Vucinic İstanbulda

Son güncelleme: 02.01.2010 12:49
 • Vucinic İstanbul'da..


  Beko Basketbol Ligi ekiplerinden Darüşşafaka Cooper Tires'da görevinden ayrılan antrenör Ekrem Memnun'un yerine getirilen Sırp çalıştırıcı Nenad Vucinic, İstanbul'a geldi.

  noimage

  Yeni Zelanda Milli Takımı antrenörlüğünü de yapan Nenad Vucinic, THY'nin tarifeli uçağıyla Riga'dan Atatürk Havalimanı'na gelişinde Darüşşafaka Cooper Tires Basınla İlişkiler Sorumlusu Bülent Karpat ve yönetici Ahmet Dinçer tarafından karşılandı. Dinçer, Vucinic'e takımın renklerini taşıyan atkı taktı.

  Vucinic, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Darüşşafa takımını tam olarak tanımadığını belirterek, ''Buraya gelişimin nedeni, onlarla iyi bir çalışma yaparak takımımı iyi bir yere getirmektir. Umuyorum ki bunu başarırız'' dedi.

  Türk basketbolu konusunda düşünceleri sorulan Vucunic, Türk basketbolunu çok iyi bildiğini ve tanıdığını kaydederek, ''Türk Basketbol Milli Takımı Avrupa'nın güçlü takımlarından birisi. Beko Basketbol Ligi de Avrupa'nın iyi liglerinden. Bu ligde iyi çalışarak takımımı iyi bir yere getirmek istiyorum'' diye konuştu.
#02.01.2010 12:49 0 0 0