Sevgi Dostluk Birlik

Son güncelleme: 02.07.2004 13:29
 • Kardeşliğin daim olduğu,sevgilerin birleştiği,dostlukların bitmediği belki durgun belki yorgun yinede mutlu yinede umutlu yinede sevgi dolu nice yıllara..

  Yürek umutlara gebe olduğundan beri dostluklar ayrılıklara yenik düşmedi hiç.Gönlüm darağacındayken bile ölüme küsüp dostlarımı sevmeyi bildim.

  Anılar vardır anlamak için yaşamak lazım;Sözler vardır söylemek için hissetmek lazım;Bir de Dostlar vardır unutmak için ölmek lazım!!

  Dünyanın dört bir yanında dostlarım var dostlar ki bir kerecik selamımı almamışlar bir kerecik selamlarını almamışım ve yine dünyanın dört bir yanında düşmanlarım var düşmanlar ki kanıma susamışlar kanlarına susamışım  neden bu kadar zor seni sevmek ve bulamamak,dokunmak istedikçe uzaklaşmak,düşündükçe unutmak,Neden bu kadar zor seni sevdiği halde söyleyememek, hep bir şeyler gizlemek,sana sahip olacağım yerde seni KAYBETMEK  DOST BAZEN MİNİK BİR KUŞ BAZEN VAR OLMAYAN SEVGİLİ,KİMİ ZAMAN SAKSIDA BİR ÇİÇEKTİR, AMA ASIL DOST SENİ SENDEN ÇOK SEVENDİR

  SEN ONU UNUTTUĞUNU DÜŞÜNSEN DE DÜŞÜNDÜĞÜN ŞEY ONU ASLA UNUTMAYACAK.SEN BU ARKADAŞLIĞA YENİKSİN SEVGİLİ DOSTUM ÜZÜLMEKLE ELİNE BİR ŞEY GEÇMESEDE ÜZÜLMEYE DEVAM ET ÜZÜNTÜ SENİ ANLAR

  .Senle ben Batı Doğu ama Dünya Yuvarlak,unutma ki yollar kavuşmak içindir. bir gün bir yelerde mutlaka tekrar buluşacağız arkadaş  Bir mesaj göndermek istedim,içinde dostluk olsun.Birden sen geldi aklıma can dostum.Bu mesajda seni ne çok özlediğimi anlatmak istedim sana,bir kere olsun can dostum.

  ...Doğru değil bu kadar uzak olman. Kendini uzaklara vurman... Zaman yetmezmiş gibi, bir de araya mesafeler koyman...

  Dost dediğin sevdimi yürekten sever,Dostluğa sarf eder.Böyle güzel sevgiler dünyalara değer.Dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiler.

  İçimde bir sevgi var lekesiz,tertemiz,Bir özlem var uçsuz bucaksız,Bir duygu var dalsız budaksız birde Dostum sen varsın içimde Unutmak imkansız..

  Acının Umutları Yok Ettiği Anda, Umutları Yeşerterek Bir Sese Bir Sevgiye İhtiyaç Duyarsan, Ben Bildiğin Yerde Bildiğin Gibiyim...

  Akşamın Son Bulan Ufuklarında,güneş Damla Damla Erirken. Hayatta Kalan Tüm Duygularımla Sana Sesleniyorum senİ Seviyorum.

  Öyle Senden Çok Uzakta Değilim! Görmesini Bilen Gözlerin Bakışındayım,belki Sana Yakın Bir Yerde. Çarpan Kalbinin Her Atışındayım..

  Ruhumun En Güzel En Temiz Ve En Derin Köşesinde Sen Varsın Sadece Benim Bildiğim Ve Bana Ait Olduğun Sürece Orda Kalacaksın Bir tanem...

  BİZİM ÖMRÜMÜZDE IRMAKLAR VARDIR. SULARINDA HAYALLERİMİZİ YÜZDÜRDÜĞÜMÜZ.
  BİZİM ÖMRÜMÜZDE DOSTLARIMIZ VARDIR GÜNLERİMİZ AYRI GEÇTİĞİNDE ÜZÜLDÜĞÜMÜZ

  HAYAT YAŞANDIĞI KADAR VARDIR. GERİSİ YA HAFIZALARDAKİ HATIRA
  YA HAYALLERDEKİ ÜMİTTİR.

