Spor > FENERE 3'LÜ CEPHE........

  image
  orjinalini görmek için tıklayınız

  Futbolda savaş var! Trabzon ve G.Saray'dan sonra Beşiktaş da Aziz Yıldırım'a çok sert çıktı!... .

  Süper Lig, tatilin sonrasında gerilimle başlıyor. Trabzon'un "Fener ayak oyunları ile şampiyon oluyor" sözüne Cimbom destek vermişti. Fener'e son eleştiri Kartal'dan geldi.

  Kılıçlar çekildi

  Atay Aktuğ'un Fener'le ilgili demeciyle F.Bahçe&Trabzon savaşı çıktı. Gürsoy'un sözleri, savaşı alevlendirdi. Potadaki derbiden sonra Fener&Beşiktaş kapıştı. Ortalık bir anda toz-duman oldu..

  FAİR-PLAY YİNE RAFA KALDIRILDI
  Arnavutluk ve Gürcistan milli maçları nedeniyle Süper Lig'e verilen arada 4 Büyükler arasında çıkan demeç savaşında ortalık bir anda toz-duman oldu... Kılıçlar çekildi, gerginlik ürkütücü boyutlara ulaştı... Fair-Play yine rafa kaldırıldı. Önce Trabzonspor Başkanı Atay Aktuğ, Almanya'da yaptığı açıklamada "F.Bahçe gibi, ancak masabaşı oyunları ile büyük takım olunur" diyerek bir anda iplerin gerilmesine neden oldu. Aktuğ'un bu şok sözlerine F.Bahçe cephesinden çok sert bir cevap geldi.

  'ATAY NE DEDİYSE DOĞRUDUR...'
  F.Bahçe Yönetimi, Trabzon Başkanı'na verdiği cevapta "Kifayetsiz muhterislerin oyununa gelmeyeceğiz" dedi. Ancak bu kez G.Saray 2. Başkanı Ergun Gürsoy çıkarak, "Atay Aktuğ ne dediyse doğrudur" diyerek savaşın alevlenmesine neden oldu. Fenerbahçe'den bu kez bir cevap da Galatasaray'a geldi: "Ergun Gürsoy, herhalde Galatasaray'ı Karadeniz'de zannetmektedir. G.Saray'ın bir İstanbul takımı olduğunu kendilerine hatırlatırız."

  "F.BAHÇE ALEYHİNE KAMPANYA!"
  Geçen hafta F.Bahçe-Beşiktaş basketbol maçında Aziz Yıldırım'a edilen küfürün ardından bu kez Beşiktaş ile F.Bahçe arasında bir savaş çıktı. Beşiktaş Kulübü'nün dün yaptığı açıklamaya, F.Bahçe'den akşam saatlerinde yanıt geldi. Sarı-Lacivertli kulübün internet sitesinde yer alan yazıda özetle şöyle denildi: "Atay Aktuğ ile başlayan, Ergun Gürsoy ile süren ve son olarak da Yıldırım Demirören'in müdahil olduğu, F.Bahçe aleyhine bir kampanya başlatılmıştır. Bu kampanya, Fenerbahçe'nin yolunu kesme amacı gütmektedir."
  bu fener nedense bunu hep yapiyor
  Fener yönetiminin tek yaptığı şey ortamı germektir. Beşiktaş, Trabzon, G.Birliği, Galatasaray yönetimleri Fener yönetimi için bir şey söylüyorsa dikkate alaçaksın arkadaş.
  insallah cok büyümez bu konu. yanliz bir kulübün baskani imali yollardan saha disi olaylara busladigini itiraf ederse öbür kulübler tepki verir tabiki. herkes konusurken daha dikatli olmali