ERHAN GÜLERYÜZ

  1966 İstanbul doğumlu. Müziğe ortaokul yıllarında davul çalarak başlar.. Lisede gitarla tanışır.. Dokuz Eylül Üniversitesi İşletme Fakültesi bölümünde okurken Hard rock grupları kurar. Üniversiteden sonra Mesleğiyle ilgili işler yapmaya çalışır fakat aklı hep müziktedir. "Takım elbise ve kravat bana uymadı" deyip müzik hayatına atılır..

  Ayna grubu ile Turkiyenin 80 ilinde konser turnelerine katıldı. Birçok sanatçıya beste ve söz verdi. Rüzgar Yapım bünyesinde Ayna grubunun yanı sıra müzik hayatına aranjörlük ve yapımcılık çalışmaları ile de devam etmektedir.

  İstiklalde elleri cebinde adımlarını sayarak düşünen biri görürseniz muhtemelen o yazacağı şarkıyı düşünen Erhan Güleryüz olacaktır... Ama gözlüksüz tanıyabilirmisiniz bilemeyiz.

  Kaynak: www.aynakolik.com
  Polemik yaratmak istemediğimi belirterek düşüncemi söylemek istiyorum Bana göre Türkiye'de, yaptığı her şarkının ve sözlerinin anlamı olan bir tek Erhan GÜLERYÜZ var. Aranızda benim gibi düşünenler var mı?
  Paylasımın Icın Tesekkurler..

  Guzel Parcaları Var Severek Dınlıyorum Kendısını..
  yaptığın hizmetten dolayı teşekkürler
  saol
  Erhan güleryüz hakkındaki düşüncelerine katılıyorum
  İlk kasetinden beri severek dinlerim.
  Şarkıları çok anlamlı
  Paylaşımın için teşekkürler..
  PAYLAŞIMIN İÇİN TEŞEKKÜRLER
  erhan icin hic bir lafim yok,cok harika birisi,ama bir abisi var KEMAL ipnenin teki,herkezden cok ozur dilerim ama ben gercekleri soyluyorum.saygilarla
  @ kanli_gozler  KURAL -17-

  Siyasi propaganda yapmak, bölücü mesaj iceren yazi ve resim paylasimi yapmak, din istismari yapan mesajlar, genel ahlaka aykiri küfürlü yazilar yazmak ve ayni sekilde baska bir üyeyi yada ücüncü bir sahsi kücültücü veya hakaret edici yazi yazilmasi yasaktir.

  -----------------------------------------------------

  Ki$iLeri Sewersiniz ya da Sewmezsiniz... Bu Sizin Seçiminiz...

  Ancak KuraLda da BeLirtiLdiqi Gibi $ahısLarı Rencide Edici we Hakaret Içeren YazıLar Yazamazsınız...

  Lütfen YazdıkLarınızı Ince ELeyiniz...
  ellerine sağlık