  BİR GÜN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETİRİRİM SANA
  AKŞAM AYAZINDA TİTRERSEN GÜNEŞİ GETİRİRİM SANA
  EĞER GÖNLÜN BİR SEVGİ ARARSA KALBİMİ SÖKÜP GETİRİRİM SANA

  BATARYASI ZAYIF RÜYALARIMIZA ŞEBEKE HATASI SEBEBİYLE BİR SÜRE ULAŞILAMADI.ŞİMDİ İSE FUL ÇEKEN HATTIMLA SENİNLEYİM.

  SESİNİ DUYSAM DA HER AN YÜZÜNÜ GÖRMEK GİBİ DEĞİL
  ÖZLEDİĞİMİ BİL HER AN HİÇBİR ŞEY SENİ SEVMEK GİBİ DEĞİL


  BİZİM ÖMRÜMÜZDE IRMAKLAR VARDIR. SULARINDA HAYALLERİMİZİ YÜZDÜRDÜĞÜMÜZ.BİZİM ÖMRÜMÜZDE DOSTLARIMIZ VARDIR GÜNLERİMİZ AYRI GEÇTİĞİNDE ÜZÜLDÜĞÜMÜZ.

  BEN SEVDANIN SOKAĞINDA OTURUYORUM GECELER HİÇ BİTMİYOR. BEN HİÇ UYUMUYORUM.

  BİR YAĞMUR DAMLASI SENİ SEVİYORUM ANLAMINI TAŞISAYDI VE SEN BANA SENİ KADAR SEVDİĞİMİ SORACAK OLSAYDIN İNAN Kİ BİR TANEM HER GÜN YAĞMUR YAĞARDI.

  YÜREĞİM HAFİF ISLAKTIR BENİM KUYTU KÖŞELERDE AĞLAMAKTAN
  VE RENGİ HAFİF UÇUKTUR KURUSUN DİYE KAÇ KEZ GÜNEŞE ASMAKTAN.

  SENİ UNUTMAK İÇİN ANT İÇTİM GÖZLERİN GELDİ AKLIMA VAZGEÇTİM.

  HADİ UYANDIR BENİ SÖYLE GÖRDÜĞÜM ZAMANSIZ BİR DÜŞ MÜ
  HADİ GİT, UZAKLAŞ, YOKLUĞUNA İNANDIR BENİ GERÇEKTEN
  YORULDUM HER BULDUĞUM YERDE SENİ KAYBETMEKTEN.

  GÖZLERİN NEHİR KİRPİKLERİN KÖPRÜ OLSA
  BEN ÜZERİNDEN GEÇERKEN İPLER KOPSA VE DÜŞTÜĞÜM YER DUDAKLARIN OLSA.

  NE SENİ UNUTMAK İÇİN BİR ÇABAM VAR İÇİMDE NEDE AŞKIMI KÖRÜKLEYEN BİR RÜZGAR NE SENİ GÖRMEDEN DURABİLECEK KADAR GÜÇLÜYÜM NEDE GÖRMEYE DAYANACAK KALBİM VAR.

  BİR GÜN HAYATIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİNDEN VAZGEÇİP SESSİZ SEDASIZ ÖLÜME GİTMEK İSTERSEN YANIMA GEL Kİ SANA SENSİZ YAŞAMANIN SENSİZ OLMANIN ÖLÜM OLDUĞUNU GÖSTEREYİM.

  NE ZAMAN TUTSAM ELLERİNİ GÖZLERİMİN ÖNÜNDEN MEVSİMLER GEÇER
  NE ZAMAN GÖZLERİN GÖZLERİME DEĞSE SAMANYOLU'NDAN BİR YILDIZ DÜŞER.

  BUGÜN YENİ BİR MEYHANE KEŞFETTİM MEZARLIĞIN KARŞISINDA
  BİR GÜN BENİ ARARDA BULAMAZSAN YA MEYHANEDEYİM YADA TAM KARŞISINDA.  EN GÜZEL YARINLAR SENİN OLSUN SEN BUNA LAYIKSIN ÖMRÜN MUTLUKLARLA DOLSUN.EĞER GÜN GELİRDE SEN BENİ UNUTURSAN İNAN Kİ TATLIM CANIN SAĞ OLSUN.

