Korkunc hikaye

Son güncelleme: 19.07.2004 01:39
  • Balıkesir'deki bi kız lisesinde yatakhanenin birinde, kızları gece uyku tutmayınca birbirlerine hikayeler anlatmaya başlamışlar. Bunların çoğu da okullarına ait korkunç olaylarmış. Güya şeytan çok eski zamanlarda burada yaşayan bi ailenin fertlerine dadanmış ve onların ruhlarına giriyomuş. İnanışa göre şeytanın ayakları terstir ya, o insana da şeytan girince doğal olarak ayakları ters dönüyomuş.
    Aradan bi kaç saat geçmiş. Gruptakilerin uykusu gelince herkes yatağına gitmiş. Kızlardan biri accayip sıkışmış. Tuvalete gidecek ama anlatılanlardan epey bi korktuğu için gidemiyomuş. Alt ranzada yatan arkadaşını dürtüp uyandırmış. Diğer kız da bu hikayelerden en çok etkileneniymiş. Zaten zar zor uyuduğundan hiç kalkmak istememiş. Ancak arkadaşı ısrar edince onunla tuvalete gitmek zorunda kalmış. Arkadaşı tuvalete girince o da kapının önünde beklemeye başlamış.

    Diğer kız tuvaletten çıktığında bi tuhaf bakıyomuş. Bizimki anlatılanların etkisiyle de olsa gerek direkt kızın ayaklarına bakmış. Bi de ne görsün! Arkadaşının ayakları ters dönmüş. Parmakları arka tarafa bakıyomuş. Kızcağız çığlık çığlık kaçmaya başlamış. Koşarken de ara sıra arkasına bakıyomuş. Tam bu sırada koridorda belletmen öğretmenle çarpışmış. Kız nefes nefese başına gelenleri anlatmış. Sonunda, "Hocam inanamıyorum, ayakları resmen ters dönmüştü" demiş. Öğretmen, "Benimkiler gibi mi yani?" diyerek ayaklarını göstermiş. Kız kafasını aşağı indirince belletmenin ayaklarının da 180 derece arkaya baktığını görmüş. Napsın kızcağız, bu manzarayla beraber oracıkta aklını yitirmiş...
#17.07.2004 22:44 0 0 0
  • Bu tür hikayeler nedense genelde gec vakitlerde insanlarin aklina gelir.Ürbertici bir hikaye ,ne kadar ciddi olduguda tartisilir.Ama güncel sorun oldugunu düsünmüyorum,bu sebebten dolayi bu "hikayeyi" buraya alidim.
#19.07.2004 01:11 0 0 0
  • Bece biraz KURAN okumak lazım KURANDA Allah kullarını ne kadar cok sevdiğini belirtmiş Allah kullarına Şeytanın fiziksel bişey yapamayacağını soylemiştir bu hikayede anlatılan sadece bi efsane olabilir Allahın KeLamı olan KURAN bu DEnli olaylara yer vermez bunların ancak hurafe ve bidaat oldugunu soyler BU ŞEYtan beni duyoyorsa Gelip Benim ruhumla bi kapışsın BAkalım ALLAhın emirleri mi daha güçlü yoksa yarattıgı ŞEytanın gücümü "sesleniyorum ey şeytan gelde BEni yok et ayaklarımı ters cevirde goreyim Ben ALLahın Kuluyum Allah kullarını sever ve boyle bir ŞEYE aSLA! izin vermez ASLA
#19.07.2004 01:39 0 0 0