Spor > Saglik Raporu

  Galatasaray'da Süper Lig'in 14. haftasında oynanan Fenerbahçe maçının ardından, Profesyonel Futbol Şubesi Doktoru Murat Çevik, sakatlığı bulunan futbolcular hakkında bilgi verdi.

  Murat Çevik, Hasan Şaş'la ilgili olarak; Belindeki problem sürüyor. Maça yapılan tedavi ile çıkabildi ancak ikinci yarıda oyuna devam edemedi. 1-2 hafta dinlenmesi de gerekebilir açıklamasını yaparken; Cihan'ın da kasığında ve ayak adalesinde problemi bulunduğunu kaydetti. Murat Çevik, Song'un derbi maçta boynundan darbe aldığını ve tedavisinin sürdüğünü belirtirken; aynı şekilde Hakan'ın ayak parmağındaki problemin de devam ettiğini dile getirdi.

  Cezalı olan Orhan'ın belindeki problem nedeniyle dinlendirildiğini söyleyen Dr. Murat Çevik; Volkan'ın, Fenerbahçe maçından bir gün önce yapılan antrenmanda sakatlandığını ve ayak tarak kemiğindeki ödem nedeniyle tedavisinin devam ettiğini kaydetti.

  Dr. Murat Çevik bugünü izinli geçiren futbolcuların, yarın yapılacak kontrolden sonra sakatlıklarının son durumunun belli olacağını sözlerine ekledi.
  Bundan sonra oynasalar ne olur oynamasalar ne olur atı alan üsküdarı aştı bile..
  Öyle deme Üstadim daha kac mac var hersey olabilir.
  Sakatlıklar can sıkıyor!

  Fenerbahçe maçının ardından ortaya çıkan sakatlıklar can sıkıyor

  Derbi karşılaşmasının ertesi günü yapılan antrenmana çıkamayan 6 futbolcu içinde sakatlığı en ciddi olan Hasan Şaş'ın, 1, 2 hafta dinlenmesinin gerekebileceği açıklandı. Hasan'ın Milli Takım'dan döndüğü günden itibaren sakatlığının sürdüğünü kaydeden kulüp doktoru Murat Çevik, "Hasan Şaş'ın belindeki problem sürüyor. Maça yapılan tedavi ile çıkabildi, ancak ikinci yarıda oyuna devam edemedi" diye konuştu.

  Cihan'ın kasığında ve ayak adalesinde problemi bulunduğunu kaydeden Dr. Çevik, Song'un da boynundan maçta darbe aldığını ve tedavisinin sürdüğünü kaydetti.

  Murat Çevik, Hakan'ın ayak parmağındaki problemin devam ettiğini dile getirirken, Orhan'ın da belinde problem olduğunu açıkladı.

  Fenerbahçe maçında kadroda yer almayan Volkan'ın, maçtan bir gün önce yapılan antrenmanda sakatlandığını belirten Dr. Çevik, ayak tarak kemiğinde ödem bulunduğunu ve tedavisinin devam ettiğini kaydetti.

  Çevik, futbolcuların kontrollerini yarın yapacaklarını, sakatlıkların son durumunun bundan sonra belli olacağını sözlerine ekledi.

  Bu arada hafta sonunda oynayacakları Ankaraspor maçının hazırlıklarına dün başlayan Galatasaray, bugünü dinlenerek geçirdi.
  bizi bikere daha rezil etiler