  SENİ BEN DEĞİL GÖZLERİM SEÇTİ ONLAR SEVDİ ONLAR BEĞENDİ SEN BENİM DEĞİL ONLARINSIN GİTTİYSEN BANA NE ONLAR AĞLASIN.

  GÖZLERİYLE GÖZLERİNE GÖZ KOYANIN GÖZLERİMLE GÖZLERİNİ OYARIM
  GÖZLERİNİ GÖZLERDEN SAKIN GÖZLERİN GÖZLERİME LAZIM.


  NASIL UZAKTAKİ YILDIZ PARLAK GELİYORSA İNSANA UZAKTA OLDUĞUN İÇİN TUTKUNUM SANA HANİ EN GÜZEL AŞKLAR İMKANSIZ GELİR YA İNSANA İMKANSIZ OLDUĞUN İÇİN AŞIĞIM SANA!.


  UNUTURUM DESEM DE İNANMA SAKIN ÖMRÜMCE KALBİMDEN SİLİNMEZ ADIN
  BİR SIZI İÇİMDE SENDEN DE YAKIN KALBİMİN SESİNİ DİNLER BULURUM SENİ.  YARI DALGALI OLMAMALI DENİZ YA DURMALI YA KUDURMALI
  YA GİRMELİ HANÇER SONUNA KADAR YA DA KININDAN HİÇ ÇIKMAMALI
  YARI GÖNÜL VERMEMELİ SEVGİLİ SONUNDA SEVMEYECEKSE
  HELE YARI DUDAK HİÇ DOYASIYA ÖPMEYECEKSE!.

  KİMSESİZİM HISIMIMDA YOK HASMIMDA! GÖRÜNMEZİM CİSMİMDE YOK RESMİMDE
  DİL ÜZMEZİM, TEK HECE VAR İSMİMDE
  BARINAĞIM GÖNÜL DENEN YER BENİM, BENİM ADIM AŞK!

  BU GECE RÜYAMA GİR GİZLİCE BENİ SIMSIKI SAR ÖP KOKLA İYİCE SON KEZ İSYANLAR SAVUR KÜFRET GÜZELCE VE SONRA ÇEK GİT KAHROLASI HAYATIMDAN SİNSİCE!!...


  GÜNEŞİ SEVİYORUM DİYORSUN GÜNEŞ AÇINCA GÖLGEYE KAÇIYORSUN. YAĞMURU SEVİYORUM DİYORSUN YAĞMUR YAĞINCA ŞEMSİYENİ AÇIYORSUN. KORKUYORUM SEVGİLİM ÇÜNKÜ BENİ SEVDİĞİNİ SÖYLÜYORSUN.


  SANA ŞARAP VERECEĞİM, İÇ AMA SARHOŞ OLMA. SANA BİR GÜL VERECEĞİM, KOKLA AMA SOLDURMA. SANA KALBİMİ VERECEĞİM, SEV AMA İNCİTME!...

  MAVİLER GİYER BULUT OLURUM, YEŞİLLER GİYER BAHAR OLURUM BAKARSIN BİR GÜN BEYAZLAR GİYER SENİN OLURUM.

  HEP BENİ KİMSE SEVMİYOR Kİ DERDİN! USULCACIK SOKULUP YÜREĞİNE "BEN" DEMEK İSTERDİM.

  BİR ÖMÜR BOYU SENİNLEYİM DESENDE İSTEMEM ARTIK. ÇÜNKÜ SEN RÜZGARIN COŞTURDUĞU BİR TOZ BULUTUSUN BUGÜN BANA ESERSİN "YARIN ELLERE"!...

  HEP KALANLARA GİDENLERİ KATTIM! BİR GÜN YERİNE GEÇEMEDİLER. O KALANLARA GİDENLERİ KATTIM YİNE BİR TANE SEN EDEMEDİLER.

  ÖNCELERİ HASRETİ HİÇ TATMADIM YARİMDEN HİÇ AYRI KALMADIM BİTER DİYE TAKVİMLERE BAKTIM. ZOR GELDİ AYRILIK ALIŞAMADIM.

