 21.00 Polonya-Kuzey İrlanda
    Viyana 21.30 Avusturya-Galler

    7. Grup:
    Saraybosna 21.00 Bosna-Hersek-Litvanya
    Serravalle 21.30 San Marino-Belçika
    Belgrad 22.00 Sırbistan Karadağ-İspanya

    8. Grup:
    Budapeşte 21.45 Macaristan-Bulgaristan
    Zagreb 19.00 Hırvatistan-Malta

    -2. GRUP PUAN DURUMU-

    TAKIMLAR: O G B M A Y P
    ------------------------------------
    1-Ukrayna 6 4 2 - 11 3 14
    2-Yunanistan 6 3 2 1 10 6 11
    3-Danimarka 6 2 3 1 10 6 9
    4-Türkiye 6 2 3 1 8 5 9
    5-Arnavutluk 5 2 - 4 3 9 6
    6-Gürcistan 5 1 2 2 6 8 5
    7-Kazakistan 5 - - 5 2 13 -
    Insallah abi Insallah
    KAZANDIK!!!!!
    AMiN! iNŞALLAH...
    hemde süper bir sekilde kazandik
    isler yoluna girecek insallah
    5 attık ve Kazandık.........