Gençlerde Yolcular Belli

Son güncelleme: 28.12.2009 17:13
 • Gençler'de yolcular belli

  Turkcell Süper Lig'in ilk yarısında başarılı bir grafik çizen Gençlerbirliği'nde, devre arası transfer için çalışmalar da başladı.


  noimage  Teknik direktör Thomas Doll'un raporu yönünde, Jacques Momha, Patiyo Tambwe ve Murat Kalkan ile talip çıkması durumunda yollar ayrılacak. Bu futbolcuların, isteyen kulübe kiralanması ya da bonservisiyle birlikte verilmesi planlanıyor. Herhangi bir talip olmaması durumunda ise söz konusu futbolcuların Antalya'daki kampa götürüleceği bildirildi.

  Bu arada, Gençlerbirliği'nin sol bek ve orta saha olmak üzere toplamda 3 futbolcuyla anlaşma zemini aradığı öğrenildi. Yabancıların gönderilmesi halinde bunların yerine 2 futbolcu alınacağı, ayrıca gurbetçi oyunculardan da transferler yapılabileceği öğrenildi.

  KAMP DÖNEMİ

  Ligin ilk yarısının sona ermesiyle birlikte izne çıkan başkent ekibi, 3 Ocak'ta Ankara'da toplanacak. Ankara'da üç gün süreyle futbolculara bazı testler uygulanacak. 6 Ocak'ta Antalya'da kampa girecek kırmızı-siyahlılar, 10 gün süreyle çalışmalarını burada sürdürecek. Gençlerbirliği kampta, Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk, Hollanda'nın Heerenveen ve Gazizantepspor ile birer hazırlık maçı yapacak. Başkent temsilcisi, 16 Ocak'ta çalışmalarını tamamlayarak, Ankara'ya dönecek ve hazırlıklarına tesislerde devam edecek.
#28.12.2009 17:13 0 0 0

 • Bence gençlerbirliği takımının güçlü bir kadrosu var takviye yaparlarsa daha da iyi olurlar diye düşünüyorum
#28.12.2009 17:13 0 0 0