  AN GELİR İNSAN GÜLERKEN AĞLARMIŞ. GÖZYAŞLARI SEL OLUP KALBİNE AKARMIŞ KAHKAHA BİR MASKE DERLER BİLİR MİSİN? İNSAN SEVDİĞİNDEN AYRILINCA BU MASKEYİ TAKARMIŞ.


  SANMA Kİ İSMİNİ BİR BAŞKASI SİLECEK SENİNLE BAŞLADIM SENİNLE BİTECEK  SENİ SORDUM SOKAK LAMBALARINA BEKLEME BOŞA GELMEZ DEDİLER BOYNUMU BÜKÜPTE BAKTIM ONLARA HALİME ACIYIP ZAVALLI DEDİLER.


  SENİ DÜN SEVMEDİM DÜNLER BİTTİ SENİ BUGÜNDE SEVMEYECEĞİM BU GÜNLERDE BİTECEK SENİ YARIN SEVECEĞİM ÇÜNKÜ BEBEĞİM YARINLAR HİÇ BİTMEYECEK!....

  BİR SEN VARSIN DÜNYAMDA BENİ ANLAYAN BİRDE SEVMEK VAR İÇİMDE SICAKLIĞINLA YANAN

  SEV! ÖYLE SEVKİ KALMASIN BİR DAMLA GURUR GURURUN BAŞLADIĞI YERDE SEVGİ IZDIRAP OLUR.  AŞKINLA SARARIP SOLACAK KADAR SEVGİNLE BAHTİYAR OLACAK KADAR UĞRUNA CANIMI VERECEK KADAR SEVİYORUM DESEM İNANIR MISIN

  SEVDİM SENİ BİR KERE BAŞKASINI SEVEMEM DELİ DİYORLAR BANA DESİNLER DEĞİŞEMEM.

  HAYALLERE DALIP GİTMEM BEN ÇÜNKÜ TEK HAYALİM SENSİN BENİM! HİÇBİR ŞEY İSTEYEMEM BEN ÇÜNKÜ BİR TEK İSTEDİĞİM SENSİN BENİM.

  İNSANLAR İÇİN YALNIZ 3 OLAY VARDIR. DOĞMAK, YAŞAMAK, ÖLMEK!
  DOĞDUĞUNUN FARKINDA DEĞİLDİR. ÖLÜM KORKUSUYLA IZDIRAP ÇEKER VE YAŞAMAYI UNUTUR.


  KALBİM 24 SAAT HİZMETİNE AÇIKTIR.


  KÜÇÜKKEN ÇİKOLATA İÇİN AĞLIYORDUM ŞİMDİ İSE SENİN İÇİN  DOĞRU SÖYLEYENİ DOKUZ KÖYDEN KOVARLAR. SANA ONUNCU KÖYDEN SESLENİYORUM SENİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM.


  AĞIRDIR SEVMELERİM HER YÜREK TAŞIYAMAZ, BÜYÜKTÜR UMUTLARIM HER OMUZ KALDIRAMAZ, HER ŞEY OLURDA ŞU GÖNLÜM BİR TEK AŞIK OLAMAZ...

  ÖMRÜM SENİ BEKLEMEKLE GEÇECEKSE VE ÖLÜM SENİ BEKLERKEN GELECEKSE BİL Kİ SENİ ORDA DA BEKLEYECEĞİM..

  GÜZELSİN ŞİRİNSİN, ŞAHANESİN. ÇEKTİĞİM ÇİLEYE TEK BAHANESİN. MELEK Mİ ŞEYTAN MI BİLMEM Kİ NESİN. TUZAKTAN TUZAĞA ATSAN DA OLUR. BEN SENİ SEVİYORUM. SEN SEVMESEN DE OLUR.

  SEN DESEM SENİ BİLİR MİSİN, SEN DİYE BİR DESEN ÇİZEBİLİR MİSİN.BİR MESKEN BULAMADIM KENDİME.BÜYÜK AŞKLAR VARDIR HANİ BİLİR MİSİN.

  ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR, DOĞRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUĞUNU BİLMİYORLAR.


  DUYUYORUM SANA DOKUNAMAMANIN EZİKLİĞİNİ VE DÜŞÜNÜYORUM AŞIK OLMANIN REZİLLİĞİNİ. İNAN YANINDAYKEN ÇEKİYORUM EN ÇOK HASRETİNİ.


  NASIL DOLDURDUYSAN HAYATIMI VARLIĞINLA, BENDE YAZMAK İSTERİM ADIMI DEFALARCA DUDAKLARIMLA DUDAKLARINA.

  UÇURUMDAN DÜŞERKEN TUTUNACAK DALIM OLSAN ÖLMEKTEN DEĞİL SENİ KIRMAKTAN KORKARIM

  ARAMIZDAKİ MESAFELER NE KADAR UZUN OLURSA OLSUN SONSUZLUĞA GİDEN TÜM YOLLARA ADINI YAZDIM HANGİ YOLDAN GEÇERSEN GEÇ SENİ SEVDİĞİMİ OKUYACAKSIN.  BAŞINI GÖĞSÜME YASLADIĞINDA TEK BİR DÜŞMANIM VARDIR. GEÇİP GİDEN ZAMAN...
#02.07.2004 13:27 0 0 0
 • Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardır insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulmayan,işte sende onlardansın!!!

  KARANLIK GECEDE ÖNEMLİ DEĞİLDİR YILDIZLARI GÖRMEK,
  GÜNDÜZLERİ YILDIZLARI GÖREBİLMEK MARİFET,
  AŞIK OLMAK ÖNEMLİ DEĞİL, BİR ÖMÜR BOYU SEVEBİLMEK MARİFET  Benim için insanlar ikiye ayrılır sevdiklerim ve diğerleri sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır çok sevdiklerim ve diğerleri çok sevdiğim insanlarda ikiye ayrılır SEN ve diğerleri


  Aşk dudaklarda kahkaha değil, gözlerdeki yaştır. Maksat sevgi uğrunda ölmek değil, uğrunda ölecek sevgili bulmaktır...


  Sokakta bir kız gördüm takıldı gözlerim gözlerine, Aşığım zannetti beni kendine, Halbuki ne bilsin, Benziyordu GÖZLERİ GÖZLERİNE.  Dostlar ırmak gibidir, kiminin suyu az, kiminin çok... Kiminde ellerin ıslanır yalnızca kiminde ruhun yıkanır boydan boya.

  Hayatta üç şeyi sevdim; Seni, kalbimi, ümit etmeyi...Seni sevdim, sensin diye, Kalbimi sevdim, seni sevdi diye, Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye...

  Seni seviyorum derken hiç yalan söylemedim, yalan söylerken hiç seni seviyorum demedim!!!


  Gerçek dostlar yıldızlara benzerler , karanlık çökünce ilk onlar gözükürler.

  Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz biz sadece birbirimizi görürüz...  Umuda kurşun sıksa da ölüm,Unutma Umuda kurşun işlemez GÜLÜM  Evlilikte başarı yalnız aranan kişiyi bulmakta değil aynı zamanda aranan kişi olmaktır

  Evlenmek kafese benzer içindekiler çıkmak için,dışarıdakiler girmek için uğraşır.  Sen benimdin,rüyanın görkemiyle doldum. Ben uykuda sultandım,Uyanınca hiç oldum...


  Bana unut dediler seni, unuttum;Ama seni değil, bana seni unut diyenleri  Dudakların gibi sıcaktı kahveyi bıraktım. Dumanında hayalin vardı. sigarayı bıraktım.... Rüyalarımda sen vardın , uyumayı bıraktım.  Sen dünyaya sürgün bir meleksin ve ben seni o kadar çok seveceğim ki bir daha cennetine dönemeyeceksin!  BİR ŞEYİ SEVMENİN YOLU, ONUN KAYBOLABİLECEĞİNİ BİLMEKTİR.

  Diyorlar ki çıkmazmış bu rüya...sen kim,ben kimmişim güya..."

  Yüksek tepelerde hem kartala hem de yılana rastlanır...ama birisi oraya uçarak diğeri ise sürünerek gelmiştir.

  Sevmek Seni Seviyorum Demek Değil..... Seni Seviyorum Derken Titremektir

  ÖLÜMDEN DEĞİL DE ÖLÜMLERDEN KORKARIM,ÇÜNKÜ İLKİNDE BEN VARIM,İKİNCİSİNDE SEVDİKLERİM

  Bilir misin geceler ne kadar uzun gelir bekleyenlere, hele o beklenenler vazgeçilmezlerdense

  BUGÜN SENİN İÇİN BİR BAŞKASINI TERKEDEN YARIN BİR BAŞKASI İÇİN SENİ TERK EDER.  KİMSEYE GÖNLÜMÜ VERMEDİM içinde Seni GÖRÜRLER Diye... KİMSENİN GÖNLÜNÜ almadım içinde SENİ GÖRÜRÜM Diye.......

  Önümden gitme,seni izleyemeyebilirim. Arkamdan da gelme,yol gösteremeyebilirim. Yanımda yürü ve yalnızca dostum kal.

  Bir gün cehennemde karşılaşırız seninle;sen kalp hırsızı olduğun için,ben tanrıyı bırakıp sana taptığım için...

  Bunca çilenin sonu değil mi bir avuç toprak olmak ama ölmekten yana korkum yok tek korkum unutulmak

  Aşkımı dağlara yazacaktım aşkımdan büyük dağ bulamadım..


  Sen Beni,Benim Seni Sevdiğim Kadar Sevseydin;Benim Seni, Senin Beni Sevdiğin Kadar Sevdiğimi A N L A R D I N

  Ağlama! Gözlerine yas değmesin.gül!dudaklarından tebessüm eksilmesin.sev!Kalbinden yerim silinmesin.unutma ,sen sadece benimsin....(

  SENİ BU DÜNYADA 10 KİŞİ SEVİYORSA BUNLARDAN BİRİ BENİM EĞER SENİ BU DÜNYADA 5 KİŞİ SEVİYORSA YİNE BUNLARDAN BİRİ BENİM EĞER BU DÜNYADA SENİ 1 KİŞİ SEVİYORSA BU KESİN BENİM EĞER BU DÜNYADA SENİ KİMSE SEVMİYORSA BİL Kİ BEN ÖLMÜŞÜM

  Seni sevmek güzel şey, ümitli şey, dünyanın en güzel sesinden, en güzel şarkıyı dinlemek gibi bir şey,ama artık ben şarkı dinlemek değil,şarkı söylemek istiyorum

  BENİ BİR BEN TANIRIM,BİRDE BENİ YARATAN BANA BİR BEN LAZIMIM; BİRDE BENİ ANLAYAN.BENİ ANLIYOR MUSUN?  ÜÇ HARFİ YAN YANA GETİRMİŞLER GENÇLERİN BAŞINA DERT ETMİŞLER (AŞK)

  Dün geçti, bugünü düşünüyorum, yarın var? mı?Gençliğine güvenme ölenler hep ihtiyar mı?

  BİR GÜN BENDEN AYRILIRSAN, BENDE SENİNLE GELEBİLİR MİYİM?

  Keşke benim kalbimle sevebilsen seni belki anlarsın içimdeki seni ve beni..

  Bir gün kırlarda gezerken eline bir papatya al ve seviyor sevmiyor yapmaya başla.seviyor çıkarsa inan ama sevmiyor çıkarsa inanma. çünkü o sadece bir PAPATYA


  Kadın dediğin İSTANBUL gibi olmalı Fethi zor Fatihi bir tane olmalı


  Her Delikanlının Bir Kız Arkadaşı Olur Ama ;Her Kızın Bir Delikanlı Arkadaşı Olmaz !!!


  Bu yazıyı fark ettiğinde, fark etmenle fark etmemenin bir şey fark etmediğini fark edeceksin

  Aşk bir tiyatroya benzer, en zor rolü bana verdiler! Önce sev, sonra unut dediler...


  BIRAKIP GİTTİN BENİ SENİ UNUTTUM SANMA ZAMAN ALIŞMAYI ÖĞRETİR BELKİ AMA UNUTMAYI ASLA!..

  w!japa u!wah wnjoh!nas (baş aşşagı okuyun)

  HANİ SÖZLER VARDIR GÖZLERİ AĞLATIR.HANİ GÖZLER VARDIR SÖZLERİ ANLATIR.HANİ ANILAR VARDIR DEĞERİ GEÇ ANLAŞILIR.BİRDE AŞK VARDIR O DA SENİ ANLATIR...


  Al hançeri vur kalbime,kalbim kana bulansın.Ama fazla derine inme.Çünkü orda sen varsın...  SEN DEPREM GİBİ GİRDİN GÖNLÜME FAY HATTI ÇİZDİN YÜREĞİME ENKAZLAR BIRAKTIN ÜZERİMDE KALBİMDEKİ ARTÇILAR HALA DEVAM ETMEKTE


  Bu dünyada birçok insan var kimi mutlu, kimi mutsuz, kimi ağlıyor, kimi gülüyor. ama tüm mutluluk ve güzelliklere layık bir kişi var; o da su anda mesajımı okuyor  MUTLULUK BANKASININ SAĞLIK VE GÜZELLİK ŞUBESİNDEKİ 2001 NOLU HESABINIZA 365 GÜN DAHA SEVGİ YATIRILMIŞTIR.GÖNLÜNÜZCE KULLANMANIZI DİLERİZ  RAHATSIZ OLUYORSAN BAKIŞLARIMDAN,KAPATIRIM GÖZLERİMİ,BİR DAHA AÇMAM! VARLIĞIMDAN RAHATSIZ OLUYORSAN,ÖLDÜRÜRÜM KENDİMİ,BİR DAHA ÇIKMAM KARSINA!EĞER SENİ RAHATSIZ EDEN "SEVGİMSE",ÜZGÜNÜM,BUNA ENGEL OLAMAM!!!  BİN YIL ÖMRÜM OLSAYDI BİN YIL SENİ SEVERDİM.BİN YIL SENİ SEVSEYDİM BİN YIL DAHA İSTERDİM.

  GÜLLERİN HEPSİ GÜZELDİR AMA SENİN KADAR DEĞİL.SENİ HERKES SEVEBİLİR AMA BENİM KADAR DEĞİL.

  Biliyorum Sen Güneşsin Etrafında Binlerce Gezegen Var,ama Sende Biliyorsun Ki Ben Dünyayım Ve Bir Tek Bende Hayat Var

  Sen Bir Pınarsın İçilen Ama Kanılmayan Seveni Yanıltmayan Sevince Yanılmayan Varlığına Doyulmayan Yokluğuna Dayanılmayan

  Özlem Bence Ne Bir şeye Duyulan Hasret Nede Bir Arzulayış,bence Ya İçten İçe Ağlayış Yada Bir Saniye Bile Olsa Sevdiğinden Ayrı Yaşayış....

  Gülmek İçin Mutlu Olmayı Bekleme, Belki Mutluluk Gülüşünde Saklıdır,sakın Ağlayım Deme Bil ki Bir yerlerde Senin Bir Tek Gülüşün İçin Yaşayan Vardır....

  Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum Güneşim Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..

  Acı ve hüzün, bir yıldız kadar uzak; mutluluk, gözbebeğin kadar yakın olsun. Umutların gerçek, gerçeklerin mutluluk, mutlulukların sonsuz olsun.

  Ay ışığının aydınlattığı bir kumsala küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim; ama sen hırçın bir dalga olup silersin diye yazmaktan korktum.

  Bir gün cehennemde karşılaşabiliriz; sen kalp hırsızı olduğun için, bense tanrıyı bırakıp sana taptığım için.

  Bir yudum mutluluk peşinden koşuyorum, ne olacak halim bilmiyorum, sevmişim seni bir kere, doyamadan gidiyorum...

  Bir sabah uyandığında, güneşi görmezsen yanında, sakın gözlerini kapatma, yıldızları da kaybedersin sonra.

  Bir soluk kadar yakın, yıldız kadar uzak derler sevgi için. Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın, dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin; ama unutamazsın.

  Bir su gibi berrak, bir çiçek gibi sevgi yüklü, gökyüzü gibi yalın, okyanus kadar derin, kelimelere sığmayacak kadar büyük bir sevgimiz olduğunu sakın unutma!

  Bir insanın idealleri olmalı, sonsuzluk gibi; bir insanın özlemi olmalı, özlemle açan çiçekler gibi; bir insanın bir tanesi olmalı, o da senin gibi.

  Başkasına kendinden daha fazla değer verme, ya onu kaybedersin, ya da kendini

  Bir gün zaman kayar elinden tutamazsın, sel gibi akan gözyaşlarını kurutamazsın, öylesine sendeyim ve öylesine bendesin ki unutmak istesek de artık unutamayız.
#02.07.2004 13:29 0 0 0